Poslednja izmena 30/6/19 19:37
Prijavna statistika po KlubuMedalje po klubovimaOstvareni rekordi po disciplinama
Statistika Medaljaekipno plasman- pioniri PSSRezultni fajl (Lenex)
 
MuškiŽenski
Slobodno/FreeSlobodno/Free
100mDirektno finale11 - 12Startna listaRezultati 100mDirektno finale10 - 11Startna listaRezultati
200mDirektno finale11 - 12Startna listaRezultati 200mDirektno finale10 - 11Startna listaRezultati
400mDirektno finale11 - 12Startna listaRezultati 400mDirektno finale10 - 11Startna listaRezultati
 
Leđno/BackLeđno/Back
100mDirektno finale11 - 12Startna listaRezultati 100mDirektno finale10 - 11Startna listaRezultati
 
Prsno/BreastPrsno/Breast
100mDirektno finale11 - 12Startna listaRezultati 100mDirektno finale10 - 11Startna listaRezultati
 
Delfin/FlyDelfin/Fly
100mDirektno finale11 - 12Startna listaRezultati 100mDirektno finale10 - 11Startna listaRezultati
 
Mešovito/MedleyMešovito/Medley
200mDirektno finale11 - 12Startna listaRezultati 200mDirektno finale10 - 11Startna listaRezultati
 
Slobodno/Free Štafete/RelaySlobodno/Free Štafete/Relay
4 x 50mDirektno finale11 - 12Startna listaRezultati 4 x 50mDirektno finale10 - 11Startna listaRezultati
 
Mešovito/Medley Štafete/RelayMešovito/Medley Štafete/Relay
4 x 50mDirektno finale11 - 12Startna listaRezultati 4 x 50mDirektno finale10 - 11Startna listaRezultati
 
Ostale discipline
15.Mešano4 x 50m Mešovito/MedleyDirektno finale13:0110 - 12 godinaStartna listaRezultati
22.Mešano4 x 50m Slobodno/FreeDirektno finale18:5910 - 12 godinaStartna listaRezultati
Prijavna statistika po KlubuMedalje po klubovimaOstvareni rekordi po disciplinama
Statistika Medaljaekipno plasman- pioniri PSSRezultni fajl (Lenex)
 
1 - 29. Jun 19 - 29/6/19 - 16:30
1.Dečaci4 x 50m Slobodno/FreeDirektno finale16:3011 - 12 godinaStartna listaRezultati
2.Devojčice400m Slobodno/FreeDirektno finale16:3910 - 11 godinaStartna listaRezultati
1.Dečaci4 x 50m Slobodno/FreeDodela Medalja17:3411 - 12 godina
3.Dečaci200m Slobodno/FreeDirektno finale17:3711 - 12 godinaStartna listaRezultati
2.Devojčice400m Slobodno/FreeDodela Medalja18:3110 - 11 godina
4.Devojčice100m Prsno/BreastDirektno finale18:3410 - 11 godinaStartna listaRezultati
3.Dečaci200m Slobodno/FreeDodela Medalja18:5611 - 12 godina
5.Dečaci100m Leđno/BackDirektno finale18:5911 - 12 godinaStartna listaRezultati
4.Devojčice100m Prsno/BreastDodela Medalja19:2710 - 11 godina
6.Devojčice200m Mešovito/MedleyDirektno finale19:3010 - 11 godinaStartna listaRezultati
5.Dečaci100m Leđno/BackDodela Medalja20:1311 - 12 godina
6.Devojčice200m Mešovito/MedleyDodela Medalja20:1610 - 11 godina
8.Devojčice4 x 50m Slobodno/FreeDirektno finale20:1910 - 11 godinaStartna listaRezultati
8.Devojčice4 x 50m Slobodno/FreeDodela Medalja20:2710 - 11 godina
Prijavna statistika po KlubuMedalje po klubovimaOstvareni rekordi po disciplinama
Statistika Medaljaekipno plasman- pioniri PSSRezultni fajl (Lenex)
 
2 - 30. Jun 19 - 30/6/19 - 9:30
9.Devojčice4 x 50m Mešovito/MedleyDirektno finale9:3010 - 11 godinaStartna listaRezultati
10.Dečaci100m Delfin/FlyDirektno finale9:3611 - 12 godinaStartna listaRezultati
9.Devojčice4 x 50m Mešovito/MedleyDodela Medalja9:4910 - 11 godina
11.Devojčice100m Slobodno/FreeDirektno finale9:5210 - 11 godinaStartna listaRezultati
10.Dečaci100m Delfin/FlyDodela Medalja10:2411 - 12 godina
12.Dečaci400m Slobodno/FreeDirektno finale10:2711 - 12 godinaStartna listaRezultati
11.Devojčice100m Slobodno/FreeDodela Medalja11:3910 - 11 godina
13.Devojčice100m Leđno/BackDirektno finale11:4210 - 11 godinaStartna listaRezultati
12.Dečaci400m Slobodno/FreeDodela Medalja12:1411 - 12 godina
14.Dečaci200m Mešovito/MedleyDirektno finale12:1711 - 12 godinaStartna listaRezultati
13.Devojčice100m Leđno/BackDodela Medalja12:5810 - 11 godina
15.Mešano4 x 50m Mešovito/MedleyDirektno finale13:0110 - 12 godinaStartna listaRezultati
14.Dečaci200m Mešovito/MedleyDodela Medalja13:1011 - 12 godina
15.Mešano4 x 50m Mešovito/MedleyDodela Medalja13:1310 - 12 godina
 
3 - 30. Jun 19 - 30/6/19 - 16:30
16.Dečaci4 x 50m Mešovito/MedleyDirektno finale16:3011 - 12 godinaStartna listaRezultati
17.Devojčice100m Delfin/FlyDirektno finale16:3610 - 11 godinaStartna listaRezultati
16.Dečaci4 x 50m Mešovito/MedleyDodela Medalja16:5211 - 12 godina
18.Dečaci100m Slobodno/FreeDirektno finale16:5511 - 12 godinaStartna listaRezultati
17.Devojčice100m Delfin/FlyDodela Medalja17:2510 - 11 godina
19.Devojčice200m Slobodno/FreeDirektno finale17:2810 - 11 godinaStartna listaRezultati
18.Dečaci100m Slobodno/FreeDodela Medalja18:2111 - 12 godina
20.Dečaci100m Prsno/BreastDirektno finale18:2411 - 12 godinaStartna listaRezultati
19.Devojčice200m Slobodno/FreeDodela Medalja18:5310 - 11 godina
20.Dečaci100m Prsno/BreastDodela Medalja18:5611 - 12 godina
22.Mešano4 x 50m Slobodno/FreeDirektno finale18:5910 - 12 godinaStartna listaRezultati
22.Mešano4 x 50m Slobodno/FreeDodela Medalja19:0710 - 12 godina
Proglasenje ekipnog pobednika i najuspešnijih pojedinaca