Poslednja izmena 24/3/19 19:55
Prijavna statistika po KlubuMedalje po klubovimaekipno plasman PIONIRI
Statistika MedaljaNajbolje perfomanse po bodovimaOstvareni rekordi po disciplinama
 
MuškiŽenski
Slobodno/FreeSlobodno/Free
100mDirektno finale11 - 12Startna listaRezultati 100mDirektno finale10 - 11Startna listaRezultati
200mDirektno finale11 - 12Startna listaRezultati 200mDirektno finale10 - 11Startna listaRezultati
400mDirektno finale11 - 12Startna listaRezultati 400mDirektno finale10 - 11Startna listaRezultati
 
Leđno/BackLeđno/Back
100mDirektno finale11 - 12Startna listaRezultati 100mDirektno finale10 - 11Startna listaRezultati
 
Prsno/BreastPrsno/Breast
100mDirektno finale11 - 12Startna listaRezultati 100mDirektno finale10 - 11Startna listaRezultati
 
Delfin/FlyDelfin/Fly
100mDirektno finale11 - 12Startna listaRezultati 100mDirektno finale10 - 11Startna listaRezultati
 
Mešovito/MedleyMešovito/Medley
100mDirektno finale11 - 12Startna listaRezultati 100mDirektno finale10 - 11Startna listaRezultati
200mDirektno finale11 - 12Startna listaRezultati 200mDirektno finale10 - 11Startna listaRezultati
 
Slobodno/Free Štafete/RelaySlobodno/Free Štafete/Relay
4 x 50mDirektno finale11 - 12Startna listaRezultati 4 x 50mDirektno finale10 - 11Startna listaRezultati
 
Mešovito/Medley Štafete/RelayMešovito/Medley Štafete/Relay
4 x 50mDirektno finale11 - 12Startna listaRezultati 4 x 50mDirektno finale10 - 11Startna listaRezultati
 
Ostale discipline
15.Mešano4 x 50m Mešovito/MedleyDirektno finale13:3010 - 12 godinaStartna listaRezultati
22.Mešano4 x 50m Slobodno/FreeDirektno finale19:4010 - 12 godinaStartna listaRezultati
Prijavna statistika po KlubuMedalje po klubovimaekipno plasman PIONIRI
Statistika MedaljaNajbolje perfomanse po bodovimaOstvareni rekordi po disciplinama
 
1 - 23. Mart 19 - 23/3/19 - 16:30
1.Dečaci4 x 50m Slobodno/FreeDirektno finale16:3011 - 12 godinaStartna listaRezultati
2.Devojčice400m Slobodno/FreeDirektno finale16:3910 - 11 godinaStartna listaRezultati
1.Dečaci4 x 50m Slobodno/FreeDodela Medalja17:3911 - 12 godina
3.Dečaci200m Slobodno/FreeDirektno finale17:4211 - 12 godinaStartna listaRezultati
2.Devojčice400m Slobodno/FreeDodela Medalja18:2910 - 11 godina
4.Devojčice100m Prsno/BreastDirektno finale18:3210 - 11 godinaStartna listaRezultati
3.Dečaci200m Slobodno/FreeDodela Medalja19:0411 - 12 godina
5.Dečaci100m Leđno/BackDirektno finale19:0711 - 12 godinaStartna listaRezultati
4.Devojčice100m Prsno/BreastDodela Medalja19:2710 - 11 godina
6.Devojčice200m Mešovito/MedleyDirektno finale19:3010 - 11 godinaStartna listaRezultati
5.Dečaci100m Leđno/BackDodela Medalja20:2011 - 12 godina
7.Dečaci100m Mešovito/MedleyDirektno finale20:2311 - 12 godinaStartna listaRezultati
6.Devojčice200m Mešovito/MedleyDodela Medalja20:5510 - 11 godina
8.Devojčice4 x 50m Slobodno/FreeDirektno finale20:5810 - 11 godinaStartna listaRezultati
7.Dečaci100m Mešovito/MedleyDodela Medalja21:0711 - 12 godina
8.Devojčice4 x 50m Slobodno/FreeDodela Medalja21:1010 - 11 godina
Prijavna statistika po KlubuMedalje po klubovimaekipno plasman PIONIRI
Statistika MedaljaNajbolje perfomanse po bodovimaOstvareni rekordi po disciplinama
 
2 - 24. Mart 19 - 24/3/19 - 9:30
9.Devojčice4 x 50m Mešovito/MedleyDirektno finale9:3010 - 11 godinaStartna listaRezultati
10.Dečaci100m Delfin/FlyDirektno finale9:3711 - 12 godinaStartna listaRezultati
9.Devojčice4 x 50m Mešovito/MedleyDodela Medalja9:5510 - 11 godina
11.Devojčice100m Slobodno/FreeDirektno finale9:5810 - 11 godinaStartna listaRezultati
10.Dečaci100m Delfin/FlyDodela Medalja10:3911 - 12 godina
12.Dečaci400m Slobodno/FreeDirektno finale10:4211 - 12 godinaStartna listaRezultati
11.Devojčice100m Slobodno/FreeDodela Medalja12:0010 - 11 godina
13.Devojčice100m Leđno/BackDirektno finale12:0310 - 11 godinaStartna listaRezultati
12.Dečaci400m Slobodno/FreeDodela Medalja12:3811 - 12 godina
14.Dečaci200m Mešovito/MedleyDirektno finale12:4111 - 12 godinaStartna listaRezultati
13.Devojčice100m Leđno/BackDodela Medalja13:2710 - 11 godina
15.Mešano4 x 50m Mešovito/MedleyDirektno finale13:3010 - 12 godinaStartna listaRezultati
14.Dečaci200m Mešovito/MedleyDodela Medalja13:3911 - 12 godina
15.Mešano4 x 50m Mešovito/MedleyDodela Medalja13:4210 - 12 godina
 
3 - 24. Mart 19 - 24/3/19 - 16:30
16.Dečaci4 x 50m Mešovito/MedleyDirektno finale16:3011 - 12 godinaStartna listaRezultati
17.Devojčice100m Delfin/FlyDirektno finale16:3510 - 11 godinaStartna listaRezultati
16.Dečaci4 x 50m Mešovito/MedleyDodela Medalja16:4911 - 12 godina
18.Dečaci100m Slobodno/FreeDirektno finale16:5211 - 12 godinaStartna listaRezultati
17.Devojčice100m Delfin/FlyDodela Medalja17:2810 - 11 godina
19.Devojčice200m Slobodno/FreeDirektno finale17:3110 - 11 godinaStartna listaRezultati
18.Dečaci100m Slobodno/FreeDodela Medalja18:1811 - 12 godina
20.Dečaci100m Prsno/BreastDirektno finale18:2111 - 12 godinaStartna listaRezultati
19.Devojčice200m Slobodno/FreeDodela Medalja18:5210 - 11 godina
20.Dečaci100m Prsno/BreastDodela Medalja18:5511 - 12 godina
21.Devojčice100m Mešovito/MedleyDirektno finale18:5810 - 11 godinaStartna listaRezultati
22.Mešano4 x 50m Slobodno/FreeDirektno finale19:4010 - 12 godinaStartna listaRezultati
21.Devojčice100m Mešovito/MedleyDodela Medalja19:5010 - 11 godina
22.Mešano4 x 50m Slobodno/FreeDodela Medalja19:5310 - 12 godina
Proglasenje ekipnog pobednika i najuspešnijih pojedinaca