Sostinės SC Jaunimo čempionatas ir vaikų pirmenybės | Long Course (50m) |
Vilnius (LTU) | 3- - 4-2-2024 |
Progression of Athletes (Details) | Geriausios merginos |
Geriausi vaikinai | Result file (Lenex) |
Men | Women | ||||||||||
Freestyle | Freestyle | ||||||||||
50m | Timed Final | 10 - 18 | Startlist | Results | 50m | Timed Final | 10 - 18 | Startlist | Results | ||
100m | Timed Final | 10 - 18 | Startlist | Results | 100m | Timed Final | 10 - 18 | Startlist | Results | ||
200m | Timed Final | 10 - 18 | Startlist | Results | 200m | Timed Final | 10 - 18 | Startlist | Results | ||
Backstroke | Backstroke | ||||||||||
100m | Timed Final | 10 - 18 | Startlist | Results | 100m | Timed Final | 10 - 18 | Startlist | Results | ||
200m | Timed Final | 10 - 18 | Startlist | Results | 200m | Timed Final | 10 - 18 | Startlist | Results | ||
Breaststroke | Breaststroke | ||||||||||
100m | Timed Final | 10 - 18 | Startlist | Results | 100m | Timed Final | 10 - 18 | Startlist | Results | ||
200m | Timed Final | 10 - 18 | Startlist | Results | 200m | Timed Final | 10 - 18 | Startlist | Results | ||
Butterfly | Butterfly | ||||||||||
50m | Timed Final | 10 - 13 | Startlist | Results | 50m | Timed Final | 10 - 13 | Startlist | Results | ||
100m | Timed Final | 10 - 18 | Startlist | Results | 100m | Timed Final | 10 - 18 | Startlist | Results | ||
200m | Timed Final | 10 - 18 | Startlist | Results | 200m | Timed Final | 10 - 18 | Startlist | Results | ||
Medley | Medley | ||||||||||
200m | Timed Final | 10 - 18 | Startlist | Results | 200m | Timed Final | 10 - 18 | Startlist | Results | ||
400m | Timed Final | 10 - 18 | Startlist | Results | 400m | Timed Final | 10 - 18 | Startlist | Results |
Progression of Athletes (Details) | Geriausios merginos |
Geriausi vaikinai | Result file (Lenex) |
1 - 2024 m. February 3 d., Saturday - 2024-02-03 - 10:00 | |||||||
1. | Boys | 200m Freestyle | Timed Final | 10:00 | 10 - 18 years | Startlist | Results |
2. | Girls | 200m Freestyle | Timed Final | 10:22 | 10 - 18 years | Startlist | Results |
3. | Boys | 100m Butterfly | Timed Final | 10:40 | 10 - 18 years | Startlist | Results |
4. | Girls | 100m Butterfly | Timed Final | 10:48 | 10 - 18 years | Startlist | Results |
1. | Boys | 200m Freestyle | Medal ceremony | 10:52 | 10 - 18 years | ||
2. | Girls | 200m Freestyle | Medal ceremony | 10:54 | 10 - 18 years | ||
3. | Boys | 100m Butterfly | Medal ceremony | 10:58 | 10 - 18 years | ||
4. | Girls | 100m Butterfly | Medal ceremony | 11:00 | 10 - 18 years | ||
5. | Boys | 200m Backstroke | Timed Final | 11:04 | 10 - 18 years | Startlist | Results |
6. | Girls | 200m Backstroke | Timed Final | 11:08 | 10 - 18 years | Startlist | Results |
7. | Boys | 50m Freestyle | Timed Final | 11:16 | 10 - 18 years | Startlist | Results |
8. | Girls | 50m Freestyle | Timed Final | 11:34 | 10 - 18 years | Startlist | Results |
5. | Boys | 200m Backstroke | Medal ceremony | 11:44 | 10 - 18 years | ||
