Posledná aktualizácia 24.11.2019 17:06
Slovenská plavecká federácia
Štatistika prihlášok podľa klubovMulti medailistiPrekonané rekordy podľa disciplín
Medailová štatistikaZlepšenia pretekárov (detaily)Výsledkový súbor (Lenex)
Medailisti podľa disciplínZlepšenia pretekárov (celkom)
Medailisti podľa klubovNajlepšie bodové výkony
 
mužiženy
voľný spôsobvoľný spôsob
50mfináleMJŠtartová listinaVýsledky 50mfináleZJŠtartová listinaVýsledky
50mrozplavbyMJŠtartová listinaVýsledky 50mrozplavbyZJŠtartová listinaVýsledky
100mfináleMJŠtartová listinaVýsledky 100mfináleZJŠtartová listinaVýsledky
100mrozplavbyMJŠtartová listinaVýsledky 100mrozplavbyZJŠtartová listinaVýsledky
200mfináleMJŠtartová listinaVýsledky 200mfináleZJŠtartová listinaVýsledky
200mrozplavbyMJŠtartová listinaVýsledky 200mrozplavbyZJŠtartová listinaVýsledky
400mpriamo na časMJŠtartová listinaVýsledky 400mpriamo na časZJŠtartová listinaVýsledky
800mpriamo na časMJŠtartová listinaVýsledky 800mpriamo na časZJŠtartová listinaVýsledky
1500mpriamo na časMJŠtartová listinaVýsledky 1500mpriamo na časZJŠtartová listinaVýsledky
 
znakznak
50mfináleMJŠtartová listinaVýsledky 50mfináleZJŠtartová listinaVýsledky
50mrozplavbyMJŠtartová listinaVýsledky 50mSwim Off rozpl.ZJMŠtartová listinaVýsledky
100mfináleMJŠtartová listinaVýsledky 50mrozplavbyZJŠtartová listinaVýsledky
100mrozplavbyMJŠtartová listinaVýsledky 100mfináleZJŠtartová listinaVýsledky
200mfináleMJŠtartová listinaVýsledky 100mrozplavbyZJŠtartová listinaVýsledky
200mrozplavbyMJŠtartová listinaVýsledky 200mfináleZJŠtartová listinaVýsledky
200mrozplavbyZJŠtartová listinaVýsledky
 
prsiaprsia
50mfináleMJŠtartová listinaVýsledky 50mfináleZJŠtartová listinaVýsledky
50mrozplavbyMJŠtartová listinaVýsledky 50mrozplavbyZJŠtartová listinaVýsledky
100mfináleMJŠtartová listinaVýsledky 100mfináleZJŠtartová listinaVýsledky
100mrozplavbyMJŠtartová listinaVýsledky 100mrozplavbyZJŠtartová listinaVýsledky
200mfináleMJŠtartová listinaVýsledky 200mfináleZJŠtartová listinaVýsledky
200mrozplavbyMJŠtartová listinaVýsledky 200mrozplavbyZJŠtartová listinaVýsledky
 
motýlikmotýlik
50mfináleMJŠtartová listinaVýsledky 50mfináleZJŠtartová listinaVýsledky
50mrozplavbyMJŠtartová listinaVýsledky 50mrozplavbyZJŠtartová listinaVýsledky
100mfináleMJŠtartová listinaVýsledky 100mfináleZJŠtartová listinaVýsledky
100mrozplavbyMJŠtartová listinaVýsledky 100mrozplavbyZJŠtartová listinaVýsledky
200mfináleMJŠtartová listinaVýsledky 200mfináleZJŠtartová listinaVýsledky
200mrozplavbyMJŠtartová listinaVýsledky 200mrozplavbyZJŠtartová listinaVýsledky
 
polohové pretekypolohové preteky
100mfináleMJŠtartová listinaVýsledky 100mfináleZJŠtartová listinaVýsledky
100mrozplavbyMJŠtartová listinaVýsledky 100mrozplavbyZJŠtartová listinaVýsledky
200mfináleMJŠtartová listinaVýsledky 200mfináleZJŠtartová listinaVýsledky
200mrozplavbyMJŠtartová listinaVýsledky 200mrozplavbyZJŠtartová listinaVýsledky
400mpriamo na časMJŠtartová listinaVýsledky 400mpriamo na časZJŠtartová listinaVýsledky
 
voľný spôsob štafetavoľný spôsob štafeta
4 x 50mpriamo na časMJŠtartová listinaVýsledky 4 x 50mpriamo na časZJŠtartová listinaVýsledky
4 x 100mpriamo na časMJŠtartová listinaVýsledky 4 x 100mpriamo na časZJŠtartová listinaVýsledky
 
polohové preteky štafetapolohové preteky štafeta
4 x 50mpriamo na časMJŠtartová listinaVýsledky 4 x 50mpriamo na časZJŠtartová listinaVýsledky
 
