Poslednja izmena 29/7/19 21:46
Prijavna statistika po KlubuNajbolje perfomanse po bodovimaRezultni fajl (Lenex)
Statistika Medaljaekipni plasman PSS kadeti
Medalje po disciplinamaOstvareni rekordi po disciplinama
 
MuškiŽenski
Slobodno/FreeSlobodno/Free
200mDirektno finale13 - 14Startna listaRezultati 200mDirektno finale12 - 13Startna listaRezultati
400mDirektno finale13 - 14Startna listaRezultati 400mDirektno finale12 - 13Startna listaRezultati
800mDirektno finale13 - 14Startna listaRezultati 800mDirektno finale12 - 13Startna listaRezultati
 
Leđno/BackLeđno/Back
200mDirektno finale13 - 14Startna listaRezultati 200mDirektno finale12 - 13Startna listaRezultati
 
Prsno/BreastPrsno/Breast
200mDirektno finale13 - 14Startna listaRezultati 200mDirektno finale12 - 13Startna listaRezultati
 
Delfin/FlyDelfin/Fly
100mDirektno finale13 - 14Startna listaRezultati 100mDirektno finale12 - 13Startna listaRezultati
 
Mešovito/MedleyMešovito/Medley
200mDirektno finale13 - 14Startna listaRezultati 200mDirektno finale12 - 13Startna listaRezultati
400mDirektno finale13 - 14Startna listaRezultati 400mDirektno finale12 - 13Startna listaRezultati
 
Slobodno/Free Štafete/RelaySlobodno/Free Štafete/Relay
4 x 50mDirektno finale13 - 14Startna listaRezultati 4 x 50mDirektno finale12 - 13Startna listaRezultati
 
Mešovito/Medley Štafete/RelayMešovito/Medley Štafete/Relay
4 x 50mDirektno finale13 - 14Startna listaRezultati 4 x 50mDirektno finale12 - 13Startna listaRezultati
 
Ostale discipline
1.Mešano4 x 50m Mešovito/MedleyDirektno finale16:3012 - 14 godinaStartna listaRezultati
6.Mešano4 x 50m Slobodno/FreeDirektno finale19:1412 - 14 godinaStartna listaRezultati
Prijavna statistika po KlubuNajbolje perfomanse po bodovimaRezultni fajl (Lenex)
Statistika Medaljaekipni plasman PSS kadeti
Medalje po disciplinamaOstvareni rekordi po disciplinama
 
1 - 27. Jul 19 - 27/7/19 - 16:30
1.Mešano4 x 50m Mešovito/MedleyDirektno finale16:3012 - 14 godinaStartna listaRezultati
2.Dečaci800m Slobodno/FreeDirektno finale16:3713 - 14 godinaStartna listaRezultati
1.Mešano4 x 50m Mešovito/MedleyDodela Medalja17:4812 - 14 godina
3.Devojčice400m Mešovito/MedleyDirektno finale17:5212 - 13 godinaStartna listaRezultati
2.Dečaci800m Slobodno/FreeDodela Medalja18:1313 - 14 godina
4.Dečaci200m Prsno/BreastDirektno finale18:1713 - 14 godinaStartna listaRezultati
3.Devojčice400m Mešovito/MedleyDodela Medalja18:3612 - 13 godina
5.Devojčice200m Slobodno/FreeDirektno finale18:4012 - 13 godinaStartna listaRezultati
6.Mešano4 x 50m Slobodno/FreeDirektno finale19:1412 - 14 godinaStartna listaRezultati
4.Dečaci200m Prsno/BreastDodela Medalja19:1913 - 14 godina
5.Devojčice200m Slobodno/FreeDodela Medalja19:2312 - 13 godina
6.Mešano4 x 50m Slobodno/FreeDodela Medalja19:2712 - 14 godina
Prijavna statistika po KlubuNajbolje perfomanse po bodovimaRezultni fajl (Lenex)
Statistika Medaljaekipni plasman PSS kadeti
Medalje po disciplinamaOstvareni rekordi po disciplinama
 
2 - 28. Jul 19 - 28/7/19 - 9:30
7.Dečaci4 x 50m Slobodno/FreeDirektno finale9:3013 - 14 godinaStartna listaRezultati
8.Devojčice400m Slobodno/FreeDirektno finale9:3612 - 13 godinaStartna listaRezultati
7.Dečaci4 x 50m Slobodno/FreeDodela Medalja10:1313 - 14 godina
9.Dečaci200m Slobodno/FreeDirektno finale10:1713 - 14 godinaStartna listaRezultati
8.Devojčice400m Slobodno/FreeDodela Medalja10:5112 - 13 godina
10.Devojčice200m Mešovito/MedleyDirektno finale10:5512 - 13 godinaStartna listaRezultati
9.Dečaci200m Slobodno/FreeDodela Medalja11:2113 - 14 godina
11.Dečaci400m Mešovito/MedleyDirektno finale11:2513 - 14 godinaStartna listaRezultati
10.Devojčice200m Mešovito/MedleyDodela Medalja11:4612 - 13 godina
12.Devojčice200m Leđno/BackDirektno finale11:5012 - 13 godinaStartna listaRezultati
11.Dečaci400m Mešovito/MedleyDodela Medalja12:1313 - 14 godina
13.Dečaci100m Delfin/FlyDirektno finale12:1713 - 14 godinaStartna listaRezultati
12.Devojčice200m Leđno/BackDodela Medalja12:2912 - 13 godina
14.Devojčice4 x 50m Slobodno/FreeDirektno finale12:3312 - 13 godinaStartna listaRezultati
13.Dečaci100m Delfin/FlyDodela Medalja12:3913 - 14 godina
14.Devojčice4 x 50m Slobodno/FreeDodela Medalja12:4312 - 13 godina
 
3 - 28. Jul 19 - 28/7/19 - 16:30
15.Dečaci4 x 50m Mešovito/MedleyDirektno finale16:3013 - 14 godinaStartna listaRezultati
16.Devojčice800m Slobodno/FreeDirektno finale16:3612 - 13 godinaStartna listaRezultati
15.Dečaci4 x 50m Mešovito/MedleyDodela Medalja17:2413 - 14 godina
17.Dečaci200m Leđno/BackDirektno finale17:2813 - 14 godinaStartna listaRezultati
16.Devojčice800m Slobodno/FreeDodela Medalja17:4712 - 13 godina
18.Devojčice200m Prsno/BreastDirektno finale17:5112 - 13 godinaStartna listaRezultati
17.Dečaci200m Leđno/BackDodela Medalja18:1313 - 14 godina
19.Dečaci400m Slobodno/FreeDirektno finale18:1713 - 14 godinaStartna listaRezultati
18.Devojčice200m Prsno/BreastDodela Medalja18:5312 - 13 godina
20.Devojčice100m Delfin/FlyDirektno finale18:5712 - 13 godinaStartna listaRezultati
19.Dečaci400m Slobodno/FreeDodela Medalja19:0913 - 14 godina
21.Dečaci200m Mešovito/MedleyDirektno finale19:1313 - 14 godinaStartna listaRezultati
20.Devojčice100m Delfin/FlyDodela Medalja19:4112 - 13 godina
22.Devojčice4 x 50m Mešovito/MedleyDirektno finale19:4512 - 13 godinaStartna listaRezultati
21.Dečaci200m Mešovito/MedleyDodela Medalja19:5113 - 14 godina
22.Devojčice4 x 50m Mešovito/MedleyDodela Medalja19:5512 - 13 godina
proglašenje ekipnog pobednika - najboljih pojedinaca