Inschrijvingstatistieken per vereniging | Medaille winnaars per programmanr. | Meervoudige medaille winnaars |
Medaille statistieken | Medaille winnaars per vereniging | |
Andere programmanrs. | |||||||
1. | Gemengd | 4 x 50m wisselslag | series | 9:30 | 9 - 11 jaar | Startlijst | Uitslag |
2. | Alle | 25m schoolslag | series | 9:35 | 5 - 8 jaar | Startlijst | Uitslag |
3. | Alle | 50m rugslag | series | 9:40 | 9 - 11 jaar | Startlijst | Uitslag |
4. | Alle | 50m schoolslag | series | 9:50 | 7 - 9 jaar | Startlijst | Uitslag |
5. | Alle | 100m schoolslag | series | 10:00 | 10 - 11 jaar | Startlijst | Uitslag |
6. | Alle | 25m rugslag | series | 10:15 | 5 - 8 jaar | Startlijst | Uitslag |
7. | Alle | 25m vlinderslag | series | 10:25 | 9 - 11 jaar | Startlijst | Uitslag |
8. | Alle | 100m wisselslag | series | 10:45 | 7 - 9 jaar | Startlijst | Uitslag |
9. | Alle | 100m vlinderslag | series | 10:55 | 10 - 11 jaar | Startlijst | Uitslag |
10. | Alle | 25m vrije slag | series | 11:05 | 5 - 8 jaar | Startlijst | Uitslag |
11. | Alle | 50m vrije slag | series | 11:10 | 9 - 11 jaar | Startlijst | Uitslag |
12. | Alle | 50m vrije slag | series | 11:15 | 7 - 9 jaar | Startlijst | Uitslag |
13. | Alle | 100m vrije slag | series | 11:25 | 10 - 11 jaar | Startlijst | Uitslag |
14. | Gemengd | 4 x 50m wisselslag | series | 11:40 | 7 - 9 jaar | Startlijst | Uitslag |
Inschrijvingstatistieken per vereniging | Medaille winnaars per programmanr. | Meervoudige medaille winnaars |
Medaille statistieken | Medaille winnaars per vereniging | |
1 - Minioren Circuit deel 4 - 2-3-2024 - 9:30 | |||||||
1. | Gemengd | 4 x 50m wisselslag | series | 9:30 | 9 - 11 jaar | Startlijst | Uitslag |
2. | Alle | 25m schoolslag | series | 9:35 | 5 - 8 jaar | Startlijst | Uitslag |
3. | Alle | 50m rugslag | series | 9:40 | 9 - 11 jaar | Startlijst | Uitslag |
4. | Alle | 50m schoolslag | series | 9:50 | 7 - 9 jaar | Startlijst | Uitslag |
5. | Alle | 100m schoolslag | series | 10:00 | 10 - 11 jaar | Startlijst | Uitslag |
6. | Alle | 25m rugslag | series | 10:15 | 5 - 8 jaar | Startlijst | Uitslag |
7. | Alle | 25m vlinderslag | series | 10:25 | 9 - 11 jaar | Startlijst | Uitslag |
Pauze & Jurywissel | |||||||
8. | Alle | 100m wisselslag | series | 10:45 | 7 - 9 jaar | Startlijst | Uitslag |
9. | Alle | 100m vlinderslag | series | 10:55 | 10 - 11 jaar | Startlijst | Uitslag |
10. | Alle | 25m vrije slag | series | 11:05 | 5 - 8 jaar | Startlijst | Uitslag |
11. | Alle | 50m vrije slag | series | 11:10 | 9 - 11 jaar | Startlijst | Uitslag |
12. | Alle | 50m vrije slag | series | 11:15 | 7 - 9 jaar | Startlijst | Uitslag |
13. | Alle | 100m vrije slag | series | 11:25 | 10 - 11 jaar | Startlijst | Uitslag |
14. | Gemengd | 4 x 50m wisselslag | series | 11:40 | 7 - 9 jaar | Startlijst | Uitslag |