KNZB Regio Oost Circuit deel 3 | Korte baan (25m) |
Apeldoorn (NED) | 10-2-2024 |
Inschrijvingstatistieken per vereniging | Meerkamp Meisjes Minioren | Regio Oost Circuit klassement Heren/Jongens |
Meerkamp Jongens Minioren | Regio Oost Circuit klassement Dames/Meisjes | |
Heren | Dames | ||||||||||
vrije slag | vrije slag | ||||||||||
50m | series | Min 6- | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Min 5- | Startlijst | Uitslag | ||
50m | series | Jun 1+ | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
400m | series | Jun 1+ | Startlijst | Uitslag | 400m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
rugslag | rugslag | ||||||||||
50m | series | Min 6- | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Min 5- | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Jun 1+ | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
schoolslag | schoolslag | ||||||||||
100m | series | Jun 1+ | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
vlinderslag | vlinderslag | ||||||||||
50m | series | Jun 1+ | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
200m | series | Jun 1+ | Startlijst | Uitslag | 200m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
wisselslag | wisselslag | ||||||||||
100m | series | Min 6- | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 5- | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Jun 1+ | Startlijst | Uitslag |
Inschrijvingstatistieken per vereniging | Meerkamp Meisjes Minioren | Regio Oost Circuit klassement Heren/Jongens |
Meerkamp Jongens Minioren | Regio Oost Circuit klassement Dames/Meisjes | |
1 - KNZB Regio Oost Circuit deel 3 - 10-2-2024 - 17:00 | |||||||
1. | Heren | 400m vrije slag | series | 17:00 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
2. | Dames | 400m vrije slag | series | 17:08 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
14. | Jongens | 50m vrije slag | series | 17:24 | Minioren 6 en jonger | Startlijst | Uitslag |
15. | Meisjes | 50m vrije slag | series | 17:27 | Minioren 5 en jonger | Startlijst | Uitslag |
3. | Heren | 50m vrije slag | series | 17:31 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
4. | Dames | 50m vrije slag | series | 17:36 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
5. | Heren | 200m vlinderslag | series | 17:43 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
6. | Dames | 200m vlinderslag | series | 17:50 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
Pauze t.b.v. jurywissel | |||||||
16. | Jongens | 50m rugslag | series | 18:13 | Minioren 6 en jonger | Startlijst | Uitslag |
17. | Meisjes | 50m rugslag | series | 18:17 | Minioren 5 en jonger | Startlijst | Uitslag |
7. | Heren | 100m rugslag | series | 18:21 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
8. | Dames | 100m rugslag | series | 18:28 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
9. | Heren | 50m vlinderslag | series | 18:41 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
10. | Dames | 50m vlinderslag | series | 18:44 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
11. | Heren | 100m schoolslag | series | 18:48 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
12. | Dames | 100m schoolslag | series | 18:56 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
13. | Heren | 100m wisselslag | series | 19:12 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
18. | Jongens | 100m wisselslag | series | 19:19 | Minioren 6 en jonger | Startlijst | Uitslag |
19. | Meisjes | 100m wisselslag | series | 19:25 | Minioren 5 en jonger | Startlijst | Uitslag |