Last updated 01.3.2019 16:08
11.APRIL GRAND PRIX 2019
Entry Statistics by Club
 
MenWomen
FreestyleFreestyle
50mFinalOpen.................. 50mFinalOpen..................
50mPrelimOpenStartlist......... 50mPrelimOpenStartlist.........
100mFinalOpen.................. 100mFinalOpen..................
100mPrelimOpenStartlist......... 100mPrelimOpenStartlist.........
200mFinalOpen.................. 200mFinalOpen..................
200mPrelimOpenStartlist......... 200mPrelimOpenStartlist.........
400mFinalOpen.................. 400mFinalOpen..................
400mPrelimOpen.................. 400mPrelimOpen..................
1500mTimed FinalOpen.................. 800mTimed FinalOpenStartlist.........
 
BackstrokeBackstroke
50mFinalOpen.................. 50mFinalOpen..................
50mPrelimOpenStartlist......... 50mPrelimOpenStartlist.........
100mFinalOpen.................. 100mFinalOpen..................
100mPrelimOpenStartlist......... 100mPrelimOpenStartlist.........
200mFinalOpen.................. 200mFinalOpen..................
200mPrelimOpenStartlist......... 200mPrelimOpen..................
 
BreaststrokeBreaststroke
50mFinalOpen.................. 50mFinalOpen..................
50mPrelimOpenStartlist......... 50mPrelimOpenStartlist.........
100mFinalOpen.................. 100mFinalOpen..................
100mPrelimOpenStartlist......... 100mPrelimOpenStartlist.........
200mFinalOpen.................. 200mFinalOpen..................
200mPrelimOpen.................. 200mPrelimOpenStartlist.........
 
ButterflyButterfly
50mFinalOpen.................. 50mFinalOpen..................
50mPrelimOpenStartlist......... 50mPrelimOpenStartlist.........
100mFinalOpen.................. 100mFinalOpen..................
100mPrelimOpenStartlist......... 100mPrelimOpenStartlist.........
200mFinalOpen.................. 200mFinalOpen..................
200mPrelimOpen.................. 200mPrelimOpen..................
 
MedleyMedley
200mFinalOpen.................. 200mFinalOpen..................
200mPrelimOpenStartlist......... 200mPrelimOpenStartlist.........
400mFinalOpen.................. 400mFinalOpen..................
400mPrelimOpen.................. 400mPrelimOpen..................
 
Freestyle RelayFreestyle Relay
4 x 100mTimed FinalOpen.................. 4 x 100mTimed FinalOpen..................
 
Medley RelayMedley Relay
4 x 100mTimed FinalOpen.................. 4 x 100mTimed FinalOpen..................
 
Other Events
21.Mixed4 x 100m FreestyleTimed Final18:00Open..................
Entry Statistics by Club
 
1 - I deo - 05.4.2019 - 16:30
1.Men400m MedleyPrelim16:30Open..................
2.Women400m MedleyPrelim16:54Open..................
3.Men1500m FreestyleTimed Final17:14Open..................
4.Women800m FreestyleTimed Final17:59OpenStartlist.........
Ceremonija dodele medalja u disciplinama 400m mesovito "B i C kategorija"
3.Men1500m FreestyleMedal ceremony18:34Open
4.Women800m FreestyleMedal ceremony18:36Open
Entry Statistics by Club
 
2 - I DEO Kvalifikacije - 06.4.2019 - 9:00
5.Men50m ButterflyPrelim9:00OpenStartlist.........
6.Women50m ButterflyPrelimOpenStartlist.........
7.Men100m FreestylePrelimOpenStartlist.........
8.Women100m FreestylePrelimOpenStartlist.........
9.Men200m BreaststrokePrelimOpen..................
10.Women200m BreaststrokePrelimOpenStartlist.........
Ceremonija dodele medalja u disciplini 50m delfin za C kategoriju M i Z
11.Men100m BackstrokePrelimOpenStartlist.........
12.Women100m BackstrokePrelimOpenStartlist.........
13.Men200m ButterflyPrelimOpen..................
14.Women200m ButterflyPrelimOpen..................
Ceremonija dodele medalja u disciplini 100m slobodno za C kategoriju M i Z
Ceremonija dodele medalja u disciplini 200m prsno za C kategoriju M i Z
15.Men50m BreaststrokePrelimOpenStartlist.........
16.Women50m BreaststrokePrelimOpenStartlist.........
17.Men400m FreestylePrelimOpen..................
18.Women400m FreestylePrelimOpen..................
Ceremonija dodele medalja u disciplini 100m Ledjno za C kategoriju M i Z
Ceremonija dodele medalja u disciplini 200m Delfin za C kategoriju M i Z
Ceremonija dodele medalja u disciplini 50m Prsno za C kategoriju M i Z
Ceremonija dodele medalja u disciplini 400m slobodno za C kategoriju M i Z
 
