Laatst gewijzigd 2-10-2020 22:36
LiveTiming Het Y
HerenDames
vrije slagvrije slag
50mseriesSen.Startlijst......... 50mseriesSen.Startlijst.........
100mseriesSen................... 100mseriesSen...................
100mseriesJun 4-Startlijst......... 100mseriesJun 4-Startlijst.........
200mseriesJun 4-.................. 200mseriesJun 4-..................
200mseriesJgd 2-Startlijst......... 200mseriesJgd 2-Startlijst.........
400mseriesJgd 2-.................. 400mseriesJgd 2-..................
 
rugslagrugslag
50mseriesSen.Startlijst......... 50mseriesSen.Startlijst.........
100mseriesSen................... 100mseriesSen...................
 
schoolslagschoolslag
50mseriesSen................... 50mseriesSen...................
50mseriesJgd 2-.................. 50mseriesJgd 2-..................
100mseriesSen.Startlijst......... 100mseriesSen.Startlijst.........
100mseriesJgd 2-Startlijst......... 100mseriesJgd 2-Startlijst.........
 
vlinderslagvlinderslag
50mseriesJun 4-Startlijst......... 50mseriesJun 4-Startlijst.........
100mseriesJun 2-Startlijst......... 100mseriesJun 2-Startlijst.........
 
wisselslagwisselslag
100mseriesJun 2-Startlijst......... 100mseriesJun 2-Startlijst.........
200mseriesJun 2-.................. 200mseriesJun 2-..................
 
wisselslag Estafettevrije slag Estafette
4 x 50mseriesJun 4-.................. 4 x 50mseriesJun 4-Startlijst.........
4 x 100mseriesJun 4-Startlijst......... 4 x 100mseriesSen.Startlijst.........
4 x 100mseriesJun 4-..................
4 x 200mseriesSen...................
 
Andere programmanrs.
23.Alle50m rugslagseries16:22Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l..................
24.Alle25m schoolslagseries16:22Minioren 4 en jonger..................
39.Alle100m schoolslagseries17:16Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l..................
40.Alle50m vrije slagseries17:16Minioren 4 en jonger..................
1 - Nationale Zwemcompetitie deel 1 - 4-10-2020 - 15:00
1.Jongens4 x 100m wisselslagseries15:00Junioren 4 en jongerStartlijst.........
2.Jongens4 x 50m wisselslagseries15:07Junioren 4 en jonger..................
3.Meisjes4 x 100m vrije slagseries15:07Junioren 4 en jonger..................
4.Meisjes4 x 50m vrije slagseries15:07Junioren 4 en jongerStartlijst.........
5.Dames100m rugslagseries15:12Senioren Open..................
6.Dames50m rugslagseries15:12Senioren OpenStartlijst.........
7.Heren100m vrije slagseries15:17Senioren Open..................
8.Heren50m vrije slagseries15:17Senioren OpenStartlijst.........
9.Jongens100m schoolslagseries15:23Jeugd 2 en jongerStartlijst.........
10.Jongens50m schoolslagseries15:29Jeugd 2 en jonger..................
11.Meisjes400m vrije slagseries15:29Jeugd 2 en jonger..................
12.Meisjes200m vrije slagseries15:29Jeugd 2 en jongerStartlijst.........
13.Jongens200m wisselslagseries15:38Junioren 2 en jonger..................
14.Jongens100m wisselslagseries15:38Junioren 2 en jongerStartlijst.........
15.Meisjes100m vlinderslagseries15:45Junioren 2 en jongerStartlijst.........
16.Jongens50m vlinderslagseries15:56Junioren 4 en jongerStartlijst.........
17.Meisjes200m vrije slagseries16:00Junioren 4 en jonger..................
18.Meisjes100m vrije slagseries16:00Junioren 4 en jongerStartlijst.........
19.Heren100m schoolslagseries16:07Senioren OpenStartlijst.........
20.Heren50m schoolslagseries16:16Senioren Open..................
21.Dames100m vrije slagseries16:16Senioren Open..................
22.Dames50m vrije slagseries16:16Senioren OpenStartlijst.........
23.Alle50m rugslagseries16:22Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l..................
24.Alle25m schoolslagseries16:22Minioren 4 en jonger..................
25.Meisjes100m schoolslagseries16:22Jeugd 2 en jongerStartlijst.........
26.Meisjes50m schoolslagseries16:29Jeugd 2 en jonger..................
27.Jongens400m vrije slagseries16:29Jeugd 2 en jonger..................
28.Jongens200m vrije slagseries16:29Jeugd 2 en jongerStartlijst.........
29.Dames100m schoolslagseries16:38Senioren OpenStartlijst.........
30.Dames50m schoolslagseries16:44Senioren Open..................
31.Heren100m rugslagseries16:44Senioren Open..................
32.Heren50m rugslagseries16:44Senioren OpenStartlijst.........
33.Meisjes200m wisselslagseries16:51Junioren 2 en jonger..................
34.Meisjes100m wisselslagseries16:51Junioren 2 en jongerStartlijst.........
35.Jongens100m vlinderslagseries16:58Junioren 2 en jongerStartlijst.........
36.Meisjes50m vlinderslagseries17:05Junioren 4 en jongerStartlijst.........
37.Jongens200m vrije slagseries17:10Junioren 4 en jonger..................
38.Jongens100m vrije slagseries17:10Junioren 4 en jongerStartlijst.........
39.Alle100m schoolslagseries17:16Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l..................
40.Alle50m vrije slagseries17:16Minioren 4 en jonger..................
41.Dames4 x 200m vrije slagseries17:16Senioren Open..................
42.Dames4 x 100m vrije slagseries17:16Senioren OpenStartlijst.........