HerenDames
vrije slagvrije slag
100mseriesMin 5-6StartlijstUitslag 100mseriesMin 4-StartlijstUitslag
200mseriesJun 1-2StartlijstUitslag 100mseriesMin 5StartlijstUitslag
 
schoolslagrugslag
100mseriesMin 4-StartlijstUitslag 100mseriesMin 4-StartlijstUitslag
100mseriesMin 5-6StartlijstUitslag 100mseriesJun 1-2StartlijstUitslag
100mseriesJun 1-2StartlijstUitslag 
 schoolslag
wisselslag200mseriesJun 1-2StartlijstUitslag
100mseriesMin 4-StartlijstUitslag 
200mseriesMin 5-6StartlijstUitslag 
vlinderslag
100mseriesMin 5StartlijstUitslag
wisselslag
200mseriesMin 5StartlijstUitslag
 
Andere programmanrs.
1.Alle25m rugslag startseries14:30Minioren 4 en laterStartlijstUitslag
16.Alle15m vlinderslag benen onder waterseries16:57Junioren 1 en 2StartlijstUitslag
17.Alle10m vlinderslag benen onder waterseries17:01Minioren 4 en laterStartlijstUitslag
18.Gemengd4 x 50m vrije slagseries17:07Minioren 5 en 6StartlijstUitslag
1 - Minioren Junioren 2019-2020 deel 2 - 14-12-2019 - 14:30
1.Alle25m rugslag startseries14:30Minioren 4 en laterStartlijstUitslag
2.Jongens200m wisselslagseries14:36Minioren 5 en 6StartlijstUitslag
3.Meisjes100m vlinderslagseries14:47Minioren 5StartlijstUitslag
4.Jongens200m vrije slagseries14:50Junioren 1 en 2StartlijstUitslag
5.Meisjes100m rugslagseries15:02Junioren 1 en 2StartlijstUitslag
6.Jongens100m schoolslagseries15:14Minioren 4 en laterStartlijstUitslag
7.Meisjes100m vrije slagseries15:20Minioren 4 en laterStartlijstUitslag
8.Jongens100m schoolslagseries15:30Minioren 5 en 6StartlijstUitslag
9.Meisjes100m vrije slagseries15:39Minioren 5StartlijstUitslag
10.Jongens100m schoolslagseries15:46Junioren 1 en 2StartlijstUitslag
11.Meisjes200m schoolslagseries15:53Junioren 1 en 2StartlijstUitslag
12.Jongens100m wisselslagseries16:19Minioren 4 en laterStartlijstUitslag
13.Meisjes100m rugslagseries16:25Minioren 4 en laterStartlijstUitslag
14.Jongens100m vrije slagseries16:35Minioren 5 en 6StartlijstUitslag
15.Meisjes200m wisselslagseries16:43Minioren 5StartlijstUitslag
16.Alle15m vlinderslag benen onder waterseries16:57Junioren 1 en 2StartlijstUitslag
17.Alle10m vlinderslag benen onder waterseries17:01Minioren 4 en laterStartlijstUitslag
18.Gemengd4 x 50m vrije slagseries17:07Minioren 5 en 6StartlijstUitslag