Laatst gewijzigd 8-2-2020 20:53
Inschrijvingstatistieken per verenigingVooruitgang zwemmers (Details)Vooruitgang zwemmers (Samenvatting)
 
HerenDames
vrije slagvrije slag
50mseriesMin 5-6Inschrijflijst......... 50mseriesMin 4-Inschrijflijst.........
100mseriesMin 4-Inschrijflijst......... 100mseriesMin 5Inschrijflijst.........
 
rugslagschoolslag
50mseriesMin 4-Inschrijflijst......... 50mseriesMin 4-Inschrijflijst.........
100mseriesMin 5-6Inschrijflijst......... 
 vlinderslag
schoolslag50mseriesMin 5Inschrijflijst.........
100mseriesMin 5-6Inschrijflijst......... 
 wisselslag
vlinderslag100mseriesMin 4-Inschrijflijst.........
50mseriesMin 4-Inschrijflijst......... 100mseriesMin 5Inschrijflijst.........
 
vrije slag Estafettewisselslag Estafette
4 x 50mseriesMin 6-Inschrijflijst......... 4 x 50mseriesMin 5-Inschrijflijst.........
 
Andere programmanrs.
1.Gemengd4 x 50m wisselslagseries15:00Minioren 4 en jongerInschrijflijst.........
8.Gemengd4 x 50m rugslagseries16:44Minioren 6 en jongerInschrijflijst.........
Inschrijvingstatistieken per verenigingVooruitgang zwemmers (Details)Vooruitgang zwemmers (Samenvatting)
 
1 - Regionale Minioren Club Meet deel 2 - 9-2-2020 - 15:00
1.Gemengd4 x 50m wisselslagseries15:00Minioren 4 en jongerInschrijflijst.........
2.Jongens100m rugslagseries15:10Minioren 5 en 6Inschrijflijst.........
3.Meisjes100m vrije slagseries15:32Minioren 5Inschrijflijst.........
4.Jongens50m rugslagseries15:44Minioren 4 en jongerInschrijflijst.........
5.Meisjes100m wisselslagseries15:54Minioren 4 en jongerInschrijflijst.........
6.Jongens100m schoolslagseries16:16Minioren 5 en 6Inschrijflijst.........
7.Meisjes50m vlinderslagseries16:38Minioren 5Inschrijflijst.........
8.Gemengd4 x 50m rugslagseries16:44Minioren 6 en jongerInschrijflijst.........
Pauze / Jurywissel
9.Jongens100m vrije slagseries17:06Minioren 4 en jongerInschrijflijst.........
10.Meisjes50m vrije slagseries17:24Minioren 4 en jongerInschrijflijst.........
11.Jongens50m vrije slagseries17:36Minioren 5 en 6Inschrijflijst.........
12.Meisjes100m wisselslagseries17:50Minioren 5Inschrijflijst.........
13.Jongens50m vlinderslagseries18:02Minioren 4 en jongerInschrijflijst.........
14.Meisjes50m schoolslagseries18:08Minioren 4 en jongerInschrijflijst.........
15.Jongens4 x 50m vrije slagseries18:22Minioren 6 en jongerInschrijflijst.........
16.Meisjes4 x 50m wisselslagseries18:28Minioren 5 en jongerInschrijflijst.........