Live Results

Date Course City Name
31 Dec 202025mLLEIDA (ESP)LLIGA PROVINCIAL LLEIDA 2019/2020
31 Dec 202025mLLEIDA (ESP)LLIGA PROVINCIAL LLEIDA 2019/2020
18 - 20 Dec 202025mSpišská Nová Ves (SVK)Majstrovstvá SR mladších žiakov v krátkom bazéne
4 - 6 Dec 202025mTrenčín (SVK)Majstrovstvá SR starších žiakov v krátkom bazéne
5 Dec 202025mBrugg (SUI)Aargau Open 2020
29 Nov 202025mBülach (SUI)Jahrgangswettkampf
21 Nov 202050mPoprad (SVK)Jesenné M-VSO „B“, „A“, „J“, S“ - 2.kolo
14 - 15 Nov 202025mSkopje (MKD)Skopje_Open_2020
7 Nov 202025mLelystad (NED)Nationale Zwemcompetitie deel 2
31 Oct - 1 Nov 202025mBülach (SUI)Vereinmeisterschaft Jugend Qualifikation
31 Oct 202050mBratislava (SVK)Jesenné M-BAO - dlhé trate
31 Oct 202025mHumenné (SVK)Jesenné M-VSO - dlhé trate
31 Oct 202025mSenica (SVK)Jesenné M-ZSO - dlhé trate
24 - 25 Oct 202025mHafnarfjörður (ISL)Extramót SH 2020
24 - 25 Oct 202050mSuhr (SUI)Bestenkämpfe
24 - 25 Oct 202050mBanská Bystrica (SVK)Banská Bystrica Cup
23 - 24 Oct 202050mKlaipėda (LTU)Klaipėda Grand Prix
24 Oct 202025mLelystad (NED)Junioren-Jeugd Circuit 2020-2021 deel 2
17 Oct 202025mOberkirch (SUI)Clubmeisterschaft STL
17 Oct 202025mHumenné (SVK)Cena PK Humenné & MULLER TEXTILES Slovakia cup
9 - 11 Oct 202050mBratislava (SVK)Slovenský pohár družstiev a jednotlivcov
9 - 11 Oct 202050mŽilina (SVK)Jarná cena Žiliny
9 - 10 Oct 202025mVilnius (LTU)LPF komandinė taurė
10 Oct 202025mHardenberg (NED)Minioren Circuit deel 1 inhalen
4 Oct 202025mLelystad (NED)Nationale zwemcompetitie deel 1
4 Oct 202025mWoerden (NED)Nationale Zwemcompetitie deel 1
3 Oct 202025mTartu (EST)Räimeralli I etapp
3 Oct 202025mBarneveld (NED)Competitie deel 1 B/C
3 Oct 202025mBergum (NED)NZC A klasse Noord deel 1
3 Oct 202025mHengelo (NED)Nationale ZwemCompetitie, Eredivisie, deel 1
3 Oct 202025mBellinzona (SUI)CT Categoria in corta 2020
26 - 27 Sep 202050mFreibad Frauenfeld (SUI)NEU Wettkampf im 50 Meter Becken FREIBAD
26 - 27 Sep 202025mMeilen (SUI)41. Meilemer Meeting
27 Sep 202025mPaldiski (EST)Paldiski linna karikas lestaujumises 2020
27 Sep 202025mBudel (NED)Minioren circuit deel 1
25 - 26 Sep 202025mVilnius (LTU)Vilnius Cup
26 Sep 202050mTallinn (EST)KUK kontrollvõistlus
26 Sep 202025mTartu (EST)Tartu linna MV 2020
26 Sep 202025mBarneveld (NED)Minioren Circuit
26 Sep 202025mHardenberg (NED)Minioren Circuit
26 Sep 202025mNijmegen (NED)MINIORENCIRCUIT RONDE 1
26 Sep 202025mHumenné (SVK)Cena Mesta Humenné
19 - 20 Sep 202050mDresden (GER)24. Plüschtierpokal 2020
19 - 20 Sep 202025mAkureyrarlaug (ISL)Sprengimót Óðins 19-20.09.2020
19 - 20 Sep 202025mEschen (LIE)Malbuner Mehrkampfmeisterschaft 2020
