HerenDames
vrije slagvrije slag
250mseriesMin 3-InschrijflijstUitslag 250mseriesMin 3-InschrijflijstUitslag
500mseriesMin 6-InschrijflijstUitslag 500mseriesMin 5-InschrijflijstUitslag
500mseriesJun 4-InschrijflijstUitslag 500mseriesJun 1-3InschrijflijstUitslag
1000mseriesJun 4-InschrijflijstUitslag 1000mseriesJun 1-3InschrijflijstUitslag
1000mseriesSen.InschrijflijstUitslag 1000mseriesSen.InschrijflijstUitslag
1000mseriesSenInschrijflijstUitslag 1000mseries19 +InschrijflijstUitslag
5000mseriesSen.InschrijflijstUitslag 5000mseriesSen.InschrijflijstUitslag
 
schoolslagschoolslag
250mseriesMin 3-.................. 250mseriesMin 3-InschrijflijstUitslag
500mseriesMin 6-InschrijflijstUitslag 500mseriesMin 5-InschrijflijstUitslag
500mseriesJun 4-InschrijflijstUitslag 500mseriesJun 1-3InschrijflijstUitslag
1000mseriesJun 4-InschrijflijstUitslag 1000mseriesJun 1-3InschrijflijstUitslag
1000mseriesSenInschrijflijstUitslag 1000mseries19 +InschrijflijstUitslag
2000mseriesSen.InschrijflijstUitslag 2000mseriesSen.InschrijflijstUitslag
 
Andere programmanrs.
27.Gemengd4 x 250m vrije slagseries11 jaar en ouderInschrijflijstUitslag
28.Alle500m vrije slagseries11 jaar en ouderInschrijflijst.........
29.Alle1000m vrije slagseries13 jaar en ouderInschrijflijst.........
30.Alle2000m vrije slagseries13 jaar en ouderInschrijflijst.........
1 - zaterdag 15 september 2018 - 15-9-2018 - 11:00
1.Heren1000m vrije slagseriesJeugd 1 en ouderInschrijflijstUitslag
2.Jongens1000m vrije slagseriesJunioren 4 en jongerInschrijflijstUitslag
3.Heren1000m vrije slagseriesSeniorenInschrijflijstUitslag
4.Dames1000m vrije slagseriesJeugd 1 en ouderInschrijflijstUitslag
5.Meisjes1000m vrije slagseriesJuniorenInschrijflijstUitslag
6.Dames1000m vrije slagseries19 jaar en ouderInschrijflijstUitslag
7.Jongens500m schoolslagseriesJunioren 4 en jongerInschrijflijstUitslag
8.Meisjes500m schoolslagseriesJuniorenInschrijflijstUitslag
9.Jongens500m schoolslagseriesMinioren 4,5,6InschrijflijstUitslag
10.Meisjes500m schoolslagseriesMinioren 5 en laterInschrijflijstUitslag
11.Jongens250m vrije slagseriesMinioren 3 en laterInschrijflijstUitslag
12.Meisjes250m vrije slagseriesMinioren 3 en laterInschrijflijstUitslag
13.Jongens250m schoolslagseriesMinioren 3 en later..................
14.Meisjes250m schoolslagseriesMinioren 3 en laterInschrijflijstUitslag
Prijsuitreikingen
15.Dames5000m vrije slagseriesSenioren OpenInschrijflijstUitslag
16.Heren5000m vrije slagseriesSenioren OpenInschrijflijstUitslag
17.Heren2000m schoolslagseriesJeugd 1 en ouderInschrijflijstUitslag
18.Jongens1000m schoolslagseriesJunioren 4 en jongerInschrijflijstUitslag
19.Heren1000m schoolslagseriesSeniorenInschrijflijstUitslag
20.Dames2000m schoolslagseriesSenioren OpenInschrijflijstUitslag
21.Meisjes1000m schoolslagseriesJuniorenInschrijflijstUitslag
22.Dames1000m schoolslagseries19 jaar en ouderInschrijflijstUitslag
23.Jongens500m vrije slagseriesJunioren 4 en jongerInschrijflijstUitslag
24.Meisjes500m vrije slagseriesJuniorenInschrijflijstUitslag
25.Jongens500m vrije slagseriesMinioren 4,5,6InschrijflijstUitslag
26.Meisjes500m vrije slagseriesMinioren 5 en laterInschrijflijstUitslag
27.Gemengd4 x 250m vrije slagseries11 jaar en ouderInschrijflijstUitslag
Prijsuitreikingen, aansluitend Zwem voor KWF en slotbarbecue
28.Alle500m vrije slagseries11 jaar en ouderInschrijflijst.........
29.Alle1000m vrije slagseries13 jaar en ouderInschrijflijst.........
30.Alle2000m vrije slagseries13 jaar en ouderInschrijflijst.........