HerenDames
vrije slagvrije slag
100mseriesSen.Startlijst......... 100mseriesJun 2-Startlijst.........
100mseriesJun 2-Startlijst......... 100mseriesSen.Startlijst.........
100mseriesJun 4-Startlijst......... 100mseriesJun 4-Startlijst.........
100mseriesJgd 2-Startlijst......... 100mseriesJgd 2-Startlijst.........
 
rugslagrugslag
50mseriesSen.Startlijst......... 50mseriesSen.Startlijst.........
 
wisselslagwisselslag
100mseriesSen.Startlijst......... 100mseriesSen.Startlijst.........
200mseriesJun 2-Startlijst......... 200mseriesJun 2-Inschrijflijst.........
200mseriesJun 4-Startlijst......... 200mseriesJun 4-Startlijst.........
400mseriesJgd 2-Startlijst......... 400mseriesJgd 2-Startlijst.........
 
wisselslag Estafettevrije slag Estafette
4 x 50mseriesSen.Startlijst......... 4 x 50mseriesSen.Startlijst.........
 
Andere programmanrs.
6.Gemengd4 x 100m wisselslagseries14:05Junioren 4 en jongerStartlijst.........
19.Alle100m vrije slagseries15:35J Minioren 6 / M Junioren 1 en jongerStartlijst.........
21.Gemengd4 x 50m wisselslagseries15:55Jeugd 2 en jongerStartlijst.........
34.Alle50m rugslagseries16:55J Minioren 6 / M Junioren 1 en jongerStartlijst.........
35.Gemengd8 x 50m vrije slagseries17:00All-in*Startlijst.........

Ontvang live de resultaten en berichten op de telefoon
met de SplashMe app.

   
1 - Nationale Zwemcompetitie ronde 4 - 10/3/2024 - 14:00
2.Heren4 x 50m wisselslagseries14:00Senioren OpenStartlijst.........
4.Dames4 x 50m vrije slagseries14:05Senioren OpenStartlijst.........
6.Gemengd4 x 100m wisselslagseries14:05Junioren 4 en jongerStartlijst.........
8.Jongens200m wisselslagseries14:15Junioren 2 en jongerStartlijst.........
10.Meisjes200m wisselslagseries14:20Junioren 2 en jongerInschrijflijst.........
11.Heren100m vrije slagseries14:40Senioren OpenStartlijst.........
12.Dames100m vrije slagseries14:45Senioren OpenStartlijst.........
13.Jongens400m wisselslagseries14:55Jeugd 2 en jongerStartlijst.........
14.Meisjes400m wisselslagseries15:00Jeugd 2 en jongerStartlijst.........
15.Jongens200m wisselslagseries15:10Junioren 4 en jongerStartlijst.........
16.Meisjes200m wisselslagseries15:15Junioren 4 en jongerStartlijst.........
19.Alle100m vrije slagseries15:35J Minioren 6 / M Junioren 1 en jongerStartlijst.........
Pauze/jurywissel
21.Gemengd4 x 50m wisselslagseries15:55Jeugd 2 en jongerStartlijst.........
22.Heren50m rugslagseries16:00Senioren OpenStartlijst.........
23.Dames50m rugslagseries16:05Senioren OpenStartlijst.........
24.Jongens100m vrije slagseries16:10Junioren 2 en jongerStartlijst.........
25.Meisjes100m vrije slagseries16:10Junioren 2 en jongerStartlijst.........
26.Jongens100m vrije slagseries16:20Jeugd 2 en jongerStartlijst.........
27.Meisjes100m vrije slagseries16:20Jeugd 2 en jongerStartlijst.........
29.Heren100m wisselslagseries16:25Senioren OpenStartlijst.........
31.Dames100m wisselslagseries16:30Senioren OpenStartlijst.........
32.Jongens100m vrije slagseries16:40Junioren 4 en jongerStartlijst.........
33.Meisjes100m vrije slagseries16:45Junioren 4 en jongerStartlijst.........
34.Alle50m rugslagseries16:55J Minioren 6 / M Junioren 1 en jongerStartlijst.........
35.Gemengd8 x 50m vrije slagseries17:00All-in*Startlijst.........

Ontvang live de resultaten en berichten op de telefoon
met de SplashMe app.