6 JORNADA LLIGA CATALANA BENJAMÍ I PREBENJAMÍ | Piscina Curta (25m) |
VILAFRANCA DEL PENEDÈS (ESP) | 9/3/2024 |
Masc. | Fem. | ||||||||||
Lliure | Lliure | ||||||||||
50m | Final contrarellotge | 10 | Llistat de sortida | Resultats | 50m | Final contrarellotge | 10 | Llistat de sortida | Resultats | ||
50m | Final contrarellotge | 11 | Llistat de sortida | Resultats | 50m | Final contrarellotge | 11 | Llistat de sortida | Resultats | ||
200m | Final contrarellotge | Open | Llistat de sortida | Resultats | 200m | Final contrarellotge | Open | Llistat de sortida | Resultats | ||
400m | Final contrarellotge | Open | Llistat de sortida | Resultats | 400m | Final contrarellotge | Open | Llistat de sortida | Resultats | ||
Esquena | Esquena | ||||||||||
50m | Final contrarellotge | Open | Llistat de sortida | Resultats | 50m | Final contrarellotge | Open | Llistat de sortida | Resultats | ||
Papallona | Papallona | ||||||||||
50m | Final contrarellotge | Open | Llistat de sortida | Resultats | 50m | Final contrarellotge | Open | Llistat de sortida | Resultats | ||
Altres proves | |||||||
3. | Tots | 50m Esquena | Final contrarellotge | 16:05 | Open | Llistat de sortida | Resultats |
14. | Tots | 4 x 25m Papallona | Final contrarellotge | 17:30 | Open | Llistat de sortida | Resultats |
15. | Mixte | 4 x 50m Estils | Final contrarellotge | 17:30 | Open | Llistat de sortida | Resultats |
1 - Dissabte, 9 de Març de 2024 - 09/03/2024 - 16:00 | |||||||
1. | Masc. | 50m Papallona | Final contrarellotge | 16:00 | Open | Llistat de sortida | Resultats |
2. | Fem. | 50m Papallona | Final contrarellotge | 16:00 | Open | Llistat de sortida | Resultats |
3. | Tots | 50m Esquena | Final contrarellotge | 16:05 | Open | Llistat de sortida | Resultats |
4. | Masc. | 200m Lliure | Final contrarellotge | 16:05 | Open | Llistat de sortida | Resultats |
5. | Fem. | 200m Lliure | Final contrarellotge | 16:10 | Open | Llistat de sortida | Resultats |
6. | Masc. | 400m Lliure | Final contrarellotge | 16:25 | Open | Llistat de sortida | Resultats |
7. | Fem. | 400m Lliure | Final contrarellotge | 16:35 | Open | Llistat de sortida | Resultats |
8. | Masc. | 50m Esquena | Final contrarellotge | 17:00 | Open | Llistat de sortida | Resultats |
9. | Fem. | 50m Esquena | Final contrarellotge | 17:00 | Open | Llistat de sortida | Resultats |
10. | Masc. | 50m Lliure | Final contrarellotge | 17:05 | 10 anys | Llistat de sortida | Resultats |
11. | Fem. | 50m Lliure | Final contrarellotge | 17:10 | 10 anys | Llistat de sortida | Resultats |
12. | Masc. | 50m Lliure | Final contrarellotge | 17:10 | 11 anys | Llistat de sortida | Resultats |
13. | Fem. | 50m Lliure | Final contrarellotge | 17:15 | 11 anys | Llistat de sortida | Resultats |
DESCANS 10' ABANS DELS RELLEUS | |||||||
14. | Tots | 4 x 25m Papallona | Final contrarellotge | 17:30 | Open | Llistat de sortida | Resultats |
15. | Mixte | 4 x 50m Estils | Final contrarellotge | 17:30 | Open | Llistat de sortida | Resultats |