Poslednja izmena 22.5.2022. 22:05
BANJA LUKA OPEN 2022
Prijavna statistika po KlubuZbir tri najbolja rezultata - muški/Sum of three the best scored results - malesRezultni fajl (Lenex)
Najbolje perfomanse po bodovimaZbir tri najbolja rezultata - žene/Sum of three the best scored results - females
EKIPNO BODOVANJEOstvareni rekordi po disciplinama
 
MuškiŽenski
Slobodno/FreeSlobodno/Free
50mFinaleOtvorenoStartna listaRezultati 50mFinaleOtvorenoStartna listaRezultati
50mPrelimOtvorenoStartna listaRezultati 50mPrelimOtvorenoStartna listaRezultati
100mFinaleOtvorenoStartna listaRezultati 100mFinaleOtvorenoStartna listaRezultati
100mPrelimOtvorenoStartna listaRezultati 100mPrelimOtvorenoStartna listaRezultati
200mFinaleOtvorenoStartna listaRezultati 200mFinaleOtvorenoStartna listaRezultati
200mPrelimOtvorenoStartna listaRezultati 200mPrelimOtvorenoStartna listaRezultati
400mDirektno finaleOtvorenoStartna listaRezultati 400mDirektno finaleOtvorenoStartna listaRezultati
800mDirektno finaleOtvorenoStartna listaRezultati 800mDirektno finaleOtvorenoStartna listaRezultati
1500mDirektno finaleOtvorenoStartna listaRezultati 1500mDirektno finaleOtvorenoStartna listaRezultati
 
Leđno/BackLeđno/Back
50mFinaleOtvorenoStartna listaRezultati 50mFinaleOtvorenoStartna listaRezultati
50mPrelimOtvorenoStartna listaRezultati 50mPrelimOtvorenoStartna listaRezultati
100mFinaleOtvorenoStartna listaRezultati 100mFinaleOtvorenoStartna listaRezultati
100mPrelimOtvorenoStartna listaRezultati 100mPrelimOtvorenoStartna listaRezultati
200mFinaleOtvorenoStartna listaRezultati 200mFinaleOtvorenoStartna listaRezultati
200mPrelimOtvorenoStartna listaRezultati 200mPrelimOtvorenoStartna listaRezultati
 
Prsno/BreastPrsno/Breast
50mFinaleOtvorenoStartna listaRezultati 50mFinaleOtvorenoStartna listaRezultati
50mPrelimOtvorenoStartna listaRezultati 50mPrelimOtvorenoStartna listaRezultati
100mFinaleOtvorenoStartna listaRezultati 100mFinaleOtvorenoStartna listaRezultati
100mPrelimOtvorenoStartna listaRezultati 100mPrelimOtvorenoStartna listaRezultati
200mFinaleOtvorenoStartna listaRezultati 200mFinaleOtvorenoStartna listaRezultati
200mPrelimOtvorenoStartna listaRezultati 200mPrelimOtvorenoStartna listaRezultati
 
Delfin/FlyDelfin/Fly
50mFinaleOtvorenoStartna listaRezultati 50mFinaleOtvorenoStartna listaRezultati
50mPrelimOtvorenoStartna listaRezultati 50mPrelimOtvorenoStartna listaRezultati
100mFinaleOtvorenoStartna listaRezultati 100mFinaleOtvorenoStartna listaRezultati
100mPrelimOtvorenoStartna listaRezultati 100mPrelimOtvorenoStartna listaRezultati
200mFinaleOtvorenoStartna listaRezultati 200mFinaleOtvorenoStartna listaRezultati
200mPrelimOtvorenoStartna listaRezultati 200mPrelimOtvorenoStartna listaRezultati
 
Mešovito/MedleyMešovito/Medley
200mFinaleOtvorenoStartna listaRezultati 200mFinaleOtvorenoStartna listaRezultati
200mPrelimOtvorenoStartna listaRezultati 200mPrelimOtvorenoStartna listaRezultati
400mDirektno finaleOtvorenoStartna listaRezultati 400mDirektno finaleOtvorenoStartna listaRezultati
Prijavna statistika po KlubuZbir tri najbolja rezultata - muški/Sum of three the best scored results - malesRezultni fajl (Lenex)
Najbolje perfomanse po bodovimaZbir tri najbolja rezultata - žene/Sum of three the best scored results - females
EKIPNO BODOVANJEOstvareni rekordi po disciplinama
 
