Minioren Circuit Deel 5 | Korte baan (25m) |
Horst (NED) | 24-3-2024 |
Heren | Dames | ||||||||||
rugslag | vrije slag | ||||||||||
100m | series | Sen. | Startlijst | ......... | 200m | series | Sen. | Startlijst | ......... | ||
schoolslag | rugslag | ||||||||||
50m | series | Sen. | Startlijst | ......... | 50m | series | Sen. | Startlijst | ......... | ||
wisselslag | schoolslag | ||||||||||
400m | series | Sen. | Startlijst | ......... | 100m | series | Sen. | Startlijst | ......... | ||
Andere programmanrs. | |||||||
1. | Gemengd | 4 x 50m vrije slag | series | 15:45 | Meisjes Min 4,5 Jun 1 - Jongens Min 4-6 | Startlijst | ......... |
2. | Alle | 25m vrije slag | series | 16:00 | Minioren 3 en jonger | Startlijst | ......... |
3. | Alle | 50m vrije slag | series | 16:00 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | Startlijst | ......... |
4. | Alle | 100m vrije slag | series | 16:05 | Minioren 2-3-4 | Startlijst | ......... |
5. | Alle | 100m vrije slag | series | 16:15 | Meisjes Min 5 en Jun1, Jongens Min 5 en 6 | Startlijst | ......... |
6. | Alle | 25m schoolslag | series | 16:20 | Minioren 3 en jonger | Startlijst | ......... |
7. | Alle | 50m schoolslag | series | 16:25 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | Startlijst | ......... |
8. | Alle | 50m schoolslag | series | 16:40 | Minioren 2-3-4 | Startlijst | ......... |
9. | Alle | 100m schoolslag | series | 16:45 | Meisjes Min 5 en Jun1, Jongens Min 5 en 6 | Startlijst | ......... |
10. | Alle | 25m rugslag | series | 16:55 | Minioren 3 en jonger | Startlijst | ......... |
11. | Alle | 50m rugslag | series | 17:00 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | Startlijst | ......... |
12. | Alle | 50m vlinderslag | series | 17:05 | Minioren 2-3-4 | Startlijst | ......... |
13. | Alle | 200m wisselslag | series | 17:10 | Meisjes Min 5 en Jun1, Jongens Min 5 en 6 | Startlijst | ......... |
14. | Gemengd | 4 x 50m vrije slag | series | 17:45 | Minioren 2-3-4 | Startlijst | ......... |
1 - KNZB Minioren Circuit ronde 5 - 24-3-2024 - 15:45 | |||||||
1. | Gemengd | 4 x 50m vrije slag | series | 15:45 | Meisjes Min 4,5 Jun 1 - Jongens Min 4-6 | Startlijst | ......... |
101. | Dames | 50m rugslag | series | 15:50 | Senioren Open | Startlijst | ......... |
102. | Heren | 50m schoolslag | series | 15:55 | Senioren Open | Startlijst | ......... |
2. | Alle | 25m vrije slag | series | 16:00 | Minioren 3 en jonger | Startlijst | ......... |
3. | Alle | 50m vrije slag | series | 16:00 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | Startlijst | ......... |
4. | Alle | 100m vrije slag | series | 16:05 | Minioren 2-3-4 | Startlijst | ......... |
5. | Alle | 100m vrije slag | series | 16:15 | Meisjes Min 5 en Jun1, Jongens Min 5 en 6 | Startlijst | ......... |
6. | Alle | 25m schoolslag | series | 16:20 | Minioren 3 en jonger | Startlijst | ......... |
7. | Alle | 50m schoolslag | series | 16:25 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | Startlijst | ......... |
103. | Dames | 100m schoolslag | series | 16:30 | Senioren Open | Startlijst | ......... |
104. | Heren | 100m rugslag | series | 16:40 | Senioren Open | Startlijst | ......... |
8. | Alle | 50m schoolslag | series | 16:40 | Minioren 2-3-4 | Startlijst | ......... |
9. | Alle | 100m schoolslag | series | 16:45 | Meisjes Min 5 en Jun1, Jongens Min 5 en 6 | Startlijst | ......... |
10. | Alle | 25m rugslag | series | 16:55 | Minioren 3 en jonger | Startlijst | ......... |
11. | Alle | 50m rugslag | series | 17:00 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | Startlijst | ......... |
12. | Alle | 50m vlinderslag | series | 17:05 | Minioren 2-3-4 | Startlijst | ......... |
13. | Alle | 200m wisselslag | series | 17:10 | Meisjes Min 5 en Jun1, Jongens Min 5 en 6 | Startlijst | ......... |
105. | Dames | 200m vrije slag | series | 17:25 | Senioren Open | Startlijst | ......... |
106. | Heren | 400m wisselslag | series | 17:40 | Senioren Open | Startlijst | ......... |
14. | Gemengd | 4 x 50m vrije slag | series | 17:45 | Minioren 2-3-4 | Startlijst | ......... |