Inschrijvingstatistieken per vereniging | Medaille winnaars per programmanr. |
Medaille statistieken | KNZB Minioren ClubMeet |
Heren | Dames | ||||||||||
vrije slag | vrije slag | ||||||||||
50m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | ||
50m | series | Min 6- | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Min 4-5 | Startlijst | Uitslag | ||
rugslag | rugslag | ||||||||||
50m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | ||
50m | series | Min 6- | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Min 4-5 | Startlijst | Uitslag | ||
schoolslag | schoolslag | ||||||||||
50m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | ||
wisselslag | wisselslag | ||||||||||
100m | series | Min 6- | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 4-5 | Startlijst | Uitslag | ||
Andere programmanrs. | |||||||
1. | Gemengd | 4 x 50m vrije slag | series | 14:15 | Minioren 2, 3, 4 | Startlijst | Uitslag |
14. | Gemengd | 4 x 50m vrije slag | series | 16:10 | Minioren 4, 5, (6) | Startlijst | Uitslag |
Inschrijvingstatistieken per vereniging | Medaille winnaars per programmanr. |
Medaille statistieken | KNZB Minioren ClubMeet |
1 - KNZB Minioren ClubMeet - 10-2-2024 - 14:15 | |||||||
1. | Gemengd | 4 x 50m vrije slag | series | 14:15 | Minioren 2, 3, 4 | Startlijst | Uitslag |
2. | Meisjes | 50m vrije slag | series | 14:23 | Minioren 4, 5 | Startlijst | Uitslag |
3. | Jongens | 50m vrije slag | series | 14:28 | Minioren 4, 5, 6 | Startlijst | Uitslag |
4. | Meisjes | 50m rugslag | series | 14:34 | Minioren 2, 3, 4 | Startlijst | Uitslag |
5. | Jongens | 50m rugslag | series | 14:45 | Minioren 2, 3, 4 | Startlijst | Uitslag |
6. | Meisjes | 100m wisselslag | series | 14:51 | Minioren 4, 5 | Startlijst | Uitslag |
7. | Jongens | 100m wisselslag | series | 15:02 | Minioren 4, 5, 6 | Startlijst | Uitslag |
Pauze | |||||||
8. | Meisjes | 50m schoolslag | series | 15:27 | Minioren 2, 3, 4 | Startlijst | Uitslag |
9. | Jongens | 50m schoolslag | series | 15:36 | Minioren 2, 3, 4 | Startlijst | Uitslag |
10. | Meisjes | 50m rugslag | series | 15:42 | Minioren 4, 5 | Startlijst | Uitslag |
11. | Jongens | 50m rugslag | series | 15:47 | Minioren 4, 5, 6 | Startlijst | Uitslag |
12. | Meisjes | 50m vrije slag | series | 15:55 | Minioren 2, 3, 4 | Startlijst | Uitslag |
13. | Jongens | 50m vrije slag | series | 16:03 | Minioren 2, 3, 4 | Startlijst | Uitslag |
14. | Gemengd | 4 x 50m vrije slag | series | 16:10 | Minioren 4, 5, (6) | Startlijst | Uitslag |