Ostatné disciplíny
15.mix4 x 50m polohové pretekypriamo na čas19:13junioriŠtartová listinaVýsledky
30.mix4 x 50m voľný spôsobpriamo na čas18:36junioriŠtartová listinaVýsledky
Štatistika prihlášok podľa klubovMulti medailistiPrekonané rekordy podľa disciplín
Medailová štatistikaZlepšenia pretekárov (detaily)Výsledkový súbor (Lenex)
Medailisti podľa disciplínZlepšenia pretekárov (celkom)
Medailisti podľa klubovNajlepšie bodové výkony
 
1 - 22. november 2019 - 22.11.2019 - 9:00
1.žiaci400m polohové pretekypriamo na čas9:00junioriŠtartová listinaVýsledky
2.ženy400m polohové pretekypriamo na čas9:18juniorkyŠtartová listinaVýsledky
3.žiaci50m voľný spôsobrozplavby9:51junioriŠtartová listinaVýsledky
4.ženy50m voľný spôsobrozplavby10:01juniorkyŠtartová listinaVýsledky
Vyhlasovanie víťazov, disciplíny 1,2
5.žiaci100m prsiarozplavby10:16junioriŠtartová listinaVýsledky
6.ženy100m prsiarozplavby10:28juniorkyŠtartová listinaVýsledky
7.žiaci200m znakrozplavby10:42junioriŠtartová listinaVýsledky
8.ženy200m znakrozplavby10:55juniorkyŠtartová listinaVýsledky
9.žiaci50m motýlikrozplavby11:10junioriŠtartová listinaVýsledky
10.ženy50m motýlikrozplavby11:20juniorkyŠtartová listinaVýsledky
11.žiaci1500m voľný spôsobpriamo na čas11:30junioriŠtartová listinaVýsledky
Vyhlasovanie víťazov, disciplína 11
12.žiaci4 x 50m polohové pretekypriamo na čas12:34junioriŠtartová listinaVýsledky
13.ženy4 x 50m polohové pretekypriamo na čas12:37juniorkyŠtartová listinaVýsledky
Vyhlasovanie víťazov, disciplíny 12,13
 
2 - 22. november 2019 - 22.11.2019 - 17:00
3.žiaci50m voľný spôsobfinále17:00junioriŠtartová listinaVýsledky
4.ženy50m voľný spôsobfinále17:03juniorkyŠtartová listinaVýsledky
5.žiaci100m prsiafinále17:07junioriŠtartová listinaVýsledky
6.ženy100m prsiafinále17:12juniorkyŠtartová listinaVýsledky
Vyhlasovanie víťazov, disciplíny 3-6
7.žiaci200m znakfinále17:27junioriŠtartová listinaVýsledky
8.ženy200m znakfinále17:36juniorkyŠtartová listinaVýsledky
9.žiaci50m motýlikfinále17:44junioriŠtartová listinaVýsledky
10.ženy50m motýlikfinále17:47juniorkyŠtartová listinaVýsledky
Vyhlasovanie víťazov, disciplíny 7-10
14.ženy1500m voľný spôsobpriamo na čas18:01juniorkyŠtartová listinaVýsledky
Vyhlasovanie víťazov, disciplína 14
15.mix4 x 50m polohové pretekypriamo na čas19:13junioriŠtartová listinaVýsledky
Vyhlasovanie víťazov, disciplína 15
Štatistika prihlášok podľa klubovMulti medailistiPrekonané rekordy podľa disciplín
Medailová štatistikaZlepšenia pretekárov (detaily)Výsledkový súbor (Lenex)
Medailisti podľa disciplínZlepšenia pretekárov (celkom)
Medailisti podľa klubovNajlepšie bodové výkony
 
3 - 23. november 2019 - 23.11.2019 - 9:00
16.ženy100m voľný spôsobrozplavby9:00juniorkyŠtartová listinaVýsledky
17.žiaci100m voľný spôsobrozplavby9:15junioriŠtartová listinaVýsledky
18.ženy200m prsiarozplavby9:29juniorkyŠtartová listinaVýsledky
19.žiaci200m prsiarozplavby9:52junioriŠtartová listinaVýsledky
20.ženy200m motýlikrozplavby10:06juniorkyŠtartová listinaVýsledky
21.žiaci200m motýlikrozplavby10:22junioriŠtartová listinaVýsledky
22.ženy50m znakrozplavby10:33juniorkyŠtartová listinaVýsledky
23.žiaci50m znakrozplavby10:45junioriŠtartová listinaVýsledky
24.ženy200m polohové pretekyrozplavby10:57juniorkyŠtartová listinaVýsledky
25.žiaci200m polohové pretekyrozplavby11:18junioriŠtartová listinaVýsledky
22.žiačky50m znakSwim Off rozpl.11:35mladšie juniorkyŠtartová listinaVýsledky
26.ženy400m voľný spôsobpriamo na čas11:36juniorkyŠtartová listinaVýsledky
27.žiaci400m voľný spôsobpriamo na čas12:06junioriŠtartová listinaVýsledky
Vyhlasovanie víťazov, disciplíny 26,27
28.ženy4 x 50m voľný spôsobpriamo na čas12:38juniorkyŠtartová listinaVýsledky
29.žiaci4 x 50m voľný spôsobpriamo na čas12:44junioriŠtartová listinaVýsledky
Vyhlasovanie víťazov, disciplíny 28,29
 
