Laatst gewijzigd 11-5-2019 16:51
HerenDames
vrije slagvrije slag
50mseriesMin 5InschrijflijstUitslag 50mseriesMin 4InschrijflijstUitslag
400mseriesMin 6InschrijflijstUitslag 100mseriesMin 5InschrijflijstUitslag
 
schoolslagschoolslag
100mseriesMin 4-InschrijflijstUitslag 100mseriesMin 2-3InschrijflijstUitslag
 
vlinderslagvlinderslag
50mseriesMin 4-InschrijflijstUitslag 50mseriesMin 2-3InschrijflijstUitslag
100mseriesMin 6InschrijflijstUitslag 100mseriesMin 5InschrijflijstUitslag
 
wisselslagwisselslag
200mseriesMin 5InschrijflijstUitslag 200mseriesMin 4InschrijflijstUitslag
 
Andere programmanrs.
1.Alle25m schoolslagseries14:00Minioren 1-3InschrijflijstUitslag
2.Alle25m schoolslagseries14:05Minioren 4-(5)6..................
3.Alle50m schoolslagseries14:05Minioren 1-3InschrijflijstUitslag
4.Alle50m schoolslagseries14:08Minioren 4-(5)6InschrijflijstUitslag
11.Alle25m vrije slagseries15:06Minioren 1-3InschrijflijstUitslag
12.Alle25m vrije slagseries15:11Minioren 4-(5)6..................
13.Alle50m vrije slagseries15:11Minioren 1-3InschrijflijstUitslag
14.Alle50m vrije slagseries15:14Minioren 4-(5)6InschrijflijstUitslag
21.Gemengd4 x 25m vrije slagseries16:05Minioren 1-3InschrijflijstUitslag
22.Gemengd4 x 50m wisselslagseries16:08Minioren 4-6InschrijflijstUitslag
1 - Swimkick en Minioren circuit Ronde 3 - 11-5-2019 - 14:00
1.Alle25m schoolslagseries14:00Minioren 1-3InschrijflijstUitslag
2.Alle25m schoolslagseries14:05Minioren 4-(5)6..................
3.Alle50m schoolslagseries14:05Minioren 1-3InschrijflijstUitslag
4.Alle50m schoolslagseries14:08Minioren 4-(5)6InschrijflijstUitslag
5.Meisjes100m schoolslagseries14:16Minioren 2 en 3InschrijflijstUitslag
6.Jongens50m vlinderslagseries14:24Minioren 2, 3 en 4InschrijflijstUitslag
7.Meisjes200m wisselslagseries14:27Minioren 4InschrijflijstUitslag
8.Jongens50m vrije slagseries14:32Minioren 5InschrijflijstUitslag
9.Meisjes100m vrije slagseries14:34Minioren 5InschrijflijstUitslag
10.Jongens100m vlinderslagseries14:41Minioren 6InschrijflijstUitslag
Pauze en medaille uitreiking
11.Alle25m vrije slagseries15:06Minioren 1-3InschrijflijstUitslag
12.Alle25m vrije slagseries15:11Minioren 4-(5)6..................
13.Alle50m vrije slagseries15:11Minioren 1-3InschrijflijstUitslag
14.Alle50m vrije slagseries15:14Minioren 4-(5)6InschrijflijstUitslag
15.Meisjes50m vlinderslagseries15:21Minioren 2 en 3InschrijflijstUitslag
16.Jongens100m schoolslagseries15:26Minioren 2, 3 en 4InschrijflijstUitslag
17.Meisjes50m vrije slagseries15:32Minioren 4InschrijflijstUitslag
18.Jongens200m wisselslagseries15:33Minioren 5InschrijflijstUitslag
19.Meisjes100m vlinderslagseries15:43Minioren 5InschrijflijstUitslag
20.Jongens400m vrije slagseries15:51Minioren 6InschrijflijstUitslag
21.Gemengd4 x 25m vrije slagseries16:05Minioren 1-3InschrijflijstUitslag
22.Gemengd4 x 50m wisselslagseries16:08Minioren 4-6InschrijflijstUitslag