HerenDames
vrije slagvrije slag
100mseriesJun 2-InschrijflijstUitslag 100mseriesJun 1-3InschrijflijstUitslag
200mseriesSen.InschrijflijstUitslag 200mseriesSen.InschrijflijstUitslag
400mseriesJgd 2-InschrijflijstUitslag 400mseriesSen 2-InschrijflijstUitslag
 
rugslagrugslag
100mseriesMin 6-InschrijflijstUitslag 100mseriesJun 1-InschrijflijstUitslag
200mseriesJun 4-InschrijflijstUitslag 200mseriesJgd 2-InschrijflijstUitslag
 
schoolslagschoolslag
50mseriesMin 6-InschrijflijstUitslag 50mseriesJun 1-InschrijflijstUitslag
50mseriesSen.InschrijflijstUitslag 50mseriesSen.InschrijflijstUitslag
100mseriesJgd 2-InschrijflijstUitslag 100mseriesSen 2-InschrijflijstUitslag
 
vlinderslagvlinderslag
100mseriesSen.InschrijflijstUitslag 100mseriesSen.InschrijflijstUitslag
100mseriesJun 4-InschrijflijstUitslag 100mseriesJgd 2-InschrijflijstUitslag
 
wisselslagwisselslag
200mseriesJun 2-InschrijflijstUitslag 200mseriesJun 1-3InschrijflijstUitslag
400mseriesSen.InschrijflijstUitslag 400mseriesSen.InschrijflijstUitslag
 
vrije slag Estafettevrije slag Estafette
4 x 200mseriesJun 4-InschrijflijstUitslag 4 x 50mseriesSen.InschrijflijstUitslag
 
wisselslag Estafettewisselslag Estafette
4 x 100mseriesSen.InschrijflijstUitslag 4 x 100mseriesJun 1-3InschrijflijstUitslag
1 - KNZB Zwemcompetitie Ronde 2 - 12-1-2019 - 16:45
1.Jongens4 x 200m vrije slagseries16:45Junioren 4 en laterInschrijflijstUitslag
3.Meisjes4 x 100m wisselslagseries16:56Junioren 3 en laterInschrijflijstUitslag
5.Heren400m wisselslagseries17:02Senioren OpenInschrijflijstUitslag
7.Dames200m vrije slagseries17:14Senioren OpenInschrijflijstUitslag
8.Jongens100m schoolslagseries17:23Jeugd 2 en laterInschrijflijstUitslag
10.Dames400m vrije slagseries17:27Senioren 2 en laterInschrijflijstUitslag
13.Jongens100m vrije slagseries17:45Junioren 2 en laterInschrijflijstUitslag
15.Meisjes200m wisselslagseries17:48Junioren 3 en laterInschrijflijstUitslag
16.Heren50m schoolslagseries18:04Senioren OpenInschrijflijstUitslag
17.Dames100m vlinderslagseries18:07Senioren OpenInschrijflijstUitslag
18.Jongens100m rugslagseries18:11Minioren 6 en laterInschrijflijstUitslag
19.Meisjes50m schoolslagseries18:13Junioren 1 en laterInschrijflijstUitslag
21.Jongens100m vlinderslagseries18:16Junioren 4 en laterInschrijflijstUitslag
23.Meisjes200m rugslagseries18:20Jeugd 2 en laterInschrijflijstUitslag
25.Heren100m vlinderslagseries18:30Senioren OpenInschrijflijstUitslag
26.Dames50m schoolslagseries18:35Senioren OpenInschrijflijstUitslag
27.Jongens400m vrije slagseries18:39Jeugd 2 en laterInschrijflijstUitslag
30.Dames100m schoolslagseries18:50Senioren 2 en laterInschrijflijstUitslag
32.Jongens200m wisselslagseries18:56Junioren 2 en laterInschrijflijstUitslag
33.Meisjes100m vrije slagseries19:03Junioren 3 en laterInschrijflijstUitslag
35.Heren200m vrije slagseries19:11Senioren OpenInschrijflijstUitslag
36.Dames400m wisselslagseries19:21Senioren OpenInschrijflijstUitslag
38.Jongens50m schoolslagseries19:34Minioren 6 en laterInschrijflijstUitslag
39.Meisjes100m rugslagseries19:35Junioren 1 en laterInschrijflijstUitslag
41.Jongens200m rugslagseries19:40Junioren 4 en laterInschrijflijstUitslag
43.Meisjes100m vlinderslagseries19:47Jeugd 2 en laterInschrijflijstUitslag
45.Heren4 x 100m wisselslagseries19:53Senioren OpenInschrijflijstUitslag
47.Dames4 x 50m vrije slagseries19:58Senioren OpenInschrijflijstUitslag