HerenDames
vrije slagvrije slag
400mseriesMin 5-6StartlijstUitslag 400mseriesMin 5StartlijstUitslag
 
rugslagrugslag
100mseriesMin 4-StartlijstUitslag 100mseriesMin 5StartlijstUitslag
200mseriesJun 1-2StartlijstUitslag 
 
vlinderslagschoolslag
50mseriesMin 4-StartlijstUitslag 100mseriesMin 4-StartlijstUitslag
100mseriesMin 5-6StartlijstUitslag 100mseriesJun 1-2StartlijstUitslag
100mseriesJun 1-2StartlijstUitslag 
 wisselslag
wisselslag100mseriesMin 4-StartlijstUitslag
100mseriesMin 5-6StartlijstUitslag 100mseriesMin 5StartlijstUitslag
200mseriesJun 1-2StartlijstUitslag
 
Andere programmanrs.
1.Alle25m vrije slag met koprolseries14:30Minioren 4 en laterStartlijstUitslag
16.Alle50m vrije slag benenseries16:50Junioren 1 en 2StartlijstUitslag
17.Alle50m vrije slag benenseries17:02Minioren 5 en 6StartlijstUitslag
18.Gemengd4 x 25m vrije slagseries17:11Minioren 4 en laterStartlijstUitslag
1 - Minioren Junioren Circuit Deel 3 - 18-1-2020 - 14:30
1.Alle25m vrije slag met koprolseries14:30Minioren 4 en laterStartlijstUitslag
2.Jongens100m wisselslagseries14:35Minioren 5 en 6StartlijstUitslag
3.Meisjes100m rugslagseries14:43Minioren 5StartlijstUitslag
4.Jongens100m vlinderslagseries14:50Junioren 1 en 2StartlijstUitslag
5.Meisjes200m wisselslagseries14:55Junioren 1 en 2StartlijstUitslag
6.Jongens100m rugslagseries15:12Minioren 4 en laterStartlijstUitslag
7.Meisjes100m wisselslagseries15:20Minioren 4 en laterStartlijstUitslag
8.Jongens400m vrije slagseries15:28Minioren 5 en 6StartlijstUitslag
9.Meisjes400m vrije slagseriesMinioren 5StartlijstUitslag
10.Jongens200m rugslagseries16:03Junioren 1 en 2StartlijstUitslag
11.Meisjes100m schoolslagseries16:11Junioren 1 en 2StartlijstUitslag
12.Jongens50m vlinderslagseries16:23Minioren 4 en laterStartlijstUitslag
13.Meisjes100m schoolslagseries16:27Minioren 4 en laterStartlijstUitslag
14.Jongens100m vlinderslagseries16:38Minioren 5 en 6StartlijstUitslag
15.Meisjes100m wisselslagseries16:43Minioren 5StartlijstUitslag
16.Alle50m vrije slag benenseries16:50Junioren 1 en 2StartlijstUitslag
17.Alle50m vrije slag benenseries17:02Minioren 5 en 6StartlijstUitslag
18.Gemengd4 x 25m vrije slagseries17:11Minioren 4 en laterStartlijstUitslag