Laatst gewijzigd 16-11-2019 15:08
HerenDames
vrije slagvrije slag
100mseriesMin 5-6Inschrijflijst......... 100mseriesMin 4-..................
200mseriesJun 1-2Inschrijflijst......... 100mseriesMin 5Inschrijflijst.........
 
schoolslagrugslag
100mseriesMin 4-.................. 100mseriesMin 4-..................
100mseriesMin 5-6Inschrijflijst......... 100mseriesJun 1-2Inschrijflijst.........
100mseriesJun 1-2Inschrijflijst......... 
 schoolslag
wisselslag200mseriesJun 1-2Inschrijflijst.........
100mseriesMin 4-.................. 
200mseriesMin 5-6Inschrijflijst......... 
vlinderslag
100mseriesMin 5Inschrijflijst.........
wisselslag
200mseriesMin 5Inschrijflijst.........
 
Andere programmanrs.
1.Alle25m rugslag startseriesMinioren 4 en later..................
16.Alle15m vlinderslag benen onder waterseriesJunioren 1 en 2Inschrijflijst.........
17.Alle10m vlinderslag benen onder waterseriesMinioren 4 en later..................
18.Gemengd4 x 50m vrije slagseriesMinioren 5 en 6..................
1 - zaterdag 14 december 2019 - 14-12-2019 - 14:00
1.Alle25m rugslag startseriesMinioren 4 en later..................
2.Jongens200m wisselslagseriesMinioren 5 en 6Inschrijflijst.........
3.Meisjes100m vlinderslagseriesMinioren 5Inschrijflijst.........
4.Jongens200m vrije slagseriesJunioren 1 en 2Inschrijflijst.........
5.Meisjes100m rugslagseriesJunioren 1 en 2Inschrijflijst.........
6.Jongens100m schoolslagseriesMinioren 4 en later..................
7.Meisjes100m vrije slagseriesMinioren 4 en later..................
8.Jongens100m schoolslagseriesMinioren 5 en 6Inschrijflijst.........
9.Meisjes100m vrije slagseriesMinioren 5Inschrijflijst.........
PAUZE
10.Jongens100m schoolslagseriesJunioren 1 en 2Inschrijflijst.........
11.Meisjes200m schoolslagseriesJunioren 1 en 2Inschrijflijst.........
12.Jongens100m wisselslagseriesMinioren 4 en later..................
13.Meisjes100m rugslagseriesMinioren 4 en later..................
14.Jongens100m vrije slagseriesMinioren 5 en 6Inschrijflijst.........
15.Meisjes200m wisselslagseriesMinioren 5Inschrijflijst.........
16.Alle15m vlinderslag benen onder waterseriesJunioren 1 en 2Inschrijflijst.........
17.Alle10m vlinderslag benen onder waterseriesMinioren 4 en later..................
18.Gemengd4 x 50m vrije slagseriesMinioren 5 en 6..................