Laatst gewijzigd 27-9-2020 11:13
HerenDames
vrije slagvrije slag
50mseriesSen.Inschrijflijst......... 50mseriesSen.Inschrijflijst.........
100mseriesJun 4-Inschrijflijst......... 100mseriesJun 4-Inschrijflijst.........
200mseriesJgd 2-Inschrijflijst......... 200mseriesJgd 2-Inschrijflijst.........
 
rugslagrugslag
100mseriesSen.Inschrijflijst......... 100mseriesSen.Inschrijflijst.........
 
schoolslagschoolslag
50mseriesSen.Inschrijflijst......... 50mseriesSen.Inschrijflijst.........
50mseriesJgd 2-Inschrijflijst......... 50mseriesJgd 2-Inschrijflijst.........
 
vlinderslagvlinderslag
50mseriesJun 4-Inschrijflijst......... 50mseriesJun 4-Inschrijflijst.........
100mseriesJun 2-Inschrijflijst......... 100mseriesJun 2-Inschrijflijst.........
 
wisselslagwisselslag
100mseriesJun 2-Inschrijflijst......... 100mseriesJun 2-Inschrijflijst.........
 
wisselslag Estafettevrije slag Estafette
4 x 50mseriesJun 4-Inschrijflijst......... 4 x 50mseriesJun 4-Inschrijflijst.........
4 x 100mseriesSen...................
 
Andere programmanrs.
23.Alle50m rugslagseries18:00Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.lInschrijflijst.........
24.Alle25m schoolslagseries18:00Minioren 4 en jongerInschrijflijst.........
39.Alle100m schoolslagseries18:40Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.lInschrijflijst.........
40.Alle50m vrije slagseries18:45Minioren 4 en jongerInschrijflijst.........
1 - Nationale Zwemcompetitie deel 1 - 3-10-2020 - 17:00
2.Jongens4 x 50m wisselslagseries17:00Junioren 4 en jongerInschrijflijst.........
4.Meisjes4 x 50m vrije slagseries17:05Junioren 4 en jongerInschrijflijst.........
5.Dames100m rugslagseries17:05Senioren OpenInschrijflijst.........
8.Heren50m vrije slagseries17:15Senioren OpenInschrijflijst.........
10.Jongens50m schoolslagseries17:15Jeugd 2 en jongerInschrijflijst.........
12.Meisjes200m vrije slagseries17:20Jeugd 2 en jongerInschrijflijst.........
14.Jongens100m wisselslagseries17:30Junioren 2 en jongerInschrijflijst.........
15.Meisjes100m vlinderslagseries17:40Junioren 2 en jongerInschrijflijst.........
16.Jongens50m vlinderslagseries17:45Junioren 4 en jongerInschrijflijst.........
18.Meisjes100m vrije slagseries17:50Junioren 4 en jongerInschrijflijst.........
20.Heren50m schoolslagseries17:50Senioren OpenInschrijflijst.........
22.Dames50m vrije slagseries17:55Senioren OpenInschrijflijst.........
23.Alle50m rugslagseries18:00Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.lInschrijflijst.........
24.Alle25m schoolslagseries18:00Minioren 4 en jongerInschrijflijst.........
26.Meisjes50m schoolslagseries18:05Jeugd 2 en jongerInschrijflijst.........
28.Jongens200m vrije slagseries18:10Jeugd 2 en jongerInschrijflijst.........
30.Dames50m schoolslagseries18:15Senioren OpenInschrijflijst.........
31.Heren100m rugslagseries18:15Senioren OpenInschrijflijst.........
34.Meisjes100m wisselslagseries18:20Junioren 2 en jongerInschrijflijst.........
35.Jongens100m vlinderslagseries18:25Junioren 2 en jongerInschrijflijst.........
36.Meisjes50m vlinderslagseries18:30Junioren 4 en jongerInschrijflijst.........
38.Jongens100m vrije slagseries18:35Junioren 4 en jongerInschrijflijst.........
39.Alle100m schoolslagseries18:40Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.lInschrijflijst.........
40.Alle50m vrije slagseries18:45Minioren 4 en jongerInschrijflijst.........
42.Dames4 x 100m vrije slagseries18:50Senioren Open..................