6. | Girls | 200m Backstroke | Medal ceremony | 11:48 | 10 - 18 years | ||
7. | Boys | 50m Freestyle | Medal ceremony | 11:50 | 10 - 18 years | ||
8. | Girls | 50m Freestyle | Medal ceremony | 11:54 | 10 - 18 years | ||
9. | Boys | 100m Breaststroke | Timed Final | 11:56 | 10 - 18 years | Startlist | Results |
10. | Girls | 100m Breaststroke | Timed Final | 12:06 | 10 - 18 years | Startlist | Results |
11. | Boys | 400m Medley | Timed Final | 12:20 | 10 - 18 years | Startlist | Results |
12. | Girls | 400m Medley | Timed Final | 12:26 | 10 - 18 years | Startlist | Results |
9. | Boys | 100m Breaststroke | Medal ceremony | 12:34 | 10 - 18 years | ||
10. | Girls | 100m Breaststroke | Medal ceremony | 12:36 | 10 - 18 years | ||
11. | Boys | 400m Medley | Medal ceremony | 12:40 | 10 - 18 years | ||
12. | Girls | 400m Medley | Medal ceremony | 12:42 | 10 - 18 years |
Progression of Athletes (Details) | Geriausios merginos |
Geriausi vaikinai | Result file (Lenex) |
2 - 2024 m. February 4 d., Sunday - 2024-02-04 - 10:00 | |||||||
13. | Girls | 200m Butterfly | Timed Final | 10:00 | 10 - 18 years | Startlist | Results |
14. | Boys | 200m Butterfly | Timed Final | 10:04 | 10 - 18 years | Startlist | Results |
15. | Girls | 50m Butterfly | Timed Final | 10:08 | 10 - 13 years | Startlist | Results |
16. | Boys | 50m Butterfly | Timed Final | 10:12 | 10 - 13 years | Startlist | Results |
17. | Girls | 200m Breaststroke | Timed Final | 10:14 | 10 - 18 years | Startlist | Results |
18. | Boys | 200m Breaststroke | Timed Final | 10:28 | 10 - 18 years | Startlist | Results |
19. | Girls | 100m Freestyle | Timed Final | 10:46 | 10 - 18 years | Startlist | Results |
20. | Boys | 100m Freestyle | Timed Final | 11:02 | 10 - 18 years | Startlist | Results |
13. | Girls | 200m Butterfly | Medal ceremony | 11:22 | 10 - 18 years | ||
14. | Boys | 200m Butterfly | Medal ceremony | 11:26 | 10 - 18 years | ||
15. | Girls | 50m Butterfly | Medal ceremony | 11:28 | 10 - 13 years | ||
16. | Boys | 50m Butterfly | Medal ceremony | 11:32 | 10 - 13 years | ||
17. | Girls | 200m Breaststroke | Medal ceremony | 11:34 | 10 - 18 years | ||
18. | Boys | 200m Breaststroke | Medal ceremony | 11:38 | 10 - 18 years | ||
19. | Girls | 100m Freestyle | Medal ceremony | 11:40 | 10 - 18 years | ||
20. | Boys | 100m Freestyle | Medal ceremony | 11:44 | 10 - 18 years | ||
21. | Girls | 100m Backstroke | Timed Final | 11:46 | 10 - 18 years | Startlist | Results |
22. | Boys | 100m Backstroke | Timed Final | 11:54 | 10 - 18 years | Startlist | Results |
23. | Girls | 200m Medley | Timed Final | 12:04 | 10 - 18 years | Startlist | Results |
24. | Boys | 200m Medley | Timed Final | 12:16 | 10 - 18 years | Startlist | Results |
21. | Girls | 100m Backstroke | Medal ceremony | 12:30 | 10 - 18 years | ||
22. | Boys | 100m Backstroke | Medal ceremony | 12:34 | 10 - 18 years | ||
23. | Girls | 200m Medley | Medal ceremony | 12:36 | 10 - 18 years | ||
24. | Boys | 200m Medley | Medal ceremony | 12:40 | 10 - 18 years |