Laatst gewijzigd 29-09-2019 14:20
Inschrijvingstatistieken per verenigingminioren 4 en jongerResultatenbestand (Lenex)
junioren 1 en 2minioren 5 en 6
 
HerenDames
vrije slagvrije slag
100mseriesMin 4-InschrijflijstUitslag 200mseriesJun 1-2InschrijflijstUitslag
400mseriesMin 5-6InschrijflijstUitslag 
 
rugslagrugslag
100mseriesMin 4-InschrijflijstUitslag 100mseriesMin 5InschrijflijstUitslag
100mseriesMin 5-6InschrijflijstUitslag 
100mseriesJun 1-2InschrijflijstUitslag 
 
schoolslagschoolslag
200mseriesJun 1-2InschrijflijstUitslag 100mseriesMin 5InschrijflijstUitslag
 
wisselslagvlinderslag
100mseriesMin 5-6InschrijflijstUitslag 50mseriesMin 4-InschrijflijstUitslag
wisselslag
100mseriesMin 4-InschrijflijstUitslag
100mseriesMin 5InschrijflijstUitslag
100mseriesJun 1-2InschrijflijstUitslag
 
Andere programmanrs.
1.Alle25m vrije slag met koprolseries14:00Minioren 4 en laterInschrijflijstUitslag
16.Alle100m borstcrawl benenseries16:56Junioren 1 en 2InschrijflijstUitslag
17.Alle50m borstcrawl benenseries17:01Minioren 4 en laterInschrijflijstUitslag
18.Alle15m vlinderslag benen onder waterseries17:10Minioren 5 en 6InschrijflijstUitslag
Inschrijvingstatistieken per verenigingminioren 4 en jongerResultatenbestand (Lenex)
junioren 1 en 2minioren 5 en 6
 
1 - zaterdag 28 september 2019 - 28-09-2019 - 14:00
1.Alle25m vrije slag met koprolseries14:00Minioren 4 en laterInschrijflijstUitslag
2.Jongens100m wisselslagseries14:02Minioren 5 en 6InschrijflijstUitslag
3.Meisjes100m schoolslagseries14:12Minioren 5InschrijflijstUitslag
4.Jongens100m rugslagseries14:18Junioren 1 en 2InschrijflijstUitslag
5.Meisjes200m vrije slagseries14:27Junioren 1 en 2InschrijflijstUitslag
6.Jongens100m rugslagseries14:49Minioren 4 en laterInschrijflijstUitslag
7.Meisjes50m vlinderslagseries14:54Minioren 4 en laterInschrijflijstUitslag
8.Jongens400m vrije slagseries14:59Minioren 5 en 6InschrijflijstUitslag
9.Meisjes100m rugslagseries15:29Minioren 5InschrijflijstUitslag
pauze en jurywissel
10.Jongens200m schoolslagseries15:50Junioren 1 en 2InschrijflijstUitslag
11.Meisjes100m wisselslagseries16:11Junioren 1 en 2InschrijflijstUitslag
12.Jongens100m vrije slagseries16:23Minioren 4 en laterInschrijflijstUitslag
13.Meisjes100m wisselslagseries16:28Minioren 4 en laterInschrijflijstUitslag
14.Jongens100m rugslagseries16:40Minioren 5 en 6InschrijflijstUitslag
15.Meisjes100m wisselslagseries16:51Minioren 5InschrijflijstUitslag
16.Alle100m borstcrawl benenseries16:56Junioren 1 en 2InschrijflijstUitslag
17.Alle50m borstcrawl benenseries17:01Minioren 4 en laterInschrijflijstUitslag
18.Alle15m vlinderslag benen onder waterseries17:10Minioren 5 en 6InschrijflijstUitslag