1 - Predtakmičenje 1. dan/Prelims 1. Day - 21.5.2022. - 9:00
1.Muški50m Delfin/FlyPrelim9:00OtvorenoStartna listaRezultati
2.Ženski50m Delfin/FlyPrelim9:15OtvorenoStartna listaRezultati
3.Muški50m Leđno/BackPrelim9:30OtvorenoStartna listaRezultati
4.Ženski50m Leđno/BackPrelim9:45OtvorenoStartna listaRezultati
5.Muški100m Prsno/BreastPrelim9:55OtvorenoStartna listaRezultati
6.Ženski100m Prsno/BreastPrelim10:10OtvorenoStartna listaRezultati
7.Muški200m Slobodno/FreePrelim10:20OtvorenoStartna listaRezultati
8.Ženski200m Slobodno/FreePrelim10:50OtvorenoStartna listaRezultati
9.Muški400m Mešovito/MedleySporije Grupe11:10OtvorenoStartna listaRezultati
10.Ženski400m Mešovito/MedleySporije Grupe11:10OtvorenoStartna listaRezultati
11.Muški200m Delfin/FlyPrelim11:10OtvorenoStartna listaRezultati
12.Ženski200m Delfin/FlyPrelim11:20OtvorenoStartna listaRezultati
13.Muški200m Leđno/BackPrelim11:25OtvorenoStartna listaRezultati
14.Ženski200m Leđno/BackPrelim11:40OtvorenoStartna listaRezultati
15.Muški50m Slobodno/FreePrelim11:55OtvorenoStartna listaRezultati
16.Ženski50m Slobodno/FreePrelim12:25OtvorenoStartna listaRezultati
17.Muški1500m Slobodno/FreeSporije Grupe12:35Apsolutna/OpenStartna listaRezultati
18.Ženski800m Slobodno/FreeSporije Grupe13:00Apsolutna/OpenStartna listaRezultati
 
2 - Finala 1. dan/Finals 1. Day - 21.5.2022. - 17:00
1.Muški50m Delfin/FlyFinale17:00Apsolutna/OpenStartna listaRezultati
2.Ženski50m Delfin/FlyFinale17:00Apsolutna/OpenStartna listaRezultati
3.Muški50m Leđno/BackFinale17:05Apsolutna/OpenStartna listaRezultati
4.Ženski50m Leđno/BackFinale17:05Apsolutna/OpenStartna listaRezultati
5.Muški100m Prsno/BreastFinale17:10Apsolutna/OpenStartna listaRezultati
6.Ženski100m Prsno/BreastFinale17:15Apsolutna/OpenStartna listaRezultati
1.Muški50m Delfin/FlyDodela Medalja17:20Apsolutna/Open
2.Ženski50m Delfin/FlyDodela Medalja17:20Apsolutna/Open
3.Muški50m Leđno/BackDodela Medalja17:25Apsolutna/Open
4.Ženski50m Leđno/BackDodela Medalja17:25Apsolutna/Open
7.Muški200m Slobodno/FreeFinale17:25Apsolutna/OpenStartna listaRezultati
8.Ženski200m Slobodno/FreeFinale17:35Apsolutna/OpenStartna listaRezultati
9.Muški400m Mešovito/MedleyBrže Grupe17:40OtvorenoStartna listaRezultati
10.Ženski400m Mešovito/MedleyBrže Grupe17:55OtvorenoStartna listaRezultati
5.Muški100m Prsno/BreastDodela Medalja18:05Apsolutna/Open
6.Ženski100m Prsno/BreastDodela Medalja18:10Apsolutna/Open
7.Muški200m Slobodno/FreeDodela Medalja18:10Apsolutna/Open
8.Ženski200m Slobodno/FreeDodela Medalja18:15Apsolutna/Open
11.Muški200m Delfin/FlyFinale18:15Apsolutna/OpenStartna listaRezultati
12.Ženski200m Delfin/FlyFinale18:20Apsolutna/OpenStartna listaRezultati
13.Muški200m Leđno/BackFinale18:30Apsolutna/OpenStartna listaRezultati
14.Ženski200m Leđno/BackFinale18:35Apsolutna/OpenStartna listaRezultati
9.Muški400m Mešovito/MedleyDodela Medalja18:45Otvoreno
10.Ženski400m Mešovito/MedleyDodela Medalja18:45Otvoreno
11.Muški200m Delfin/FlyDodela Medalja18:50Apsolutna/Open
12.Ženski200m Delfin/FlyDodela Medalja18:50Apsolutna/Open
15.Muški50m Slobodno/FreeFinale18:55Apsolutna/OpenStartna listaRezultati
16.Ženski50m Slobodno/FreeFinale18:55Apsolutna/OpenStartna listaRezultati
17.Muški1500m Slobodno/FreeBrže Grupe19:00Apsolutna/OpenStartna listaRezultati
13.Muški200m Leđno/BackDodela Medalja19:15Apsolutna/Open
14.Ženski200m Leđno/BackDodela Medalja19:20Apsolutna/Open
15.Muški50m Slobodno/FreeDodela Medalja19:20Apsolutna/Open
16.Ženski50m Slobodno/FreeDodela Medalja19:25Apsolutna/Open
18.Ženski800m Slobodno/FreeBrže Grupe19:25Apsolutna/OpenStartna listaRezultati
17.Muški1500m Slobodno/FreeDodela Medalja19:35Apsolutna/Open
18.Ženski800m Slobodno/FreeDodela Medalja19:40Apsolutna/Open
Prijavna statistika po KlubuZbir tri najbolja rezultata - muški/Sum of three the best scored results - malesRezultni fajl (Lenex)
Najbolje perfomanse po bodovimaZbir tri najbolja rezultata - žene/Sum of three the best scored results - females
EKIPNO BODOVANJEOstvareni rekordi po disciplinama
 
