HerenDames
vrije slagvrije slag
50mseriesSen..........Uitslag 50mseriesSen..........Uitslag
100mseriesMin 6-.........Uitslag 100mseriesJun 1-.........Uitslag
100mseriesJgd 2-.........Uitslag 100mseriesSen 2-.........Uitslag
400mseriesJun 2-.........Uitslag 400mseriesJun 1-3.........Uitslag
 
rugslagrugslag
100mseriesSen..........Uitslag 100mseriesSen..........Uitslag
100mseriesJun 4-.........Uitslag 100mseriesJgd 2-.........Uitslag
200mseriesJgd 2-.........Uitslag 200mseriesSen 2-.........Uitslag
 
schoolslagschoolslag
100mseriesJun 2-.........Uitslag 100mseriesJun 1-3.........Uitslag
200mseriesJun 4-.........Uitslag 200mseriesJgd 2-.........Uitslag
 
vlinderslagvlinderslag
50mseriesMin 6-.........Uitslag 50mseriesJun 1-.........Uitslag
200mseriesSen..........Uitslag 200mseriesSen..........Uitslag
 
wisselslagwisselslag
200mseriesSen..........Uitslag 200mseriesSen..........Uitslag
 
Andere programmanrs.
43.Gemengd8 x 50m vrije slagseries17:4811 jaar en ouder.........Uitslag
1 - KNZB Zwemcompetitie Ronde 4 - 23-3-2019 - 14:30
1.Heren200m vlinderslagseries14:30Senioren Open.........Uitslag
2.Dames200m wisselslagseries14:36Senioren Open.........Uitslag
3.Jongens200m rugslagseries14:48Jeugd 2 en later.........Uitslag
5.Dames100m vrije slagseries14:57Senioren 2 en later.........Uitslag
7.Jongens400m vrije slagseries15:03Junioren 2 en later.........Uitslag
9.Meisjes100m schoolslagseries15:16Junioren 3 en later.........Uitslag
11.Heren100m rugslagseries15:24Senioren Open.........Uitslag
13.Dames50m vrije slagseries15:30Senioren Open.........Uitslag
15.Jongens100m vrije slagseries15:33Minioren 6 en later.........Uitslag
16.Meisjes50m vlinderslagseries15:35Junioren 1 en later.........Uitslag
18.Jongens100m rugslagseries15:37Junioren 4 en later.........Uitslag
20.Meisjes200m schoolslagseries15:42Jeugd 2 en later.........Uitslag
22.Heren50m vrije slagseries16:03Senioren Open.........Uitslag
24.Dames100m rugslagseries16:07Senioren Open.........Uitslag
26.Jongens100m vrije slagseries16:13Jeugd 2 en later.........Uitslag
28.Dames200m rugslagseries16:17Senioren 2 en later.........Uitslag
30.Jongens100m schoolslagseries16:29Junioren 2 en later.........Uitslag
32.Meisjes400m vrije slagseries16:34Junioren 3 en later.........Uitslag
34.Heren200m wisselslagseries17:00Senioren Open.........Uitslag
35.Dames200m vlinderslagseries17:14Senioren Open.........Uitslag
36.Jongens50m vlinderslagseries17:20Minioren 6 en later.........Uitslag
37.Meisjes100m vrije slagseries17:21Junioren 1 en later.........Uitslag
39.Jongens200m schoolslagseries17:25Junioren 4 en later.........Uitslag
41.Meisjes100m rugslagseries17:36Jeugd 2 en later.........Uitslag
43.Gemengd8 x 50m vrije slagseries17:4811 jaar en ouder.........Uitslag