Posledná aktualizácia 08.02.2019 17:24
Štatistika prihlášok podľa klubov
 
mužiženy
voľný spôsobvoľný spôsob
50mpriamo na čas9 - 14.................. 50mpriamo na čas8 - 13..................
100mpriamo na čas9 - 14.................. 100mpriamo na čas8 - 13..................
200mpriamo na čas9 - 14.................. 200mpriamo na čas8 - 13..................
 
znakznak
50mpriamo na čas9 - 14.................. 50mpriamo na čas8 - 13..................
100mpriamo na čas9 - 14.................. 100mpriamo na čas8 - 13..................
 
prsiaprsia
50mpriamo na čas9 - 14.................. 50mpriamo na čas8 - 13..................
100mpriamo na čas9 - 14.................. 100mpriamo na čas8 - 13..................
 
motýlikmotýlik
50mpriamo na čas9 - 14.................. 50mpriamo na čas8 - 13..................
100mpriamo na čas9 - 14.................. 100mpriamo na čas8 - 13..................
 
polohové pretekypolohové preteky
200mpriamo na čas9 - 14.................. 200mpriamo na čas8 - 13..................
 
Ostatné disciplíny
11.mix4 x 50m polohové pretekypriamo na čas8 - 14 roč...................
22.mix4 x 50m voľný spôsobpriamo na čas8 - 14 roč...................
Štatistika prihlášok podľa klubov
 
1 - 5. október 2019 - 05.10.2019 - 9:00
1.žiaci50m voľný spôsobpriamo na čas9 - 14 roč...................
2.žiačky50m voľný spôsobpriamo na čas8 - 13 roč...................
3.žiaci100m prsiapriamo na čas9 - 14 roč...................
4.žiačky100m prsiapriamo na čas8 - 13 roč...................
5.žiaci50m motýlikpriamo na čas9 - 14 roč...................
6.žiačky50m motýlikpriamo na čas8 - 13 roč...................
Vyhlasovanie víťazov disciplín č. 1 - 6
7.žiaci100m znakpriamo na čas9 - 14 roč...................
8.žiačky100m znakpriamo na čas8 - 13 roč...................
9.žiaci200m voľný spôsobpriamo na čas9 - 14 roč...................
10.žiačky200m voľný spôsobpriamo na čas8 - 13 roč...................
Vyhlasovanie víťazov disciplín č. 7 - 10
11.mix4 x 50m polohové pretekypriamo na čas8 - 14 roč...................
 
2 - 5. október 2019 - 05.10.2019 - 15:00
Vyhlasovanie viťazov disciplíny č. 11
12.žiačky100m voľný spôsobpriamo na čas8 - 13 roč...................
13.žiaci100m voľný spôsobpriamo na čas9 - 14 roč...................
14.žiačky50m prsiapriamo na čas8 - 13 roč...................
15.žiaci50m prsiapriamo na čas9 - 14 roč...................
16.žiačky100m motýlikpriamo na čas8 - 13 roč...................
17.žiaci100m motýlikpriamo na čas9 - 14 roč...................
Vyhlasovanie víťazov disciplín č. 12 - 17
18.žiačky50m znakpriamo na čas8 - 13 roč...................
19.žiaci50m znakpriamo na čas9 - 14 roč...................
20.žiačky200m polohové pretekypriamo na čas8 - 13 roč...................
21.žiaci200m polohové pretekypriamo na čas9 - 14 roč...................
Vyhlasovanie víťazov disciplín č. 18 - 21
22.mix4 x 50m voľný spôsobpriamo na čas8 - 14 roč...................
Vyhlasovanie víťazov disciplíny č. 22, pohára družstiev a najlepších výkonov