Werkzaamheden N35 zaterdag 16 november
Inschrijflijst OVK kb 2019 bijgewerkt 12 november 2019
Tijdschema zaterdag 16 november
Tijdschema zondag 17 november
Inschrijvingstatistieken per vereniging
 
HerenDames
vrije slagvrije slag
50mseriesJun 1-2Inschrijflijst......... 50mseriesJun 1-2Inschrijflijst.........
50mseriesJun 3-4.................. 50mseriesJun 3-4..................
50mseriesJgd 1-2.................. 50mseriesJgd 1-2..................
50mseriesSen................... 50mseriesSen...................
100mseriesJun 1-2Inschrijflijst......... 100mseriesJun 1-2Inschrijflijst.........
100mseriesJun 3-4.................. 100mseriesJun 3-4..................
100mseriesSen................... 100mseriesJgd 1+..................
200mseriesSen................... 200mseriesSen...................
400mseriesSen.Inschrijflijst......... 400mseriesSen.Inschrijflijst.........
 
rugslagrugslag
50mseriesJun 1-2Inschrijflijst......... 50mseriesJun 1-2Inschrijflijst.........
50mseriesJun 3-4.................. 50mseriesJun 3-4..................
50mseriesJgd 1-2.................. 50mseriesJgd 1-2..................
50mseriesSen................... 50mseriesSen...................
100mseriesJun 1-2Inschrijflijst......... 100mseriesJun 1-2Inschrijflijst.........
100mseriesJun 3-4.................. 100mseriesJun 3-4..................
100mseriesSen................... 100mseriesJgd 1+..................
200mseriesSen................... 200mseriesSen...................
 
schoolslagschoolslag
50mseriesJun 1-2Inschrijflijst......... 50mseriesJun 1-2Inschrijflijst.........
50mseriesJun 3-4.................. 50mseriesJun 3-4..................
50mseriesJgd 1-2.................. 50mseriesJgd 1-2..................
50mseriesSen................... 50mseriesSen...................
100mseriesJun 1-2Inschrijflijst......... 100mseriesJun 1-2Inschrijflijst.........
100mseriesJun 3-4.................. 100mseriesJun 3-4..................
100mseriesSen................... 100mseriesJgd 1+..................
200mseriesSen................... 200mseriesSen...................
 
vlinderslagvlinderslag
50mseriesJun 1-2Inschrijflijst......... 50mseriesJun 1-2Inschrijflijst.........
50mseriesJun 3-4.................. 50mseriesJun 3-4..................
50mseriesJgd 1-2.................. 50mseriesJgd 1-2..................
50mseriesSen................... 50mseriesSen...................
100mseriesJun 1-2Inschrijflijst......... 100mseriesJun 1-2Inschrijflijst.........
100mseriesJun 3-4.................. 100mseriesJun 3-4..................
100mseriesSen................... 100mseriesJgd 1+..................
200mseriesSen.Inschrijflijst......... 200mseriesSen.Inschrijflijst.........
 
wisselslagwisselslag
100mseriesJun 1-2Inschrijflijst......... 100mseriesJun 1-2Inschrijflijst.........
100mseriesJun 3-4.................. 100mseriesJun 3-4..................
100mseriesSen................... 100mseriesJgd 1+..................
200mseriesSen................... 200mseriesSen...................
400mseriesSen.Inschrijflijst......... 400mseriesSen.Inschrijflijst.........
 
vrije slag Estafettevrije slag Estafette
4 x 100mseriesSen.Inschrijflijst......... 4 x 100mseriesSen.Inschrijflijst.........
4 x 100mseriesJun 1-4.................. 4 x 100mseriesJun..................
4 x 200mseriesSen.Inschrijflijst......... 4 x 200mseriesSen.Inschrijflijst.........
 
wisselslag Estafettewisselslag Estafette
4 x 100mseriesSen.Inschrijflijst......... 4 x 100mseriesSen.Inschrijflijst.........
4 x 100mseriesJun 1-4.................. 4 x 100mseriesJun..................
 
