Laatst gewijzigd 16-2-2019 16:11
Resultatenbestand (Lenex)
 
HerenDames
vrije slagvrije slag
50mseriesJun 1-4InschrijflijstUitslag 50mseriesJun 1-3InschrijflijstUitslag
100mseriesMin 4-InschrijflijstUitslag 100mseriesMin 2-3InschrijflijstUitslag
100mseriesMin 5InschrijflijstUitslag 100mseriesMin 4InschrijflijstUitslag
400mseriesMin 6InschrijflijstUitslag 400mseriesMin 5InschrijflijstUitslag
 
rugslagrugslag
50mseriesJun 1-4InschrijflijstUitslag 50mseriesJun 1-3InschrijflijstUitslag
100mseriesMin 5InschrijflijstUitslag 100mseriesMin 4InschrijflijstUitslag
100mseriesMin 6InschrijflijstUitslag 100mseriesMin 5InschrijflijstUitslag
 
vlinderslagvlinderslag
100mseriesJun 1-4InschrijflijstUitslag 100mseriesJun 1-3InschrijflijstUitslag
 
wisselslagwisselslag
100mseriesMin 4-InschrijflijstUitslag 100mseriesMin 2-3InschrijflijstUitslag
vrije slag Estafette
4 x 50mseriesJun 1-3InschrijflijstUitslag
Resultatenbestand (Lenex)
 
1 - Minioren & Junioren Circuit Ronde 3 - 16-2-2019 - 14:00
1.Meisjes100m vlinderslagseries14:00JuniorenInschrijflijstUitslag
2.Jongens50m rugslagseries14:07JuniorenInschrijflijstUitslag
3.Meisjes100m vrije slagseries14:12Minioren 2 en 3InschrijflijstUitslag
4.Jongens100m wisselslagseries14:17Minioren 2, 3 en 4InschrijflijstUitslag
5.Meisjes100m rugslagseries14:22Minioren 4InschrijflijstUitslag
6.Jongens100m vrije slagseries14:27Minioren 5InschrijflijstUitslag
7.Meisjes50m vrije slagseries14:29JuniorenInschrijflijstUitslag
8.Jongens100m vlinderslagseries14:34JuniorenInschrijflijstUitslag
9.Meisjes400m vrije slagseries14:41Minioren 5InschrijflijstUitslag
10.Jongens100m rugslagseries14:47Minioren 6InschrijflijstUitslag
Pauze en medaille uitreiking
11.Meisjes100m wisselslagseries15:12Minioren 2 en 3InschrijflijstUitslag
12.Jongens100m vrije slagseries15:14Minioren 2, 3 en 4InschrijflijstUitslag
13.Meisjes50m rugslagseries15:19JuniorenInschrijflijstUitslag
14.Jongens50m vrije slagseries15:24JuniorenInschrijflijstUitslag
15.Meisjes100m vrije slagseries15:29Minioren 4InschrijflijstUitslag
16.Jongens100m rugslagseries15:34Minioren 5InschrijflijstUitslag
17.Meisjes100m rugslagseries15:36Minioren 5InschrijflijstUitslag
18.Jongens400m vrije slagseries15:39Minioren 6InschrijflijstUitslag
19.Meisjes4 x 50m vrije slagseries15:45JuniorenInschrijflijstUitslag