HerenDames
vrije slagvrije slag
50mseriesSen.InschrijflijstUitslag 50mseriesSen.InschrijflijstUitslag
100mseriesJun 4-InschrijflijstUitslag 100mseriesJun 4-InschrijflijstUitslag
200mseriesJgd 2-InschrijflijstUitslag 200mseriesJgd 2-InschrijflijstUitslag
 
rugslagrugslag
100mseriesSen.InschrijflijstUitslag 100mseriesSen.InschrijflijstUitslag
 
schoolslagschoolslag
50mseriesSen.InschrijflijstUitslag 50mseriesSen.InschrijflijstUitslag
50mseriesJgd 2-InschrijflijstUitslag 50mseriesJgd 2-InschrijflijstUitslag
 
vlinderslagvlinderslag
50mseriesJun 4-InschrijflijstUitslag 50mseriesJun 4-InschrijflijstUitslag
100mseriesJun 2-InschrijflijstUitslag
 
wisselslagwisselslag
100mseriesJun 2-InschrijflijstUitslag 100mseriesJun 2-InschrijflijstUitslag
 
wisselslag Estafettevrije slag Estafette
4 x 50mseriesJun 4-.................. 4 x 50mseriesJun 4-InschrijflijstUitslag
4 x 100mseriesSen.InschrijflijstUitslag
 
Andere programmanrs.
23.Alle50m rugslagseries13:50Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.lInschrijflijstUitslag
39.Alle100m schoolslagseries14:20Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.lInschrijflijstUitslag
1 - Nationale Zwemcompetitie deel 1 - 4-10-2020 - 13:00
2.Jongens4 x 50m wisselslagseries13:00Junioren 4 en jonger..................
4.Meisjes4 x 50m vrije slagseries13:05Junioren 4 en jongerInschrijflijstUitslag
5.Dames100m rugslagseries13:10Senioren OpenInschrijflijstUitslag
8.Heren50m vrije slagseries13:15Senioren OpenInschrijflijstUitslag
10.Jongens50m schoolslagseries13:15Jeugd 2 en jongerInschrijflijstUitslag
12.Meisjes200m vrije slagseries13:20Jeugd 2 en jongerInschrijflijstUitslag
14.Jongens100m wisselslagseries13:25Junioren 2 en jongerInschrijflijstUitslag
15.Meisjes100m vlinderslagseries13:30Junioren 2 en jongerInschrijflijstUitslag
16.Jongens50m vlinderslagseries13:30Junioren 4 en jongerInschrijflijstUitslag
18.Meisjes100m vrije slagseries13:35Junioren 4 en jongerInschrijflijstUitslag
20.Heren50m schoolslagseries13:40Senioren OpenInschrijflijstUitslag
22.Dames50m vrije slagseries13:40Senioren OpenInschrijflijstUitslag
Jurywissel
23.Alle50m rugslagseries13:50Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.lInschrijflijstUitslag
26.Meisjes50m schoolslagseries13:50Jeugd 2 en jongerInschrijflijstUitslag
28.Jongens200m vrije slagseries13:55Jeugd 2 en jongerInschrijflijstUitslag
30.Dames50m schoolslagseries14:00Senioren OpenInschrijflijstUitslag
31.Heren100m rugslagseries14:05Senioren OpenInschrijflijstUitslag
34.Meisjes100m wisselslagseries14:05Junioren 2 en jongerInschrijflijstUitslag
36.Meisjes50m vlinderslagseries14:10Junioren 4 en jongerInschrijflijstUitslag
38.Jongens100m vrije slagseries14:15Junioren 4 en jongerInschrijflijstUitslag
39.Alle100m schoolslagseries14:20Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.lInschrijflijstUitslag
42.Dames4 x 100m vrije slagseries14:20Senioren OpenInschrijflijstUitslag