Andere programmanrs.
12.Gemengd4 x 50m wisselslagseries13:45JuniorenInschrijflijst.........
35.Gemengd4 x 50m vrije slagseries13:45All-inInschrijflijst.........
80.Gemengd4 x 50m wisselslagseriesAll-inInschrijflijst.........
57.Gemengd4 x 50m vrije slagseriesJuniorenInschrijflijst.........
Inschrijvingstatistieken per vereniging
 
1 - zaterdag 16 november 2019 - 16-11-2019 - 12:30
1.Heren4 x 200m vrije slagseries12:30All-inInschrijflijst.........
2.Dames400m vrije slagseries12:40All-inInschrijflijst.........
3.Jongens50m vlinderslagseries13:15Junioren 1 en 2Inschrijflijst.........
4.Jongens50m vlinderslagseries13:15Junioren 3 en 4..................
5.Jongens50m vlinderslagseries13:20Jeugd 1 en 2..................
6.Heren50m vlinderslagseries13:20Senioren..................
7.Meisjes50m rugslagseries13:25Junioren 1 en 2Inschrijflijst.........
8.Meisjes50m rugslagseries13:25Junioren 3 en 4..................
9.Meisjes50m rugslagseries13:30Jeugd 1 en 2..................
10.Dames50m rugslagseries13:30Senioren..................
11.Heren200m rugslagseries13:30All-in..................
12.Gemengd4 x 50m wisselslagseries13:45JuniorenInschrijflijst.........
Pauze en prijsuitreiking
13.Meisjes100m wisselslagseries14:10Junioren 1 en 2Inschrijflijst.........
14.Meisjes100m wisselslagseries14:15Junioren 3 en 4..................
15.Dames100m wisselslagseries14:20Jeugd 1 en ouder..................
16.Jongens100m vrije slagseries14:25Junioren 1 en 2Inschrijflijst.........
17.Jongens100m vrije slagseries14:30Junioren 3 en 4..................
18.Heren100m vrije slagseries14:35All in..................
19.Meisjes100m vlinderslagseries14:40Junioren 1 en 2Inschrijflijst.........
20.Meisjes100m vlinderslagseries14:40Junioren 3 en 4..................
21.Dames100m vlinderslagseries14:45Jeugd 1 en ouder..................
22.Heren200m schoolslagseries14:55All-in..................
23.Dames4 x 100m wisselslagseries15:05All-inInschrijflijst.........
24.Heren4 x 100m vrije slagseries15:10All-inInschrijflijst.........
Inschrijvingstatistieken per vereniging
 
2 - zondag 17 november 2019 - 17-11-2019 - 12:30
25.Heren400m wisselslagseries12:30All-inInschrijflijst.........
26.Meisjes50m vrije slagseries12:50Junioren 1 en 2Inschrijflijst.........
27.Meisjes50m vrije slagseries12:55Junioren 3 en 4..................
28.Meisjes50m vrije slagseries13:00Jeugd 1 en 2..................
29.Dames50m vrije slagseries13:05Senioren..................
30.Jongens50m schoolslagseries13:10Junioren 1 en 2Inschrijflijst.........
31.Jongens50m schoolslagseries13:10Junioren 3 en 4..................
32.Jongens50m schoolslagseries13:10Jeugd 1 en 2..................
33.Heren50m schoolslagseries13:15Senioren..................
34.Dames200m wisselslagseries13:15All-in..................
35.Gemengd4 x 50m vrije slagseries13:45All-inInschrijflijst.........
Pauze en prijsuitreiking
36.Jongens100m rugslagseries14:10Junioren 1 en 2Inschrijflijst.........
37.Jongens100m rugslagseries14:10Junioren 3 en 4..................
38.Heren100m rugslagseries14:15All in..................
39.Meisjes100m schoolslagseries14:15Junioren 1 en 2Inschrijflijst.........
40.Meisjes100m schoolslagseries14:20Junioren 3 en 4..................
41.Dames100m schoolslagseries14:20Jeugd 1 en ouder..................
42.Heren200m vrije slagseries14:30All-in..................
43.Dames200m vlinderslagseries14:50All-inInschrijflijst.........
44.Jongens4 x 100m vrije slagseries14:55Junioren..................
45.Meisjes4 x 100m wisselslagseries15:00Junioren..................
Inschrijvingstatistieken per vereniging
 
