Laatst gewijzigd 3-11-2019 15:48
03-11-2019 Competitie deel 2 Breda
Medaille winnaars per programmanr.Vooruitgang zwemmers (Details)Vooruitgang zwemmers (Samenvatting)
 
HerenDames
vrije slagvrije slag
100mseriesJun 2-StartlijstUitslag 100mseriesJun 2-StartlijstUitslag
200mseriesSen.StartlijstUitslag 200mseriesSen.StartlijstUitslag
200mseriesJgd 2-StartlijstUitslag 200mseriesJgd 2-StartlijstUitslag
 
rugslagrugslag
100mseriesMin 6-StartlijstUitslag 100mseriesMin 5-..................
200mseriesJun 4-StartlijstUitslag 200mseriesJun 4-StartlijstUitslag
 
schoolslagschoolslag
50mseriesMin 6-StartlijstUitslag 50mseriesMin 5-.........Uitslag
50mseriesSen.StartlijstUitslag 50mseriesSen.StartlijstUitslag
100mseriesJgd 2-StartlijstUitslag 100mseriesJgd 2-StartlijstUitslag
 
vlinderslagvlinderslag
100mseriesSen.StartlijstUitslag 100mseriesSen.StartlijstUitslag
100mseriesJun 4-StartlijstUitslag 100mseriesJun 4-StartlijstUitslag
 
wisselslagwisselslag
200mseriesJun 2-StartlijstUitslag 200mseriesJun 2-StartlijstUitslag
 
vrije slag Estafettevrije slag Estafette
4 x 50mseriesSen.StartlijstUitslag 4 x 100mseriesSen.StartlijstUitslag
4 x 100mseriesJun 4-StartlijstUitslag 
wisselslag Estafette
4 x 100mseriesJun 4-StartlijstUitslag
 
Andere programmanrs.
20.Alle50m schoolslagseries14:10Minioren 4 en laterStartlijstUitslag
40.Alle25m vrije slagseries15:10Minioren 4 en laterStartlijstUitslag
Medaille winnaars per programmanr.Vooruitgang zwemmers (Details)Vooruitgang zwemmers (Samenvatting)
 
1 - KNZB Zwemcompetitie Ronde 2 - 3-11-2019 - 13:00
2.Jongens4 x 100m vrije slagseries13:00Junioren 4 en jongerStartlijstUitslag
3.Meisjes4 x 100m wisselslagseries13:05Junioren 4 en laterStartlijstUitslag
7.Dames200m vrije slagseries13:15Senioren OpenStartlijstUitslag
8.Jongens100m schoolslagseries13:25Jeugd 2 en jongerStartlijstUitslag
11.Meisjes200m vrije slagseries13:25Jeugd 2 en laterStartlijstUitslag
13.Jongens100m vrije slagseries13:35Junioren 2 en jongerStartlijstUitslag
15.Meisjes200m wisselslagseries13:40Junioren 2 en laterStartlijstUitslag
16.Heren50m schoolslagseries13:55Senioren OpenStartlijstUitslag
17.Dames100m vlinderslagseries14:00Senioren OpenStartlijstUitslag
18.Jongens100m rugslagseries14:05Minioren 6 en laterStartlijstUitslag
19.Meisjes50m schoolslagseries14:10Minioren 5 en later.........Uitslag
20.Alle50m schoolslagseries14:10Minioren 4 en laterStartlijstUitslag
21.Jongens100m vlinderslagseries14:10Junioren 4 en jongerStartlijstUitslag
23.Meisjes200m rugslagseries14:15Junioren 4 en laterStartlijstUitslag
25.Heren100m vlinderslagseries14:30Senioren OpenStartlijstUitslag
26.Dames50m schoolslagseries14:35Senioren OpenStartlijstUitslag
28.Jongens200m vrije slagseries14:40Jeugd 2 en jongerStartlijstUitslag
30.Meisjes100m schoolslagseries14:40Jeugd 2 en laterStartlijstUitslag
32.Jongens200m wisselslagseries14:45Junioren 2 en jongerStartlijstUitslag
33.Meisjes100m vrije slagseries14:55Junioren 2 en laterStartlijstUitslag
35.Heren200m vrije slagseries15:05Senioren OpenStartlijstUitslag
38.Jongens50m schoolslagseries15:10Minioren 6 en laterStartlijstUitslag
39.Meisjes100m rugslagseries15:10Minioren 5 en later..................
40.Alle25m vrije slagseries15:10Minioren 4 en laterStartlijstUitslag
41.Jongens200m rugslagseries15:10Junioren 4 en jongerStartlijstUitslag
43.Meisjes100m vlinderslagseries15:20Junioren 4 en laterStartlijstUitslag
46.Heren4 x 50m vrije slagseries15:30Senioren OpenStartlijstUitslag
48.Dames4 x 100m vrije slagseries15:30Senioren OpenStartlijstUitslag