Laatst gewijzigd 16/03/2019 21:04
Inschrijvingstatistieken per verenigingMeervoudige medaille winnaarsBeste prestatie volgens punten
Medaille winnaars per programmanr.Vooruitgang zwemmers (Details)Beste prestatie
Medaille winnaars per verenigingVooruitgang zwemmers (Samenvatting)
 
 
Andere programmanrs.
1.Alle800m vrije slagseries16:0020 - 89 jaarStartlijstUitslag
9.Alle50m schoolslagseries19:0020 - 89 jaarStartlijstUitslag
2.Alle100m vlinderslagseries17:2020 - 89 jaarStartlijstUitslag
10.Alle100m vrije slagseries19:0520 - 89 jaarStartlijstUitslag
3.Alle4 x 100m vrije slagseries17:25open leeftijdsgroep..................
11.Alle100m wisselslagseries19:2520 - 89 jaarStartlijstUitslag
4.Alle200m schoolslagseries17:2520 - 89 jaarStartlijstUitslag
12.Alle50m rugslagseries19:3520 - 89 jaarStartlijstUitslag
5.Alle200m rugslagseries17:4020 - 89 jaarStartlijstUitslag
13.Alle100m schoolslagseries19:4020 - 89 jaarStartlijstUitslag
6.Alle200m vlinderslagseries17:5020 - 89 jaarStartlijstUitslag
14.Alle4 x 200m vrije slagseries19:50open leeftijdsgroep..................
7.Alle4 x 50m vrije slagseries17:55open leeftijdsgroepStartlijstUitslag
8.Alle400m wisselslagseries17:5520 - 89 jaarStartlijstUitslag
15.Alle50m vrije slagseries20:1020 - 89 jaarStartlijstUitslag
16.Alle200m wisselslagseries20:2020 - 89 jaarStartlijstUitslag
17.Alle100m rugslagseries20:3520 - 89 jaarStartlijstUitslag
18.Alle50m vlinderslagseries20:4020 - 89 jaarStartlijstUitslag
19.Alle200m vrije slagseries20:4520 - 89 jaarStartlijstUitslag
20.Alle4 x 50m wisselslagseries21:10open leeftijdsgroepStartlijstUitslag
Inschrijvingstatistieken per verenigingMeervoudige medaille winnaarsBeste prestatie volgens punten
Medaille winnaars per programmanr.Vooruitgang zwemmers (Details)Beste prestatie
Medaille winnaars per verenigingVooruitgang zwemmers (Samenvatting)
 
1 - zaterdag 16 maart 2019 - 16/03/2019 - 16:00
1.Alle800m vrije slagseries16:0020 - 89 jaarStartlijstUitslag
2.Alle100m vlinderslagseries17:2020 - 89 jaarStartlijstUitslag
3.Alle4 x 100m vrije slagseries17:25open leeftijdsgroep..................
4.Alle200m schoolslagseries17:2520 - 89 jaarStartlijstUitslag
5.Alle200m rugslagseries17:4020 - 89 jaarStartlijstUitslag
6.Alle200m vlinderslagseries17:5020 - 89 jaarStartlijstUitslag
7.Alle4 x 50m vrije slagseries17:55open leeftijdsgroepStartlijstUitslag
8.Alle400m wisselslagseries17:5520 - 89 jaarStartlijstUitslag
 
2 - zaterdag 16 maart 2019 - 16/03/2019 - 19:00
9.Alle50m schoolslagseries19:0020 - 89 jaarStartlijstUitslag
10.Alle100m vrije slagseries19:0520 - 89 jaarStartlijstUitslag
11.Alle100m wisselslagseries19:2520 - 89 jaarStartlijstUitslag
12.Alle50m rugslagseries19:3520 - 89 jaarStartlijstUitslag
13.Alle100m schoolslagseries19:4020 - 89 jaarStartlijstUitslag
14.Alle4 x 200m vrije slagseries19:50open leeftijdsgroep..................
PAUZE
15.Alle50m vrije slagseries20:1020 - 89 jaarStartlijstUitslag
16.Alle200m wisselslagseries20:2020 - 89 jaarStartlijstUitslag
17.Alle100m rugslagseries20:3520 - 89 jaarStartlijstUitslag
18.Alle50m vlinderslagseries20:4020 - 89 jaarStartlijstUitslag
19.Alle200m vrije slagseries20:4520 - 89 jaarStartlijstUitslag
20.Alle4 x 50m wisselslagseries21:10open leeftijdsgroepStartlijstUitslag