8-kamp deel 6 | Korte baan (25m) |
Emmeloord (NED) | 16-3-2024 |
Heren | Dames | ||||||||||
rugslag | rugslag | ||||||||||
50m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | ||
50m | series | Min 6- | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Jun 1- | Startlijst | Uitslag | ||
50m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
schoolslag | schoolslag | ||||||||||
50m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Min 6- | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Jun 1- | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
Andere programmanrs. | |||||||
1. | Alle | 4 x 50m schoolslag | series | 16:00 | 11 jaar en ouder | Startlijst | Uitslag |
2. | Alle | 25m schoolslag | series | 16:08 | Minioren 1 en 2 | Startlijst | Uitslag |
9. | Alle | 25m rugslag | series | 17:29 | Minioren 1 en 2 | Startlijst | Uitslag |
16. | Alle | 4 x 50m vrije slag | series | 18:11 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | Startlijst | Uitslag |
1 - zaterdag 16 maart 2024 - 16-3-2024 - 16:00 | |||||||
1. | Alle | 4 x 50m schoolslag | series | 16:00 | 11 jaar en ouder | Startlijst | Uitslag |
2. | Alle | 25m schoolslag | series | 16:08 | Minioren 1 en 2 | Startlijst | Uitslag |
3. | Meisjes | 50m schoolslag | series | 16:13 | Minioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
4. | Jongens | 50m schoolslag | series | 16:20 | Minioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
5. | Meisjes | 100m schoolslag | series | 16:25 | Junioren 1 en jonger | Startlijst | Uitslag |
6. | Jongens | 100m schoolslag | series | 16:43 | Minioren 6 en jonger | Startlijst | Uitslag |
7. | Dames | 100m schoolslag | series | 16:49 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
8. | Heren | 100m schoolslag | series | 17:04 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
PAUZE | |||||||
9. | Alle | 25m rugslag | series | 17:29 | Minioren 1 en 2 | Startlijst | Uitslag |
10. | Meisjes | 50m rugslag | series | 17:33 | Minioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
11. | Jongens | 50m rugslag | series | 17:40 | Minioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
12. | Meisjes | 50m rugslag | series | 17:45 | Junioren 1 en jonger | Startlijst | Uitslag |
13. | Jongens | 50m rugslag | series | 17:54 | Minioren 6 en jonger | Startlijst | Uitslag |
14. | Dames | 50m rugslag | series | 17:57 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
15. | Heren | 50m rugslag | series | 18:06 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
16. | Alle | 4 x 50m vrije slag | series | 18:11 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | Startlijst | Uitslag |