Minioren Circuit deel 4 Stein | Korte baan (25m) |
Stein (NED) | 3-3-2024 |
Andere programmanrs. | |||||||
1. | Gemengd | 4 x 50m wisselslag | series | 13:30 | Meisjes Min 4,5 Jun 1 - Jongens Min 4-6 | Startlijst | Uitslag |
2. | Alle | 25m schoolslag | series | 13:39 | Minioren 3 en jonger | Startlijst | Uitslag |
3. | Alle | 50m rugslag | series | 13:42 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | Startlijst | Uitslag |
4. | Alle | 50m schoolslag | series | 13:48 | Minioren 2-3-4 | Startlijst | Uitslag |
5. | Alle | 100m schoolslag | series | 14:03 | Meisjes Min 5 en Jun1, Jongens Min 5 en 6 | Startlijst | Uitslag |
6. | Alle | 25m rugslag | series | 14:19 | Minioren 3 en jonger | Startlijst | Uitslag |
7. | Alle | 25m vlinderslag | series | 14:22 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | Startlijst | Uitslag |
8. | Alle | 100m wisselslag | series | 14:26 | Minioren 2-3-4 | Startlijst | Uitslag |
9. | Alle | 100m vlinderslag | series | 14:55 | Meisjes Min 5 en Jun1, Jongens Min 5 en 6 | Startlijst | Uitslag |
10. | Alle | 25m vrije slag | series | 15:05 | Minioren 3 en jonger | Startlijst | Uitslag |
11. | Alle | 50m vrije slag | series | 15:08 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | Startlijst | Uitslag |
12. | Alle | 50m vrije slag | series | 15:13 | Minioren 2-3-4 | Startlijst | Uitslag |
13. | Alle | 100m vrije slag | series | 15:26 | Meisjes Min 5 en Jun1, Jongens Min 5 en 6 | Startlijst | Uitslag |
14. | Gemengd | 4 x 50m wisselslag | series | 15:40 | Minioren 2-3-4 | Startlijst | Uitslag |
1 - KNZB Minioren Circuit ronde 4 - 3-3-2024 - 13:30 | |||||||
1. | Gemengd | 4 x 50m wisselslag | series | 13:30 | Meisjes Min 4,5 Jun 1 - Jongens Min 4-6 | Startlijst | Uitslag |
2. | Alle | 25m schoolslag | series | 13:39 | Minioren 3 en jonger | Startlijst | Uitslag |
3. | Alle | 50m rugslag | series | 13:42 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | Startlijst | Uitslag |
4. | Alle | 50m schoolslag | series | 13:48 | Minioren 2-3-4 | Startlijst | Uitslag |
5. | Alle | 100m schoolslag | series | 14:03 | Meisjes Min 5 en Jun1, Jongens Min 5 en 6 | Startlijst | Uitslag |
6. | Alle | 25m rugslag | series | 14:19 | Minioren 3 en jonger | Startlijst | Uitslag |
7. | Alle | 25m vlinderslag | series | 14:22 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | Startlijst | Uitslag |
8. | Alle | 100m wisselslag | series | 14:26 | Minioren 2-3-4 | Startlijst | Uitslag |
PAUZE | |||||||
9. | Alle | 100m vlinderslag | series | 14:55 | Meisjes Min 5 en Jun1, Jongens Min 5 en 6 | Startlijst | Uitslag |
10. | Alle | 25m vrije slag | series | 15:05 | Minioren 3 en jonger | Startlijst | Uitslag |
11. | Alle | 50m vrije slag | series | 15:08 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | Startlijst | Uitslag |
12. | Alle | 50m vrije slag | series | 15:13 | Minioren 2-3-4 | Startlijst | Uitslag |
13. | Alle | 100m vrije slag | series | 15:26 | Meisjes Min 5 en Jun1, Jongens Min 5 en 6 | Startlijst | Uitslag |
14. | Gemengd | 4 x 50m wisselslag | series | 15:40 | Minioren 2-3-4 | Startlijst | Uitslag |