HerenDames
vrije slagvrije slag
50mseriesMin 4-.................. 50mseriesMin 2-3..................
100mseriesMin 6.................. 400mseriesMin 5..................
 
rugslagrugslag
100mseriesMin 4-.................. 100mseriesMin 2-3..................
 
schoolslagschoolslag
100mseriesMin 5.................. 100mseriesMin 4..................
100mseriesMin 6.................. 100mseriesMin 5..................
 
vlinderslagvlinderslag
50mseriesMin 5.................. 50mseriesMin 4..................
 
Andere programmanrs.
1.Alle25m rugslagseries13:30Minioren 1-3..................
2.Alle25m rugslagseries13:35Minioren 4-(5)6..................
3.Alle50m rugslagseries13:35Minioren 1-3..................
4.Alle50m rugslagseries13:40Minioren 4-(5)6..................
11.Alle25m schoolslagseries14:45Minioren 1-3..................
12.Alle25m schoolslagseries14:50Minioren 4-(5)6..................
13.Alle50m schoolslagseries14:50Minioren 1-3..................
14.Alle50m schoolslagseries14:55Minioren 4-(5)6..................
21.Gemengd4 x 25m wisselslagseries15:35Minioren 1-3..................
22.Gemengd4 x 50m vrije slagseries15:40Minioren 4-6..................
1 - Swimkick en Minioren circuit Ronde 2 - 27-1-2019 - 13:30
1.Alle25m rugslagseries13:30Minioren 1-3..................
2.Alle25m rugslagseries13:35Minioren 4-(5)6..................
3.Alle50m rugslagseries13:35Minioren 1-3..................
4.Alle50m rugslagseries13:40Minioren 4-(5)6..................
5.Meisjes400m vrije slagseries13:45Minioren 5..................
6.Jongens100m schoolslagseries14:15Minioren 6..................
7.Meisjes100m schoolslagseries14:20Minioren 4..................
8.Jongens50m vlinderslagseries14:25Minioren 5..................
9.Meisjes100m rugslagseries14:30Minioren 2 en 3..................
10.Jongens50m vrije slagseries14:35Minioren 2, 3 en 4..................
11.Alle25m schoolslagseries14:45Minioren 1-3..................
12.Alle25m schoolslagseries14:50Minioren 4-(5)6..................
13.Alle50m schoolslagseries14:50Minioren 1-3..................
14.Alle50m schoolslagseries14:55Minioren 4-(5)6..................
15.Meisjes100m schoolslagseries15:05Minioren 5..................
16.Jongens100m vrije slagseries15:10Minioren 6..................
17.Meisjes50m vlinderslagseries15:20Minioren 4..................
18.Jongens100m schoolslagseries15:20Minioren 5..................
19.Meisjes50m vrije slagseries15:30Minioren 2 en 3..................
20.Jongens100m rugslagseries15:30Minioren 2, 3 en 4..................
21.Gemengd4 x 25m wisselslagseries15:35Minioren 1-3..................
22.Gemengd4 x 50m vrije slagseries15:40Minioren 4-6..................