Last updated 10.3.2020 22:11
Ante Lambasa 2020
Entry Statistics by ClubPobednici po kategorijama muski Starije kategorijeBroken Records by Events
Best Performance by PointsPobednici po kategorijama zenski Mladje kategorijeResult file (Lenex)
Pobednici po kategorijama muski Mladje kategorijePobednici po kategorijama zenski Starije kategorije
 
MenWomen
FreestyleFreestyle
50mTimed Final- 12StartlistResults 50mTimed Final- 11StartlistResults
50mTimed Final13 +StartlistResults 50mTimed Final12 +StartlistResults
100mTimed Final- 12StartlistResults 100mTimed Final- 11StartlistResults
100mTimed Final13 +StartlistResults 100mTimed Final12 +StartlistResults
200mTimed Final11 - 12StartlistResults 200mTimed Final10 - 11StartlistResults
200mTimed Final13 +StartlistResults 200mTimed Final12 +StartlistResults
400mTimed Final11 - 12StartlistResults 400mTimed Final10 - 11StartlistResults
400mTimed Final13 +StartlistResults 400mTimed Final12 +StartlistResults
800mTimed Final13 +StartlistResults 800mTimed Final12 +StartlistResults
 
BackstrokeBackstroke
50mTimed Final- 12StartlistResults 50mTimed Final- 11StartlistResults
50mTimed Final13 +StartlistResults 50mTimed Final12 +StartlistResults
100mTimed Final11 - 12StartlistResults 100mTimed Final10 - 11StartlistResults
100mTimed Final13 +StartlistResults 100mTimed Final12 +StartlistResults
200mTimed Final13 +StartlistResults 200mTimed Final12 +StartlistResults
 
BreaststrokeBreaststroke
50mTimed Final- 12StartlistResults 50mTimed Final- 11StartlistResults
50mTimed Final13 +StartlistResults 50mTimed Final12 +StartlistResults
100mTimed Final11 - 12StartlistResults 100mTimed Final10 - 11StartlistResults
100mTimed Final13 +StartlistResults 100mTimed Final12 +StartlistResults
200mTimed Final13 +StartlistResults 200mTimed Final12 +StartlistResults
 
ButterflyButterfly
50mTimed Final- 12StartlistResults 50mTimed Final- 11StartlistResults
50mTimed Final13 +StartlistResults 50mTimed Final12 +StartlistResults
100mTimed Final11 - 12StartlistResults 100mTimed Final10 - 11StartlistResults
100mTimed Final13 +StartlistResults 100mTimed Final12 +StartlistResults
 
MedleyMedley
200mTimed Final11 - 12StartlistResults 200mTimed Final10 - 11StartlistResults
200mTimed Final13 +StartlistResults 200mTimed Final12 +StartlistResults
 
Other Events
51.All50m FreestyleTimed Final18:4425 years and olderStartlistResults
52.All50m BreaststrokeTimed Final11:4725 years and olderStartlistResults
53.All50m ButterflyTimed Final18:0425 years and olderStartlistResults
54.All50m BackstrokeTimed Final18:2025 years and olderStartlistResults
55.All200m FreestyleTimed Final19:3725 years and olderStartlistResults
Entry Statistics by ClubPobednici po kategorijama muski Starije kategorijeBroken Records by Events
Best Performance by PointsPobednici po kategorijama zenski Mladje kategorijeResult file (Lenex)
Pobednici po kategorijama muski Mladje kategorijePobednici po kategorijama zenski Starije kategorije
 
1 - I DEO mladje kategorije - 07.3.2020 - 16:05
1.Boys50m FreestyleTimed Final16:0512 years and youngerStartlistResults
2.Girls50m FreestyleTimed Final16:2311 years and youngerStartlistResults
3.Boys100m BreaststrokeTimed Final16:3711 - 12 yearsStartlistResults
4.Girls100m BreaststrokeTimed Final16:4910 - 11 yearsStartlistResults
5.Boys100m ButterflyTimed Final17:0011 - 12 yearsStartlistResults
6.Girls100m ButterflyTimed Final17:0310 - 11 yearsStartlistResults
7.Boys400m FreestyleTimed Final17:0611 - 12 yearsStartlistResults
8.Girls400m FreestyleTimed Final17:2010 - 11 yearsStartlistResults
Dodela medalja za vreme trajanja Rasplivavanja za starije kategorije
 