4 - 23. november 2019 - 23.11.2019 - 17:00
16.ženy100m voľný spôsobfinále17:00juniorkyŠtartová listinaVýsledky
17.žiaci100m voľný spôsobfinále17:05junioriŠtartová listinaVýsledky
18.ženy200m prsiafinále17:09juniorkyŠtartová listinaVýsledky
19.žiaci200m prsiafinále17:18junioriŠtartová listinaVýsledky
Vyhlasovanie víťazov, disciplíny 16-19
20.ženy200m motýlikfinále17:36juniorkyŠtartová listinaVýsledky
21.žiaci200m motýlikfinále17:45junioriŠtartová listinaVýsledky
22.ženy50m znakfinále17:52juniorkyŠtartová listinaVýsledky
23.žiaci50m znakfinále17:56junioriŠtartová listinaVýsledky
Vyhlasovanie víťazov, disciplíny 20-23
24.ženy200m polohové pretekyfinále18:10juniorkyŠtartová listinaVýsledky
25.žiaci200m polohové pretekyfinále18:19junioriŠtartová listinaVýsledky
Prestávka
30.mix4 x 50m voľný spôsobpriamo na čas18:36junioriŠtartová listinaVýsledky
Vyhlasovanie víťazov, disciplíny 24,25,30
Štatistika prihlášok podľa klubovMulti medailistiPrekonané rekordy podľa disciplín
Medailová štatistikaZlepšenia pretekárov (detaily)Výsledkový súbor (Lenex)
Medailisti podľa disciplínZlepšenia pretekárov (celkom)
Medailisti podľa klubovNajlepšie bodové výkony
 
5 - 24. november 2019 - 24.11.2019 - 9:00
31.žiaci50m prsiarozplavby9:00junioriŠtartová listinaVýsledky
32.ženy50m prsiarozplavby9:09juniorkyŠtartová listinaVýsledky
33.žiaci200m voľný spôsobrozplavby9:21junioriŠtartová listinaVýsledky
34.ženy200m voľný spôsobrozplavby9:39juniorkyŠtartová listinaVýsledky
35.žiaci100m znakrozplavby9:57junioriŠtartová listinaVýsledky
36.ženy100m znakrozplavby10:10juniorkyŠtartová listinaVýsledky
37.žiaci100m motýlikrozplavby10:24junioriŠtartová listinaVýsledky
38.ženy100m motýlikrozplavby10:35juniorkyŠtartová listinaVýsledky
39.žiaci100m polohové pretekyrozplavby10:47junioriŠtartová listinaVýsledky
40.ženy100m polohové pretekyrozplavby10:59juniorkyŠtartová listinaVýsledky
41.žiaci800m voľný spôsobpriamo na čas11:11junioriŠtartová listinaVýsledky
42.ženy800m voľný spôsobpriamo na čas11:43juniorkyŠtartová listinaVýsledky
Vyhlasovanie víťazov, disciplíny 41,42
 
6 - 24. november 2019 - 24.11.2019 - 15:00
31.žiaci50m prsiafinále15:00junioriŠtartová listinaVýsledky
32.ženy50m prsiafinále15:04juniorkyŠtartová listinaVýsledky
33.žiaci200m voľný spôsobfinále15:08junioriŠtartová listinaVýsledky
34.ženy200m voľný spôsobfinále15:15juniorkyŠtartová listinaVýsledky
Vyhlasovanie víťazov, disciplíny 31-34
35.žiaci100m znakfinále15:32junioriŠtartová listinaVýsledky
36.ženy100m znakfinále15:37juniorkyŠtartová listinaVýsledky
37.žiaci100m motýlikfinále15:43junioriŠtartová listinaVýsledky
38.ženy100m motýlikfinále15:48juniorkyŠtartová listinaVýsledky
39.žiaci100m polohové pretekyfinále15:53junioriŠtartová listinaVýsledky
40.ženy100m polohové pretekyfinále15:57juniorkyŠtartová listinaVýsledky
Vyhlasovanie víťazov, disciplíny 35-40
43.žiaci4 x 100m voľný spôsobpriamo na čas16:17junioriŠtartová listinaVýsledky
44.ženy4 x 100m voľný spôsobpriamo na čas16:23juniorkyŠtartová listinaVýsledky
Vyhlasovanie víťazov, disciplíny 43,44