Miniorencircuit #4 | Korte baan (25m) |
Kampen (NED) | 2-3-2024 |
Andere programmanrs. | |||||||
1. | Gemengd | 4 x 50m wisselslag | series | 13:45 | Meisjes Min 4,5 Jun 1 - Jongens Min 4-6 | Startlijst | Uitslag |
2. | Alle | 25m schoolslag | series | 13:49 | Minioren 3 en jonger | Startlijst | Uitslag |
3. | Alle | 50m rugslag | series | 13:53 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | Startlijst | Uitslag |
4. | Alle | 50m schoolslag | series | 13:57 | Minioren 2-3-4 | Startlijst | Uitslag |
5. | Alle | 100m schoolslag | series | 14:12 | Meisjes Min 5 en Jun1, Jongens Min 5 en 6 | Startlijst | Uitslag |
6. | Alle | 25m rugslag | series | 14:27 | Minioren 3 en jonger | Startlijst | Uitslag |
7. | Alle | 25m vlinderslag | series | 14:32 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | Startlijst | Uitslag |
8. | Alle | 100m wisselslag | series | 14:52 | Minioren 2-3-4 | Startlijst | Uitslag |
9. | Alle | 100m vlinderslag | series | 15:12 | Meisjes Min 5 en Jun1, Jongens Min 5 en 6 | Startlijst | Uitslag |
10. | Alle | 25m vrije slag | series | 15:25 | Minioren 3 en jonger | Startlijst | Uitslag |
11. | Alle | 50m vrije slag | series | 15:28 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | Startlijst | Uitslag |
12. | Alle | 50m vrije slag | series | 15:31 | Minioren 2-3-4 | Startlijst | Uitslag |
13. | Alle | 100m vrije slag | series | 15:45 | Meisjes Min 5 en Jun1, Jongens Min 5 en 6 | Startlijst | Uitslag |
14. | Gemengd | 4 x 50m wisselslag | series | 16:01 | Minioren 2-3-4 | Startlijst | Uitslag |
1 - KNZB Minioren Circuit ronde 4 - 2-3-2024 - 13:45 | |||||||
1. | Gemengd | 4 x 50m wisselslag | series | 13:45 | Meisjes Min 4,5 Jun 1 - Jongens Min 4-6 | Startlijst | Uitslag |
2. | Alle | 25m schoolslag | series | 13:49 | Minioren 3 en jonger | Startlijst | Uitslag |
3. | Alle | 50m rugslag | series | 13:53 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | Startlijst | Uitslag |
4. | Alle | 50m schoolslag | series | 13:57 | Minioren 2-3-4 | Startlijst | Uitslag |
5. | Alle | 100m schoolslag | series | 14:12 | Meisjes Min 5 en Jun1, Jongens Min 5 en 6 | Startlijst | Uitslag |
6. | Alle | 25m rugslag | series | 14:27 | Minioren 3 en jonger | Startlijst | Uitslag |
7. | Alle | 25m vlinderslag | series | 14:32 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | Startlijst | Uitslag |
Pauze | |||||||
8. | Alle | 100m wisselslag | series | 14:52 | Minioren 2-3-4 | Startlijst | Uitslag |
9. | Alle | 100m vlinderslag | series | 15:12 | Meisjes Min 5 en Jun1, Jongens Min 5 en 6 | Startlijst | Uitslag |
10. | Alle | 25m vrije slag | series | 15:25 | Minioren 3 en jonger | Startlijst | Uitslag |
11. | Alle | 50m vrije slag | series | 15:28 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | Startlijst | Uitslag |
12. | Alle | 50m vrije slag | series | 15:31 | Minioren 2-3-4 | Startlijst | Uitslag |
13. | Alle | 100m vrije slag | series | 15:45 | Meisjes Min 5 en Jun1, Jongens Min 5 en 6 | Startlijst | Uitslag |
14. | Gemengd | 4 x 50m wisselslag | series | 16:01 | Minioren 2-3-4 | Startlijst | Uitslag |