2019-12-15=Minioren-Junioren deel 2 - Breda
HerenDames
vrije slagvrije slag
100mseriesMin 5-6StartlijstUitslag 100mseriesMin 4-StartlijstUitslag
200mseriesJun 1-2StartlijstUitslag 100mseriesMin 5StartlijstUitslag
 
schoolslagrugslag
100mseriesMin 4-StartlijstUitslag 100mseriesMin 4-StartlijstUitslag
100mseriesMin 5-6StartlijstUitslag 100mseriesJun 1-2StartlijstUitslag
100mseriesJun 1-4StartlijstUitslag 
 schoolslag
wisselslag200mseriesJun 1-2StartlijstUitslag
100mseriesMin 4-StartlijstUitslag 
200mseriesMin 5-6StartlijstUitslag 
vlinderslag
100mseriesMin 5StartlijstUitslag
wisselslag
200mseriesMin 5StartlijstUitslag
 
Andere programmanrs.
1.Alle25m rugslag startseries13:00Minioren 4 en laterStartlijstUitslag
16.Alle15m vlinderslag benen onder waterseries15:20Junioren 1 en 2StartlijstUitslag
17.Alle10m vlinderslag benen onder waterseries15:25Minioren 4 en laterStartlijstUitslag
18.Gemengd4 x 50m vrije slagseries15:30Minioren 5 en 6StartlijstUitslag
1 - zondag 15 december 2019 - 15-12-2019 - 13:00
1.Alle25m rugslag startseries13:00Minioren 4 en laterStartlijstUitslag
2.Jongens200m wisselslagseries13:05Minioren 5 en 6StartlijstUitslag
3.Meisjes100m vlinderslagseries13:20Minioren 5StartlijstUitslag
4.Jongens200m vrije slagseries13:20Junioren 1 en 2StartlijstUitslag
5.Meisjes100m rugslagseries13:30Junioren 1 en 2StartlijstUitslag
6.Jongens100m schoolslagseries13:45Minioren 4 en laterStartlijstUitslag
7.Meisjes100m vrije slagseries13:50Minioren 4 en laterStartlijstUitslag
8.Jongens100m schoolslagseries14:00Minioren 5 en 6StartlijstUitslag
9.Meisjes100m vrije slagseries14:10Minioren 5StartlijstUitslag
10.Jongens100m schoolslagseries14:15JuniorenStartlijstUitslag
11.Meisjes200m schoolslagseries14:20Junioren 1 en 2StartlijstUitslag
12.Jongens100m wisselslagseries14:50Minioren 4 en laterStartlijstUitslag
13.Meisjes100m rugslagseries14:55Minioren 4 en laterStartlijstUitslag
14.Jongens100m vrije slagseries15:05Minioren 5 en 6StartlijstUitslag
15.Meisjes200m wisselslagseries15:10Minioren 5StartlijstUitslag
16.Alle15m vlinderslag benen onder waterseries15:20Junioren 1 en 2StartlijstUitslag
17.Alle10m vlinderslag benen onder waterseries15:25Minioren 4 en laterStartlijstUitslag
18.Gemengd4 x 50m vrije slagseries15:30Minioren 5 en 6StartlijstUitslag