Laatst gewijzigd 9-2-2019 18:26
Inschrijvingstatistieken per verenigingResultatenbestand (Lenex)
 
HerenDames
vrije slagvrije slag
50mseriesJun 4-StartlijstUitslag 50mseriesJgd 2-StartlijstUitslag
 
rugslagrugslag
50mseriesMin 6-StartlijstUitslag 50mseriesJun 1-StartlijstUitslag
50mseriesJun 2-StartlijstUitslag 50mseriesJun 1-3StartlijstUitslag
 
schoolslagschoolslag
100mseriesMin 6-StartlijstUitslag 100mseriesJun 1-StartlijstUitslag
100mseriesSen.StartlijstUitslag 100mseriesSen.StartlijstUitslag
100mseriesJun 2-StartlijstUitslag 100mseriesJun 1-3StartlijstUitslag
 
vlinderslagvlinderslag
50mseriesSen.StartlijstUitslag 50mseriesSen.StartlijstUitslag
50mseriesJgd 2-StartlijstUitslag 50mseriesSen 2-StartlijstUitslag
 
wisselslagwisselslag
200mseriesJun 4-StartlijstUitslag 200mseriesJgd 2-StartlijstUitslag
200mseriesJgd 2-StartlijstUitslag 200mseriesSen 2-StartlijstUitslag
 
vrije slag Estafettevrije slag Estafette
4 x 50mseriesJun 4-StartlijstUitslag 4 x 50mseriesJun 1-3StartlijstUitslag
4 x 100mseriesSen.StartlijstUitslag 4 x 100mseriesSen.StartlijstUitslag
 
Andere programmanrs.
21.Alle50m vrije slagseries16:30Minioren 4 en laterStartlijstUitslag
42.Alle25m vlinderslagseries17:25Minioren 4 en laterStartlijstUitslag
Inschrijvingstatistieken per verenigingResultatenbestand (Lenex)
 
1 - KNZB Zwemcompetitie Ronde 3 - 9-2-2019 - 15:45
2.Jongens4 x 50m vrije slagseries15:45Junioren 4 en laterStartlijstUitslag
4.Meisjes4 x 50m vrije slagseries15:50Junioren 3 en laterStartlijstUitslag
5.Heren50m vlinderslagseries15:50Senioren OpenStartlijstUitslag
7.Jongens200m wisselslagseries15:55Jeugd 2 en laterStartlijstUitslag
10.Dames50m vlinderslagseries16:00Senioren 2 en laterStartlijstUitslag
12.Jongens50m rugslagseries16:05Junioren 2 en laterStartlijstUitslag
14.Meisjes100m schoolslagseries16:10Junioren 3 en laterStartlijstUitslag
18.Dames100m schoolslagseries16:15Senioren OpenStartlijstUitslag
19.Jongens100m schoolslagseries16:20Minioren 6 en laterStartlijstUitslag
20.Meisjes50m rugslagseries16:25Junioren 1 en laterStartlijstUitslag
21.Alle50m vrije slagseries16:30Minioren 4 en laterStartlijstUitslag
23.Jongens200m wisselslagseries16:35Junioren 4 en laterStartlijstUitslag
25.Meisjes50m vrije slagseries16:45Jeugd 2 en laterStartlijstUitslag
27.Heren100m schoolslagseries16:45Senioren OpenStartlijstUitslag
pauze
32.Jongens50m vlinderslagseries16:50Jeugd 2 en laterStartlijstUitslag
33.Dames200m wisselslagseries16:55Senioren 2 en laterStartlijstUitslag
35.Jongens100m schoolslagseries17:00Junioren 2 en laterStartlijstUitslag
37.Meisjes50m rugslagseries17:05Junioren 3 en laterStartlijstUitslag
39.Dames50m vlinderslagseries17:10Senioren OpenStartlijstUitslag
40.Jongens50m rugslagseries17:15Minioren 6 en laterStartlijstUitslag
41.Meisjes100m schoolslagseries17:15Junioren 1 en laterStartlijstUitslag
42.Alle25m vlinderslagseries17:25Minioren 4 en laterStartlijstUitslag
44.Jongens50m vrije slagseries17:30Junioren 4 en laterStartlijstUitslag
46.Meisjes200m wisselslagseries17:30Jeugd 2 en laterStartlijstUitslag
47.Heren4 x 100m vrije slagseries17:45Senioren OpenStartlijstUitslag
49.Dames4 x 100m vrije slagseries17:50Senioren OpenStartlijstUitslag