3 - zaterdag 23 november 2019 - 23-11-2019 - 12:30
46.Dames4 x 200m vrije slagseriesAll-inInschrijflijst.........
47.Heren400m vrije slagseriesAll-inInschrijflijst.........
48.Meisjes50m vlinderslagseriesJunioren 1 en 2Inschrijflijst.........
49.Meisjes50m vlinderslagseriesJunioren 3 en 4..................
50.Meisjes50m vlinderslagseriesJeugd 1 en 2..................
51.Dames50m vlinderslagseriesSenioren..................
52.Jongens50m rugslagseriesJunioren 1 en 2Inschrijflijst.........
53.Jongens50m rugslagseriesJunioren 3 en 4..................
54.Jongens50m rugslagseriesJeugd 1 en 2..................
55.Heren50m rugslagseriesSenioren..................
56.Dames200m rugslagseriesAll-in..................
57.Gemengd4 x 50m vrije slagseriesJuniorenInschrijflijst.........
Pauze en prijsuitreiking
58.Jongens100m wisselslagseriesJunioren 1 en 2Inschrijflijst.........
59.Jongens100m wisselslagseriesJunioren 3 en 4..................
60.Heren100m wisselslagseriesAll in..................
61.Meisjes100m vrije slagseriesJunioren 1 en 2Inschrijflijst.........
62.Meisjes100m vrije slagseriesJunioren 3 en 4..................
63.Dames100m vrije slagseriesJeugd 1 en ouder..................
64.Jongens100m vlinderslagseriesJunioren 1 en 2Inschrijflijst.........
65.Jongens100m vlinderslagseriesJunioren 3 en 4..................
66.Heren100m vlinderslagseriesAll in..................
67.Dames200m schoolslagseriesAll-in..................
68.Heren4 x 100m wisselslagseriesAll-inInschrijflijst.........
69.Dames4 x 100m vrije slagseriesAll-inInschrijflijst.........
Inschrijvingstatistieken per vereniging
 
4 - zondag 24 november 2019 - 24-11-2019 - 12:30
70.Dames400m wisselslagseriesAll-inInschrijflijst.........
71.Jongens50m vrije slagseriesJunioren 1 en 2Inschrijflijst.........
72.Jongens50m vrije slagseriesJunioren 3 en 4..................
73.Jongens50m vrije slagseriesJeugd 1 en 2..................
74.Heren50m vrije slagseriesSenioren..................
75.Meisjes50m schoolslagseriesJunioren 1 en 2Inschrijflijst.........
76.Meisjes50m schoolslagseriesJunioren 3 en 4..................
77.Meisjes50m schoolslagseriesJeugd 1 en 2..................
78.Dames50m schoolslagseriesSenioren..................
79.Heren200m wisselslagseriesAll-in..................
80.Gemengd4 x 50m wisselslagseriesAll-inInschrijflijst.........
Pauze en prijsuitreiking
81.Meisjes100m rugslagseriesJunioren 1 en 2Inschrijflijst.........
82.Meisjes100m rugslagseriesJunioren 3 en 4..................
83.Dames100m rugslagseriesJeugd 1 en ouder..................
84.Jongens100m schoolslagseriesJunioren 1 en 2Inschrijflijst.........
85.Jongens100m schoolslagseriesJunioren 3 en 4..................
86.Heren100m schoolslagseriesAll in..................
87.Dames200m vrije slagseriesAll-in..................
88.Heren200m vlinderslagseriesAll-inInschrijflijst.........
89.Meisjes4 x 100m vrije slagseriesJunioren..................
90.Jongens4 x 100m wisselslagseriesJunioren..................