HerenDames
vrije slagvrije slag
100mseriesSen.StartlijstUitslag 100mseriesSen.StartlijstUitslag
100mseriesJun 4-StartlijstUitslag 100mseriesJgd 2-StartlijstUitslag
 
rugslagrugslag
50mseriesMin 6-StartlijstUitslag 50mseriesJun 1-StartlijstUitslag
100mseriesSen.StartlijstUitslag 100mseriesSen.StartlijstUitslag
100mseriesJun 2-StartlijstUitslag 100mseriesJun 1-3StartlijstUitslag
200mseriesSen.StartlijstUitslag 200mseriesSen.StartlijstUitslag
 
schoolslagschoolslag
100mseriesMin 6-StartlijstUitslag 100mseriesJun 1-StartlijstUitslag
100mseriesSen.StartlijstUitslag 100mseriesSen.StartlijstUitslag
200mseriesSen.StartlijstUitslag 200mseriesSen.StartlijstUitslag
200mseriesJun 2-StartlijstUitslag 200mseriesJun 1-3StartlijstUitslag
 
vlinderslagvlinderslag
50mseriesSen.StartlijstUitslag 50mseriesSen.StartlijstUitslag
200mseriesJgd 2-StartlijstUitslag 200mseriesSen 2-StartlijstUitslag
 
wisselslagwisselslag
200mseriesJgd 2-StartlijstUitslag 200mseriesSen 2-StartlijstUitslag
400mseriesJun 4-StartlijstUitslag 400mseriesJgd 2-StartlijstUitslag
 
vrije slag Estafettevrije slag Estafette
4 x 100mseriesSen.StartlijstUitslag 4 x 100mseriesSen.StartlijstUitslag
4 x 100mseriesJun 4-StartlijstUitslag 4 x 100mseriesJun 1-3StartlijstUitslag
1 - KNZB Zwemcompetitie Ronde 3 - 9-2-2019 - 16:45
1.Jongens4 x 100m vrije slagseries16:45Junioren 4 en laterStartlijstUitslag
3.Meisjes4 x 100m vrije slagseries16:50Junioren 3 en laterStartlijstUitslag
5.Heren50m vlinderslagseries16:56Senioren OpenStartlijstUitslag
6.Dames100m vrije slagseries16:59Senioren OpenStartlijstUitslag
7.Jongens200m wisselslagseries17:06Jeugd 2 en laterStartlijstUitslag
8.Dames200m vlinderslagseries17:15Senioren 2 en laterStartlijstUitslag
11.Jongens100m rugslagseries17:23Junioren 2 en laterStartlijstUitslag
13.Meisjes200m schoolslagseries17:28Junioren 3 en laterStartlijstUitslag
15.Heren200m rugslagseries17:40Senioren OpenStartlijstUitslag
16.Heren100m rugslagseries17:47Senioren OpenStartlijstUitslag
17.Dames200m schoolslagseries17:48Senioren OpenStartlijstUitslag
18.Dames100m schoolslagseries17:55Senioren OpenStartlijstUitslag
19.Jongens100m schoolslagseries17:58Minioren 6 en laterStartlijstUitslag
20.Meisjes50m rugslagseries18:00Junioren 1 en laterStartlijstUitslag
22.Jongens400m wisselslagseries18:03Junioren 4 en laterStartlijstUitslag
24.Meisjes100m vrije slagseries18:16Jeugd 2 en laterStartlijstUitslag
26.Heren200m schoolslagseries18:21Senioren OpenStartlijstUitslag
27.Heren100m schoolslagseries18:31Senioren OpenStartlijstUitslag
28.Dames200m rugslagseries18:33Senioren OpenStartlijstUitslag
29.Dames100m rugslagseries18:43Senioren OpenStartlijstUitslag
30.Jongens200m vlinderslagseries18:45Jeugd 2 en laterStartlijstUitslag
33.Dames200m wisselslagseries18:52Senioren 2 en laterStartlijstUitslag
34.Jongens200m schoolslagseries19:02Junioren 2 en laterStartlijstUitslag
36.Meisjes100m rugslagseries19:11Junioren 3 en laterStartlijstUitslag
38.Heren100m vrije slagseries19:17Senioren OpenStartlijstUitslag
39.Dames50m vlinderslagseries19:22Senioren OpenStartlijstUitslag
40.Jongens50m rugslagseries19:25Minioren 6 en laterStartlijstUitslag
41.Meisjes100m schoolslagseries19:26Junioren 1 en laterStartlijstUitslag
43.Jongens100m vrije slagseries19:31Junioren 4 en laterStartlijstUitslag
45.Meisjes400m wisselslagseries19:36Jeugd 2 en laterStartlijstUitslag
47.Heren4 x 100m vrije slagseries19:50Senioren OpenStartlijstUitslag
49.Dames4 x 100m vrije slagseries19:54Senioren OpenStartlijstUitslag