MiniorenCircuit-deel6 | Korte baan (25m) |
Denekamp (NED) | 21/4/2024 |
Andere programmanrs. | |||||||
1. | Gemengd | 4 x 50m wisselslag | series | 14:00 | Meisjes Min 4,5 Jun 1 - Jongens Min 4-6 | Startlijst | Uitslag |
2. | Alle | 25m schoolslag | series | 14:04 | alg. leeftijdsgroep | Startlijst | Uitslag |
3. | Alle | 25m vlinderslag | series | 14:10 | alg. leeftijdsgroep | Startlijst | Uitslag |
4. | Alle | 50m vlinderslag | series | 14:18 | alg. leeftijdsgroep | Startlijst | Uitslag |
5. | Alle | 100m vlinderslag | series | 14:24 | alg. leeftijdsgroep | Startlijst | Uitslag |
6. | Alle | 25m rugslag | series | 14:40 | alg. leeftijdsgroep | Startlijst | Uitslag |
7. | Alle | 50m rugslag | series | 14:44 | alg. leeftijdsgroep | Startlijst | Uitslag |
8. | Alle | 100m wisselslag | series | 14:50 | alg. leeftijdsgroep | Startlijst | Uitslag |
9. | Alle | 100m rugslag | series | 15:06 | alg. leeftijdsgroep | Startlijst | Uitslag |
10. | Alle | 25m vrije slag | series | 15:36 | alg. leeftijdsgroep | Startlijst | Uitslag |
11. | Alle | 50m schoolslag | series | 15:40 | alg. leeftijdsgroep | Startlijst | Uitslag |
12. | Alle | 100m vrije slag | series | 15:48 | alg. leeftijdsgroep | Startlijst | Uitslag |
13. | Alle | 200m vrije slag | series | 16:04 | alg. leeftijdsgroep | Startlijst | Uitslag |
14. | Gemengd | 4 x 50m wisselslag | series | 16:34 | Minioren 2-3-4 | Startlijst | Uitslag |
1 - KNZB Minioren Circuit ronde 6 - 21/04/2024 - 14:00 | |||||||
1. | Gemengd | 4 x 50m wisselslag | series | 14:00 | Meisjes Min 4,5 Jun 1 - Jongens Min 4-6 | Startlijst | Uitslag |
2. | Alle | 25m schoolslag | series | 14:04 | alg. leeftijdsgroep | Startlijst | Uitslag |
3. | Alle | 25m vlinderslag | series | 14:10 | alg. leeftijdsgroep | Startlijst | Uitslag |
4. | Alle | 50m vlinderslag | series | 14:18 | alg. leeftijdsgroep | Startlijst | Uitslag |
5. | Alle | 100m vlinderslag | series | 14:24 | alg. leeftijdsgroep | Startlijst | Uitslag |
6. | Alle | 25m rugslag | series | 14:40 | alg. leeftijdsgroep | Startlijst | Uitslag |
7. | Alle | 50m rugslag | series | 14:44 | alg. leeftijdsgroep | Startlijst | Uitslag |
8. | Alle | 100m wisselslag | series | 14:50 | alg. leeftijdsgroep | Startlijst | Uitslag |
9. | Alle | 100m rugslag | series | 15:06 | alg. leeftijdsgroep | Startlijst | Uitslag |
PAUZE | |||||||
10. | Alle | 25m vrije slag | series | 15:36 | alg. leeftijdsgroep | Startlijst | Uitslag |
11. | Alle | 50m schoolslag | series | 15:40 | alg. leeftijdsgroep | Startlijst | Uitslag |
12. | Alle | 100m vrije slag | series | 15:48 | alg. leeftijdsgroep | Startlijst | Uitslag |
13. | Alle | 200m vrije slag | series | 16:04 | alg. leeftijdsgroep | Startlijst | Uitslag |
14. | Gemengd | 4 x 50m wisselslag | series | 16:34 | Minioren 2-3-4 | Startlijst | Uitslag |