20 Sep 202025mBreda (NED)Junioren-Jeugd wedstrijd deel 1
20 Sep 202025mHengelo (NED)Junioren-Jeugd Circuit deel 1
19 Sep 202025mEde (NED)Junioren-jeugdcircuit deel 1 20-21
19 Sep 202025mLelystad (NED)Junioren Jeugd Senioren deel 1
19 Sep 202025mBaar (SUI)Clubmeisterschaft SV Baar 2020
19 Sep 202025mWädenswil (SUI)Int. Zimmerberg-Cup 2020
19 Sep 202050mŠtúrovo (SVK)Finále SPDP, 8. kolo Slovenského pohára v DP
18 Sep 202050mKamnik (SLO)Državno šolsko prvenstvo v plavanju 2020
18 Sep 202050mKamnik (SLO)Državno šolsko prvenstvo v plavanju 2020
13 Sep 202025mOldenzaal (NED)Minioren limiet dl1
12 Sep 202025mTartu (EST)Tartumaa Suvemängud
12 Sep 202025mBremgarten (SUI)Piranha Cup 2020
12 Sep 202050mRenens (SUI)Meeting Come-back
12 Sep 202025mBratislava (SVK)FPD Slovenský pohár žiakov BAO
12 Sep 202025mLiptovský Mikuláš (SVK)FPD Slovenský pohár žiakov SSO
12 Sep 202025mSenica (SVK)FPD Slovenský pohár žiakov ZSO
12 Sep 202025mSpišská Nová Ves (SVK)FPD Slovenský pohár žiakov VSO
11 Sep 202025mAkraness (ISL)Akranesmeistramót
5 - 6 Sep 202050mSchaffhausen (SUI)6. Int. Rheinfallmeeting - Arena Cup
5 Sep 202025mBarneveld (NED)Oefenwedstrijd DWK
5 Sep 202025mHengelo (NED)NEK Limietwedstrijd
5 Sep 202050mKranj (SLO)Start 2020
5 Sep 202050mAarau (SUI)Speed Meet 2020 ¦ Para Speed Meet 2020
1 Sep 2020OWBratislava (SVK)Majstrovstvá SR v DP na 10 km a 3 km, 7. kolo SPDP
31 Aug 2020OWBratislava (SVK)Majstrovstvá SR v DP na 1 km, 6. kolo SPDP
28 - 29 Aug 202050mRiga (LAT)Madwave Challenge of Riga
29 Aug 202050mŠtúrovo (SVK)Štúrovské stovky
21 - 23 Aug 202050mBasel (SUI)Internationaler Basler Cup
22 Aug 2020OWKošice (SVK)5.kolo Slovenského pohára v diaľkovom plávaní
15 Aug 2020OWZemplínska Šírava (SVK)4. kolo Slovenského pohára v diaľkovom plávaní
11 - 12 Aug 202025mVilnius (LTU)LPF Sprinto taurė
6 - 9 Aug 202050mGzira (MLT)Swim Festival 2
7 Aug 2020OWĽuboreč (SVK)3. kolo Slovenského pohára v diaľkovom plávaní
1 Aug 2020OWPiešťany (SVK)Majstrovstvá SR 5km SP v diaľkovom plávaní
28 - 29 Jul 202025mVilnius (LTU)Atviras Vilniaus miesto plaukimo čempionatas
23 - 24 Jul 202025mVilnius (LTU)Atviros VMSC vaikų vasaros pirmenybės
17 - 19 Jul 202050mReykjavík (ISL)Íslandsmeistaramótið í 50m laug 2020
18 Jul 202050mSuhr (SUI)Huber Mehrkampf-Cup 2020 ¦ Veranstaltung 2 ¦ Nachmittag
18 Jul 202050mSuhr (SUI)Huber Mehrkampf-Cup 2020 ¦ Veranstaltung 1 ¦ Vormittag
3 - 5 Jul 202025mHafnarfjörður (ISL)Aldursflokkameistaramót Íslands 2020
4 Jul 202050mGzira (MLT)B2B Swim Festival 1
2 Jul 202025mKeila (EST)Arena Baltic Talents Keila etapp
25 Dec 201825mBern (NZL)TEST MEET - LIVE Results upload