3 - I DEO Finala - 06.4.2019 - 18:00
1.Men400m MedleyFinal18:00A Apsolutna..................
2.Women400m MedleyFinalA Apsolutna..................
5.Men50m ButterflyFinalApsolutna..................
6.Women50m ButterflyFinalApsolutna..................
7.Men100m FreestyleFinalApsolutna..................
8.Women100m FreestyleFinalApsolutna..................
1.Men400m MedleyMedal ceremonyA Apsolutna
2.Women400m MedleyMedal ceremonyA Apsolutna
5.Men50m ButterflyMedal ceremonyApsolutna
6.Women50m ButterflyMedal ceremonyApsolutna
9.Men200m BreaststrokeFinalApsolutna..................
10.Women200m BreaststrokeFinalApsolutna..................
11.Men100m BackstrokeFinalApsolutna..................
12.Women100m BackstrokeFinalApsolutna..................
7.Men100m FreestyleMedal ceremonyApsolutna
8.Women100m FreestyleMedal ceremonyApsolutna
9.Men200m BreaststrokeMedal ceremonyApsolutna
10.Women200m BreaststrokeMedal ceremonyApsolutna
13.Men200m ButterflyFinalApsolutna..................
14.Women200m ButterflyFinalApsolutna..................
15.Men50m BreaststrokeFinalApsolutna..................
16.Women50m BreaststrokeFinalApsolutna..................
11.Men100m BackstrokeMedal ceremonyApsolutna
12.Women100m BackstrokeMedal ceremonyApsolutna
13.Men200m ButterflyMedal ceremonyApsolutna
14.Women200m ButterflyMedal ceremonyApsolutna
17.Men400m FreestyleFinalApsolutna..................
18.Women400m FreestyleFinalApsolutna..................
19.Men4 x 100m FreestyleTimed FinalOpen..................
20.Women4 x 100m FreestyleTimed FinalOpen..................
15.Men50m BreaststrokeMedal ceremonyApsolutna
16.Women50m BreaststrokeMedal ceremonyApsolutna
17.Men400m FreestyleMedal ceremonyApsolutna
18.Women400m FreestyleMedal ceremonyApsolutna
19.Men4 x 100m FreestyleMedal ceremonyOpen
20.Women4 x 100m FreestyleMedal ceremonyOpen
Entry Statistics by Club
 
4 - II DEO Kvalifikacije - 07.4.2019 - 9:00
22.Men50m FreestylePrelimOpenStartlist.........
23.Women50m FreestylePrelimOpenStartlist.........
24.Men100m BreaststrokePrelimOpenStartlist.........
25.Women100m BreaststrokePrelimOpenStartlist.........
26.Men200m BackstrokePrelimOpenStartlist.........
27.Women200m BackstrokePrelimOpen..................
Ceremonija dodele medalja u disciplini 50m slobodno za C kategoriju M i Z
28.Men100m ButterflyPrelimOpenStartlist.........
29.Women100m ButterflyPrelimOpenStartlist.........
30.Men200m FreestylePrelimOpenStartlist.........
31.Women200m FreestylePrelimOpenStartlist.........
Ceremonija dodele medalja u disciplini 100m prsno za C kategoriju M i Z
Ceremonija dodele medalja u disciplini 200m ledjno za C kategoriju M i Z
32.Men50m BackstrokePrelimOpenStartlist.........
33.Women50m BackstrokePrelimOpenStartlist.........
34.Men200m MedleyPrelimOpenStartlist.........
35.Women200m MedleyPrelimOpenStartlist.........
Ceremonija dodele medalja u disciplinama 100m delfin za C kategoriju M i Z
Ceremonija dodele medalja u disciplinama 200m slobodno za C kategoriju M i Z
Ceremonija dodele medalja u disciplini 50m ledjno za C kategoriju M i Z
Ceremonija dodele medalja u disciplini 200m mesovito za C kategoriju M i Z
 
5 - II DEO Finala - 07.4.2019 - 18:00
21.Mixed4 x 100m FreestyleTimed Final18:00Open..................
22.Men50m FreestyleFinalA Apsolutna..................
23.Women50m FreestyleFinalApsolutna..................
24.Men100m BreaststrokeFinalA Apsolutna..................
25.Women100m BreaststrokeFinalApsolutna..................
26.Men200m BackstrokeFinalA Apsolutna..................
27.Women200m BackstrokeFinalApsolutna..................
21.Mixed4 x 100m FreestyleMedal ceremonyOpen
22.Men50m FreestyleMedal ceremonyA Apsolutna
23.Women50m FreestyleMedal ceremonyApsolutna
24.Men100m BreaststrokeMedal ceremonyA Apsolutna
25.Women100m BreaststrokeMedal ceremonyApsolutna
28.Men100m ButterflyFinalA Apsolutna..................
29.Women100m ButterflyFinalApsolutna..................
30.Men200m FreestyleFinalA Apsolutna..................
31.Women200m FreestyleFinalApsolutna..................
26.Men200m BackstrokeMedal ceremonyA Apsolutna
27.Women200m BackstrokeMedal ceremonyApsolutna
28.Men100m ButterflyMedal ceremonyA Apsolutna
29.Women100m ButterflyMedal ceremonyApsolutna
32.Men50m BackstrokeFinalA Apsolutna..................
33.Women50m BackstrokeFinalApsolutna..................
34.Men200m MedleyFinalA Apsolutna..................
35.Women200m MedleyFinalApsolutna..................
30.Men200m FreestyleMedal ceremonyA Apsolutna
31.Women200m FreestyleMedal ceremonyApsolutna
32.Men50m BackstrokeMedal ceremonyA Apsolutna
33.Women50m BackstrokeMedal ceremonyApsolutna
36.Men4 x 100m MedleyTimed FinalOpen..................
37.Women4 x 100m MedleyTimed FinalOpen..................
34.Men200m MedleyMedal ceremonyA Apsolutna
35.Women200m MedleyMedal ceremonyApsolutna
36.Men4 x 100m MedleyMedal ceremonyOpen
37.Women4 x 100m MedleyMedal ceremonyOpen
Ceremonija proglasenja najboljih takmicara po kategorijama
Ceremonija proglasenja najboljih ekipa
Svecano zatvaranje plivackog takmicenja "11. April Grand Prix"