3 - Predtakmičenje 2. dan/Prelims 2. Day - 22.5.2022. - 9:00
19.Muški400m Slobodno/FreeSporije Grupe9:00OtvorenoStartna listaRezultati
20.Ženski400m Slobodno/FreeSporije Grupe9:25OtvorenoStartna listaRezultati
21.Muški50m Prsno/BreastPrelim9:50OtvorenoStartna listaRezultati
22.Ženski50m Prsno/BreastPrelim10:05OtvorenoStartna listaRezultati
23.Muški200m Mešovito/MedleyPrelim10:15OtvorenoStartna listaRezultati
24.Ženski200m Mešovito/MedleyPrelim10:30OtvorenoStartna listaRezultati
25.Muški100m Delfin/FlyPrelim10:45OtvorenoStartna listaRezultati
26.Ženski100m Delfin/FlyPrelim11:00OtvorenoStartna listaRezultati
27.Muški100m Leđno/BackPrelim11:05OtvorenoStartna listaRezultati
28.Ženski100m Leđno/BackPrelim11:15OtvorenoStartna listaRezultati
29.Muški100m Slobodno/FreePrelim11:25OtvorenoStartna listaRezultati
30.Ženski100m Slobodno/FreePrelim11:55OtvorenoStartna listaRezultati
31.Muški200m Prsno/BreastPrelim12:10OtvorenoStartna listaRezultati
32.Ženski200m Prsno/BreastPrelim12:30OtvorenoStartna listaRezultati
33.Muški800m Slobodno/FreeSporije Grupe12:45Apsolutna/OpenStartna listaRezultati
34.Ženski1500m Slobodno/FreeSporije Grupe12:55Apsolutna/OpenStartna listaRezultati
 
4 - Finala 2. dan/Finals 2. Day - 22.5.2022. - 16:00
19.Muški400m Slobodno/FreeBrže Grupe16:00OtvorenoStartna listaRezultati
20.Ženski400m Slobodno/FreeBrže Grupe16:05OtvorenoStartna listaRezultati
21.Muški50m Prsno/BreastFinale16:10Apsolutna/OpenStartna listaRezultati
22.Ženski50m Prsno/BreastFinale16:15Apsolutna/OpenStartna listaRezultati
23.Muški200m Mešovito/MedleyFinale16:15Apsolutna/OpenStartna listaRezultati
24.Ženski200m Mešovito/MedleyFinale16:25Apsolutna/OpenStartna listaRezultati
19.Muški400m Slobodno/FreeDodela Medalja16:30Otvoreno
20.Ženski400m Slobodno/FreeDodela Medalja16:30Otvoreno
21.Muški50m Prsno/BreastDodela Medalja16:35Apsolutna/Open
22.Ženski50m Prsno/BreastDodela Medalja16:35Apsolutna/Open
25.Muški100m Delfin/FlyFinale16:40Apsolutna/OpenStartna listaRezultati
26.Ženski100m Delfin/FlyFinale16:40Apsolutna/OpenStartna listaRezultati
27.Muški100m Leđno/BackFinale16:45Apsolutna/OpenStartna listaRezultati
28.Ženski100m Leđno/BackFinale16:50Apsolutna/OpenStartna listaRezultati
23.Muški200m Mešovito/MedleyDodela Medalja16:55Apsolutna/Open
24.Ženski200m Mešovito/MedleyDodela Medalja16:55Apsolutna/Open
25.Muški100m Delfin/FlyDodela Medalja17:00Apsolutna/Open
26.Ženski100m Delfin/FlyDodela Medalja17:00Apsolutna/Open
29.Muški100m Slobodno/FreeFinale17:00Apsolutna/OpenStartna listaRezultati
30.Ženski100m Slobodno/FreeFinale17:05Apsolutna/OpenStartna listaRezultati
31.Muški200m Prsno/BreastFinale17:10Apsolutna/OpenStartna listaRezultati
32.Ženski200m Prsno/BreastFinale17:20Apsolutna/OpenStartna listaRezultati
27.Muški100m Leđno/BackDodela Medalja17:25Apsolutna/Open
28.Ženski100m Leđno/BackDodela Medalja17:30Apsolutna/Open
29.Muški100m Slobodno/FreeDodela Medalja17:30Apsolutna/Open
30.Ženski100m Slobodno/FreeDodela Medalja17:30Apsolutna/Open
33.Muški800m Slobodno/FreeBrže Grupe17:35Apsolutna/OpenStartna listaRezultati
34.Ženski1500m Slobodno/FreeBrže Grupe17:45Apsolutna/OpenStartna listaRezultati
31.Muški200m Prsno/BreastDodela Medalja18:05Apsolutna/Open
32.Ženski200m Prsno/BreastDodela Medalja18:10Apsolutna/Open
33.Muški800m Slobodno/FreeDodela Medalja18:10Apsolutna/Open
34.Ženski1500m Slobodno/FreeDodela Medalja18:10Apsolutna/Open