Laatst gewijzigd 28-01-2019 7:59
Resultatenbestand (Lenex)
 
HerenDames
vrije slagvrije slag
50mseriesMin 4-InschrijflijstUitslag 50mseriesMin 2-3InschrijflijstUitslag
100mseriesMin 6InschrijflijstUitslag 400mseriesMin 5InschrijflijstUitslag
 
rugslagrugslag
100mseriesMin 4-InschrijflijstUitslag 100mseriesMin 2-3InschrijflijstUitslag
 
schoolslagschoolslag
100mseriesMin 5InschrijflijstUitslag 100mseriesMin 4InschrijflijstUitslag
100mseriesMin 6InschrijflijstUitslag 100mseriesMin 5InschrijflijstUitslag
 
vlinderslagvlinderslag
50mseriesMin 5InschrijflijstUitslag 50mseriesMin 4InschrijflijstUitslag
 
Andere programmanrs.
1.Alle25m rugslagseries14:00Minioren 1-3InschrijflijstUitslag
2.Alle25m rugslagseries14:03Minioren 4-(5)6InschrijflijstUitslag
3.Alle50m rugslagseries14:04Minioren 1-3InschrijflijstUitslag
4.Alle50m rugslagseries14:08Minioren 4-(5)6InschrijflijstUitslag
11.Alle25m schoolslagseries15:07Minioren 1-3InschrijflijstUitslag
12.Alle25m schoolslagseries15:11Minioren 4-(5)6InschrijflijstUitslag
13.Alle50m schoolslagseries15:11Minioren 1-3InschrijflijstUitslag
14.Alle50m schoolslagseries15:15Minioren 4-(5)6InschrijflijstUitslag
21.Gemengd4 x 25m wisselslagseries15:46Minioren 1-3InschrijflijstUitslag
22.Gemengd4 x 50m vrije slagseries15:49Minioren 4-6InschrijflijstUitslag
Resultatenbestand (Lenex)
 
1 - Swimkick en Minioren circuit Ronde 2 - 26-01-2019 - 14:00
1.Alle25m rugslagseries14:00Minioren 1-3InschrijflijstUitslag
2.Alle25m rugslagseries14:03Minioren 4-(5)6InschrijflijstUitslag
3.Alle50m rugslagseries14:04Minioren 1-3InschrijflijstUitslag
4.Alle50m rugslagseries14:08Minioren 4-(5)6InschrijflijstUitslag
5.Meisjes400m vrije slagseries14:14Minioren 5InschrijflijstUitslag
6.Jongens100m schoolslagseries14:30Minioren 6InschrijflijstUitslag
7.Meisjes100m schoolslagseries14:35Minioren 4InschrijflijstUitslag
8.Jongens50m vlinderslagseries14:38Minioren 5InschrijflijstUitslag
9.Meisjes100m rugslagseries14:40Minioren 2 en 3InschrijflijstUitslag
10.Jongens50m vrije slagseries14:45Minioren 2, 3 en 4InschrijflijstUitslag
Pauze en medaille uitreiking
11.Alle25m schoolslagseries15:07Minioren 1-3InschrijflijstUitslag
12.Alle25m schoolslagseries15:11Minioren 4-(5)6InschrijflijstUitslag
13.Alle50m schoolslagseries15:11Minioren 1-3InschrijflijstUitslag
14.Alle50m schoolslagseries15:15Minioren 4-(5)6InschrijflijstUitslag
15.Meisjes100m schoolslagseries15:22Minioren 5InschrijflijstUitslag
16.Jongens100m vrije slagseries15:29Minioren 6InschrijflijstUitslag
17.Meisjes50m vlinderslagseries15:34Minioren 4InschrijflijstUitslag
18.Jongens100m schoolslagseries15:36Minioren 5InschrijflijstUitslag
19.Meisjes50m vrije slagseries15:39Minioren 2 en 3InschrijflijstUitslag
20.Jongens100m rugslagseries15:43Minioren 2, 3 en 4InschrijflijstUitslag
21.Gemengd4 x 25m wisselslagseries15:46Minioren 1-3InschrijflijstUitslag
22.Gemengd4 x 50m vrije slagseries15:49Minioren 4-6InschrijflijstUitslag