LAC wedstrijd DAW - LB | Lange baan (50m) |
Alkmaar (NED) | 24-3-2024 |
Vooruitgang zwemmers (Details) | Vooruitgang zwemmers (Samenvatting) | Resultatenbestand (Lenex) |
Heren | Dames | ||||||||||
vrije slag | vrije slag | ||||||||||
800m | series | Min 5-6 | Startlijst | Uitslag | 800m | series | Min 5 | ......... | ......... | ||
1500m | series | Jun 1-2 | Startlijst | Uitslag | 1500m | series | Jun 1-2 | Startlijst | Uitslag | ||
1500m | series | Jun 3+ | Startlijst | Uitslag | 1500m | series | Jun 3+ | Startlijst | Uitslag | ||
2000m | series | Jun 3+ | Startlijst | Uitslag | 2000m | series | Jun 3+ | Startlijst | Uitslag | ||
wisselslag | wisselslag | ||||||||||
200m | series | Min 5-6 | ......... | ......... | 200m | series | Min 5 | ......... | ......... | ||
400m | series | Jun 1+ | Startlijst | Uitslag | 400m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
Andere programmanrs. | |||||||
3. | Alle | 200m wisselslag | series | 14:00 | Minioren 3 en 4 | Startlijst | Uitslag |
8. | Alle | 400m vrije slag | series | 15:55 | Minioren 3 en 4 | Startlijst | Uitslag |
Vooruitgang zwemmers (Details) | Vooruitgang zwemmers (Samenvatting) | Resultatenbestand (Lenex) |
1 - LAC wedstrijd DAW - LB - 24-3-2024 - 14:00 | |||||||
3. | Alle | 200m wisselslag | series | 14:00 | Minioren 3 en 4 | Startlijst | Uitslag |
1. | Dames | 1500m vrije slag | series | 14:04 | Junioren 3 en ouder | Startlijst | Uitslag |
2. | Heren | 1500m vrije slag | series | 14:53 | Junioren 3 en ouder | Startlijst | Uitslag |
4. | Meisjes | 200m wisselslag | series | 15:41 | Minioren 5 | ......... | ......... |
5. | Jongens | 200m wisselslag | series | 15:41 | Minioren 5 en 6 | ......... | ......... |
6. | Dames | 400m wisselslag | series | 15:41 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
7. | Heren | 400m wisselslag | series | 15:49 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
8. | Alle | 400m vrije slag | series | 15:55 | Minioren 3 en 4 | Startlijst | Uitslag |
9. | Meisjes | 800m vrije slag | series | 16:01 | Minioren 5 | ......... | ......... |
10. | Jongens | 800m vrije slag | series | 16:01 | Minioren 5 en 6 | Startlijst | Uitslag |
11. | Meisjes | 1500m vrije slag | series | 16:11 | Junioren 1 en 2 | Startlijst | Uitslag |
12. | Jongens | 1500m vrije slag | series | 16:39 | Junioren 1 en 2 | Startlijst | Uitslag |
13. | Dames | 2000m vrije slag | series | 17:29 | Junioren 3 en ouder | Startlijst | Uitslag |
14. | Heren | 2000m vrije slag | series | 18:05 | Junioren 3 en ouder | Startlijst | Uitslag |