2 - I DEO starije kategorije - 07.3.2020 - 18:19
9.Men50m FreestyleTimed Final18:1913 years and olderStartlistResults
10.Women50m FreestyleTimed Final18:3312 years and olderStartlistResults
51.All50m FreestyleTimed Final18:4425 years and olderStartlistResults
11.Men200m BackstrokeTimed Final18:5113 years and olderStartlistResults
12.Women200m BackstrokeTimed Final19:0612 years and olderStartlistResults
13.Men100m ButterflyTimed Final19:1813 years and olderStartlistResults
14.Women100m ButterflyTimed Final19:2612 years and olderStartlistResults
15.Men200m BreaststrokeTimed Final19:3313 years and olderStartlistResults
16.Women200m BreaststrokeTimed Final19:4512 years and olderStartlistResults
17.Men400m FreestyleTimed Final19:5813 years and olderStartlistResults
18.Women400m FreestyleTimed Final20:2112 years and olderStartlistResults
Entry Statistics by ClubPobednici po kategorijama muski Starije kategorijeBroken Records by Events
Best Performance by PointsPobednici po kategorijama zenski Mladje kategorijeResult file (Lenex)
Pobednici po kategorijama muski Mladje kategorijePobednici po kategorijama zenski Starije kategorije
 
3 - II DEO mladje kategorije - 08.3.2020 - 9:05
19.Boys50m BreaststrokeTimed Final9:0512 years and youngerStartlistResults
20.Girls50m BreaststrokeTimed Final9:1911 years and youngerStartlistResults
21.Boys100m FreestyleTimed Final9:3012 years and youngerStartlistResults
22.Girls100m FreestyleTimed Final9:5411 years and youngerStartlistResults
23.Boys200m MedleyTimed Final10:1011 - 12 yearsStartlistResults
24.Girls200m MedleyTimed Final10:1910 - 11 yearsStartlistResults
25.Boys100m BackstrokeTimed Final10:2911 - 12 yearsStartlistResults
26.Girls100m BackstrokeTimed Final10:3710 - 11 yearsStartlistResults
Dodela medalja za vreme trajanja Rasplivavanja za starije kategorije
 
4 - II DEO starije kategorije - 08.3.2020 - 11:29
27.Men50m BreaststrokeTimed Final11:2913 years and olderStartlistResults
28.Women50m BreaststrokeTimed Final11:3912 years and olderStartlistResults
52.All50m BreaststrokeTimed Final11:4725 years and olderStartlistResults
29.Men100m FreestyleTimed Final11:5213 years and olderStartlistResults
30.Women100m FreestyleTimed Final12:1412 years and olderStartlistResults
31.Men200m MedleyTimed Final12:3013 years and olderStartlistResults
32.Women200m MedleyTimed Final12:4412 years and olderStartlistResults
33.Men100m BackstrokeTimed Final13:0313 years and olderStartlistResults
34.Women100m BackstrokeTimed Final13:1512 years and olderStartlistResults
35.Men800m FreestyleTimed Final13:27A Kategorija 13god i stariji StartlistResults
36.Women800m FreestyleTimed Final13:49A Kategorija 12god i starijiStartlistResults
 
5 - III DEO mladje kategorije - 08.3.2020 - 16:05
37.Boys50m ButterflyTimed Final16:0512 years and youngerStartlistResults
38.Girls50m ButterflyTimed Final16:1311 years and youngerStartlistResults
40.Boys50m BackstrokeTimed Final16:2012 years and youngerStartlistResults
39.Girls50m BackstrokeTimed Final16:3111 years and youngerStartlistResults
41.Boys200m FreestyleTimed Final16:4211 - 12 yearsStartlistResults
42.Girls200m FreestyleTimed Final16:5410 - 11 yearsStartlistResults
Dodela medalja za vreme trajanja Rasplivavanja za starije kategorije
 
6 - III DEO starije kategorije - 08.3.2020 - 17:51
43.Men50m ButterflyTimed Final17:5113 years and olderStartlistResults
44.Women50m ButterflyTimed Final17:5812 years and olderStartlistResults
53.All50m ButterflyTimed Final18:0425 years and olderStartlistResults
45.Men50m BackstrokeTimed Final18:0713 years and olderStartlistResults
46.Women50m BackstrokeTimed Final18:1312 years and olderStartlistResults
54.All50m BackstrokeTimed Final18:2025 years and olderStartlistResults
47.Men100m BreaststrokeTimed Final18:2513 years and olderStartlistResults
48.Women100m BreaststrokeTimed Final18:3412 years and olderStartlistResults
49.Men200m FreestyleTimed Final18:4413 years and olderStartlistResults
50.Women200m FreestyleTimed Final19:0912 years and olderStartlistResults
55.All200m FreestyleTimed Final19:3725 years and olderStartlistResults