Laatst gewijzigd 2019-10-30 19:44
Resultatenbestand (Lenex)Resultatenbestand (DSV)
 
HerenDames
vrije slagvrije slag
50mFinale11 - 17StartlijstUitslag 50mFinale11 - 17StartlijstUitslag
50mVoorronde11 - 17StartlijstUitslag 50mVoorronde11 - 17StartlijstUitslag
100mseries11 - 17StartlijstUitslag 100mseries11 - 17StartlijstUitslag
200mseries11 - 17StartlijstUitslag 200mseries11 - 17StartlijstUitslag
400mseries11 - 17StartlijstUitslag 400mseries11 - 17StartlijstUitslag
 
rugslagrugslag
50mFinale11 - 17StartlijstUitslag 50mFinale11 - 17StartlijstUitslag
50mVoorronde11 - 17StartlijstUitslag 50mVoorronde11 - 17StartlijstUitslag
100mseries11 - 17StartlijstUitslag 100mseries11 - 17StartlijstUitslag
200mseries11 - 17StartlijstUitslag 200mseries11 - 17StartlijstUitslag
 
schoolslagschoolslag
50mFinale11 - 17StartlijstUitslag 50mFinale11 - 17StartlijstUitslag
50mVoorronde11 - 17StartlijstUitslag 50mVoorronde11 - 17StartlijstUitslag
100mseries11 - 17StartlijstUitslag 100mseries11 - 17StartlijstUitslag
200mseries11 - 17StartlijstUitslag 200mseries11 - 17StartlijstUitslag
 
vlinderslagvlinderslag
50mFinale11 - 17StartlijstUitslag 50mFinale11 - 17StartlijstUitslag
50mVoorronde11 - 17StartlijstUitslag 50mVoorronde11 - 17StartlijstUitslag
100mseries11 - 17StartlijstUitslag 100mseries11 - 17StartlijstUitslag
200mseries11 - 17StartlijstUitslag 200mseries11 - 17StartlijstUitslag
 
wisselslagwisselslag
200mseries11 - 12StartlijstUitslag 200mseries11 - 12StartlijstUitslag
200mseries13 - 14StartlijstUitslag 200mseries13 - 14StartlijstUitslag
200mseries15 - 17StartlijstUitslag 200mseries15 - 17StartlijstUitslag
 
Andere programmanrs.
30.Alle100m rugslagseries14:309 - 10 jaarStartlijstUitslag
31.Alle100m vrije slagseries14:359 - 10 jaarStartlijstUitslag
19.Gemengd4 x 50m wisselslagseries17:08Cat. A & B (11-14)StartlijstUitslag
29.Alle200m wisselslagseries13:009 - 10 jaarStartlijstUitslag
20.Gemengd4 x 50m wisselslagseries17:11Cat. deel B & C (14-17)StartlijstUitslag
Resultatenbestand (Lenex)Resultatenbestand (DSV)
 
1 - Memorial Anteunis Zat VM - 2019-10-26 - 9:00
1.Dames50m schoolslagVoorronde9:0011 - 17 jaarStartlijstUitslag
2.Jongens50m schoolslagVoorronde9:1611 - 17 jaarStartlijstUitslag
3.Dames50m vrije slagVoorronde9:2911 - 17 jaarStartlijstUitslag
4.Jongens50m vrije slagVoorronde9:4911 - 17 jaarStartlijstUitslag
5.Dames50m vlinderslagVoorronde10:1111 - 17 jaarStartlijstUitslag
6.Jongens50m vlinderslagVoorronde10:2611 - 17 jaarStartlijstUitslag
7.Dames50m rugslagVoorronde10:3811 - 17 jaarStartlijstUitslag
8.Jongens50m rugslagVoorronde10:5011 - 17 jaarStartlijstUitslag
9.Dames400m vrije slagseries11:0311 - 17 jaarStartlijstUitslag
10.Jongens400m vrije slagseries12:0011 - 17 jaarStartlijstUitslag
 
2 - Memorial Anteunis Zat NM - 2019-10-26 - 14:00
11.Dames100m schoolslagseries14:0011 - 17 jaarStartlijstUitslag
12.Jongens100m schoolslagseries14:2311 - 17 jaarStartlijstUitslag
13.Dames100m vrije slagseries14:3911 - 17 jaarStartlijstUitslag
14.Jongens100m vrije slagseries15:1311 - 17 jaarStartlijstUitslag
15.Dames100m vlinderslagseries15:4811 - 17 jaarStartlijstUitslag
16.Jongens100m vlinderslagseries16:0111 - 17 jaarStartlijstUitslag
17.Dames100m rugslagseries16:1711 - 17 jaarStartlijstUitslag
18.Jongens100m rugslagseries16:4611 - 17 jaarStartlijstUitslag
19.Gemengd4 x 50m wisselslagseries17:08Cat. A & B (11-14)StartlijstUitslag
20.Gemengd4 x 50m wisselslagseries17:11Cat. deel B & C (14-17)StartlijstUitslag
Resultatenbestand (Lenex)Resultatenbestand (DSV)
 
3 - Memorial Anteunis Zon VM - 2019-10-27 - 9:00
21.Dames200m schoolslagseries9:0011 - 17 jaarStartlijstUitslag
22.Jongens200m schoolslagseries9:2811 - 17 jaarStartlijstUitslag
23.Dames200m vrije slagseries9:4311 - 17 jaarStartlijstUitslag
24.Jongens200m vrije slagseries10:3311 - 17 jaarStartlijstUitslag
25.Dames200m vlinderslagseries11:3411 - 17 jaarStartlijstUitslag
26.Jongens200m vlinderslagseries11:4211 - 17 jaarStartlijstUitslag
27.Dames200m rugslagseries11:4811 - 17 jaarStartlijstUitslag
28.Jongens200m rugslagseries12:2811 - 17 jaarStartlijstUitslag
29.Alle200m wisselslagseries13:009 - 10 jaarStartlijstUitslag
 
4 - Memorial Anteunis Zon NM & Finales - 2019-10-27 - 14:30
30.Alle100m rugslagseries14:309 - 10 jaarStartlijstUitslag
31.Alle100m vrije slagseries14:359 - 10 jaarStartlijstUitslag
3.Dames50m vrije slagFinale15:3011 - 17 jaarStartlijstUitslag
4.Jongens50m vrije slagFinale15:3311 - 17 jaarStartlijstUitslag
32.Meisjes200m wisselslagseries15:36Cat. A (11-12)StartlijstUitslag
33.Jongens200m wisselslagseries15:37Cat. A (11-12)StartlijstUitslag
1.Dames50m schoolslagFinale15:3711 - 17 jaarStartlijstUitslag
2.Jongens50m schoolslagFinale15:4111 - 17 jaarStartlijstUitslag
34.Meisjes200m wisselslagseries15:44Cat. B (13-14)StartlijstUitslag
35.Jongens200m wisselslagseries15:45Cat. B (13-14)StartlijstUitslag
7.Dames50m rugslagFinale15:4511 - 17 jaarStartlijstUitslag
8.Jongens50m rugslagFinale15:4911 - 17 jaarStartlijstUitslag
36.Dames200m wisselslagseries15:52Cat. C (15-17)StartlijstUitslag
37.Jongens200m wisselslagseries15:52Cat. C (15-17)StartlijstUitslag
5.Dames50m vlinderslagFinale15:5311 - 17 jaarStartlijstUitslag
6.Jongens50m vlinderslagFinale15:5611 - 17 jaarStartlijstUitslag