Medaille statistieken | Medaille winnaars per vereniging |
Medaille winnaars per programmanr. | Meervoudige medaille winnaars |
Heren | Dames | ||||||||||
vrije slag | vrije slag | ||||||||||
50m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Min 6- | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Jun 1- | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
schoolslag | schoolslag | ||||||||||
50m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | ||
50m | series | Min 6- | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Jun 1- | Startlijst | Uitslag | ||
50m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
Andere programmanrs. | |||||||
1. | Alle | 4 x 50m wisselslag | series | 13:30 | 11 jaar en ouder | Startlijst | Uitslag |
2. | Alle | 25m vrije slag | series | 13:35 | Minioren 1 en 2 | Startlijst | Uitslag |
9. | Alle | 25m schoolslag | series | 14:35 | Minioren 1 en 2 | Startlijst | Uitslag |
16. | Alle | 4 x 25m vrije slag | series | 15:10 | Minioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
Medaille statistieken | Medaille winnaars per vereniging |
Medaille winnaars per programmanr. | Meervoudige medaille winnaars |
1 - zaterdag 10 februari 2024 - 10-2-2024 - 13:30 | |||||||
1. | Alle | 4 x 50m wisselslag | series | 13:30 | 11 jaar en ouder | Startlijst | Uitslag |
2. | Alle | 25m vrije slag | series | 13:35 | Minioren 1 en 2 | Startlijst | Uitslag |
3. | Meisjes | 50m vrije slag | series | 13:40 | Minioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
4. | Jongens | 50m vrije slag | series | 13:45 | Minioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
5. | Meisjes | 100m vrije slag | series | 13:45 | Junioren 1 en jonger | Startlijst | Uitslag |
6. | Jongens | 100m vrije slag | series | 13:50 | Minioren 6 en jonger | Startlijst | Uitslag |
7. | Dames | 100m vrije slag | series | 13:55 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
8. | Heren | 100m vrije slag | series | 14:05 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
Pauze | |||||||
9. | Alle | 25m schoolslag | series | 14:35 | Minioren 1 en 2 | Startlijst | Uitslag |
10. | Meisjes | 50m schoolslag | series | 14:40 | Minioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
11. | Jongens | 50m schoolslag | series | 14:45 | Minioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
12. | Meisjes | 50m schoolslag | series | 14:45 | Junioren 1 en jonger | Startlijst | Uitslag |
13. | Jongens | 50m schoolslag | series | 14:50 | Minioren 6 en jonger | Startlijst | Uitslag |
14. | Dames | 50m schoolslag | series | 14:50 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
15. | Heren | 50m schoolslag | series | 15:00 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
16. | Alle | 4 x 25m vrije slag | series | 15:10 | Minioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |