Regio Oost Circuit dl4 | Korte baan (25m) |
Nordhorn (GER) | 2-3-2024 |
Regio Oost Circuit klassement Dames/Meisjes | Regio Oost Circuit klassement Heren/Jongens |
Heren | Dames | ||||||||||
vrije slag | vrije slag | ||||||||||
100m | series | Jun 1+ | Startlijst | ......... | 100m | series | Sen. | Startlijst | ......... | ||
rugslag | rugslag | ||||||||||
50m | series | Jun 1+ | Startlijst | ......... | 50m | series | Sen. | Startlijst | ......... | ||
200m | series | Jun 1+ | Startlijst | Uitslag | 200m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
schoolslag | schoolslag | ||||||||||
50m | series | Jun 1+ | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
vlinderslag | vlinderslag | ||||||||||
100m | series | Jun 1+ | Startlijst | ......... | 100m | series | Sen. | Startlijst | ......... | ||
wisselslag | wisselslag | ||||||||||
100m | series | Sen. | Startlijst | ......... | 100m | series | Sen. | Startlijst | ......... | ||
400m | series | Jun 1+ | Startlijst | Uitslag | 400m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
Andere programmanrs. | |||||||
101. | Alle | 50m schoolslag | series | 17:25 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | Startlijst | Uitslag |
102. | Alle | 200m rugslag | series | 17:50 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | ......... | ......... |
103. | Alle | 100m vrije slag | series | 18:20 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | Startlijst | ......... |
104. | Alle | 50m rugslag | series | 18:40 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | Startlijst | ......... |
105. | Alle | 100m vlinderslag | series | 18:50 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | ......... | ......... |
106. | Alle | 100m wisselslag | series | 19:00 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | ......... | ......... |
Regio Oost Circuit klassement Dames/Meisjes | Regio Oost Circuit klassement Heren/Jongens |
1 - Regio Oost Circuit dl 4 - 2-3-2024 - 17:00 | |||||||
1. | Dames | 400m wisselslag | series | 17:00 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
2. | Heren | 400m wisselslag | series | 17:10 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
3. | Dames | 50m schoolslag | series | 17:15 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
4. | Heren | 50m schoolslag | series | 17:20 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
101. | Alle | 50m schoolslag | series | 17:25 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | Startlijst | Uitslag |
5. | Dames | 200m rugslag | series | 17:25 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
6. | Heren | 200m rugslag | series | 17:40 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
102. | Alle | 200m rugslag | series | 17:50 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | ......... | ......... |
PAUZE | |||||||
7. | Dames | 100m vrije slag | series | 18:05 | Senioren Open | Startlijst | ......... |
8. | Heren | 100m vrije slag | series | 18:15 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | ......... |
103. | Alle | 100m vrije slag | series | 18:20 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | Startlijst | ......... |
9. | Dames | 50m rugslag | series | 18:25 | Senioren Open | Startlijst | ......... |
10. | Heren | 50m rugslag | series | 18:35 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | ......... |
104. | Alle | 50m rugslag | series | 18:40 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | Startlijst | ......... |
11. | Dames | 100m vlinderslag | series | 18:40 | Senioren Open | Startlijst | ......... |
12. | Heren | 100m vlinderslag | series | 18:50 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | ......... |
105. | Alle | 100m vlinderslag | series | 18:50 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | ......... | ......... |
13. | Dames | 100m wisselslag | series | 18:50 | Senioren Open | Startlijst | ......... |
14. | Heren | 100m wisselslag | series | 19:00 | Senioren Open | Startlijst | ......... |
106. | Alle | 100m wisselslag | series | 19:00 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | ......... | ......... |