Laatst gewijzigd 27/10/2019 17:17
Medaille statistiekenMeervoudige medaille winnaarsResultatenbestand (Lenex)
Medaille winnaars per programmanr.Vooruitgang zwemmers (Details)
Medaille winnaars per verenigingVooruitgang zwemmers (Samenvatting)
 
HerenDames
vrije slagvrije slag
50mseries11 +StartlijstUitslag 100mseries11 +StartlijstUitslag
200mseries11 +StartlijstUitslag 400mseries11 +StartlijstUitslag
1500mseries11 +StartlijstUitslag 1500mseries11 +StartlijstUitslag
 
rugslagrugslag
100mseries11 +StartlijstUitslag 50mseries11 +StartlijstUitslag
200mseries11 +StartlijstUitslag
 
schoolslagschoolslag
50mseries11 +StartlijstUitslag 100mseries11 +StartlijstUitslag
200mseries11 +StartlijstUitslag 
 
vlinderslagvlinderslag
200mseries11 +StartlijstUitslag 50mseries11 +StartlijstUitslag
100mseries11 +StartlijstUitslag
 
wisselslagwisselslag
400mseries11 +StartlijstUitslag 200mseries11 +StartlijstUitslag
 
vrije slag Estafettewisselslag Estafette
4 x 100mseries11 +StartlijstUitslag 4 x 100mseries11 +StartlijstUitslag
 
Andere programmanrs.
5.Alle400m vrije slagseries10:159 - 10 jaarStartlijstUitslag
Medaille statistiekenMeervoudige medaille winnaarsResultatenbestand (Lenex)
Medaille winnaars per programmanr.Vooruitgang zwemmers (Details)
Medaille winnaars per verenigingVooruitgang zwemmers (Samenvatting)
 
1 - B race dag 2 am - 27/10/2019 - 9:30
1.Dames100m schoolslagseries9:3011 jaar en ouderStartlijstUitslag
2.Heren400m wisselslagseries9:4511 jaar en ouderStartlijstUitslag
3.Dames50m vlinderslagseries10:0011 jaar en ouderStartlijstUitslag
4.Heren50m vrije slagseries10:0511 jaar en ouderStartlijstUitslag
5.Alle400m vrije slagseries10:159 - 10 jaarStartlijstUitslag
6.Dames1500m vrije slagseries10:4511 jaar en ouderStartlijstUitslag
7.Dames200m rugslagseries11:1011 jaar en ouderStartlijstUitslag
8.Heren200m schoolslagseries11:2011 jaar en ouderStartlijstUitslag
9.Dames100m vrije slagseries11:4511 jaar en ouderStartlijstUitslag
10.Heren200m vlinderslagseries12:0011 jaar en ouderStartlijstUitslag
MIDDAG PAUZE INZWEMMEN NAMIDDAG: 13.00 uur AANVANG: 14.00 uur
 
2 - B race dag 2 pm - 27/10/2019 - 14:00
11.Dames200m wisselslagseries14:0011 jaar en ouderStartlijstUitslag
12.Heren200m vrije slagseries14:2011 jaar en ouderStartlijstUitslag
13.Dames50m rugslagseries14:4511 jaar en ouderStartlijstUitslag
14.Heren50m schoolslagseries14:5011 jaar en ouderStartlijstUitslag
15.Dames400m vrije slagseries14:5511 jaar en ouderStartlijstUitslag
16.Heren1500m vrije slagseries15:4511 jaar en ouderStartlijstUitslag
17.Heren100m rugslagseries16:3011 jaar en ouderStartlijstUitslag
18.Dames100m vlinderslagseries16:4511 jaar en ouderStartlijstUitslag
PAUZE PAUZE PAUZE
19.Heren4 x 100m vrije slagseries16:5511 jaar en ouderStartlijstUitslag
20.Dames4 x 100m wisselslagseries17:0011 jaar en ouderStartlijstUitslag